14

@Arden ja osobiście na miejscu Manchesteru nie zgodziłbym się na sprzedaż za mniej niż 30 milionów.

Rashford notuje świetny sezon i uważam że inny klub spokojnie wyłoży za niego 30 baniek.

1

@Huck to jest no look pass, Ronaldinho się za młodu naoglądał ;)

2

@Gaz znasz takich piłkarzy jak Bernal, Casado, Martin?

1

@sebasarna nie tylko do wszystkiego co z nim związane lecz również do wszystkich z nim związanych, choć nie jestem z tego powodu dumny - przedstawiam tylko stan faktyczny

0

@FCB24 jak obejrzysz tą sytuację klatka po klatce to zobaczysz że Cancelo wybił piłkę która była 20 cm nad ziemią, nie miał możliwości położenia stopy na ziemię gdzie indziej, to nie był faul.

Żeby nie było że to tylko moja opinia - archivio var też to potwierdza

1

@ProMILs gwizdnął

0

@Cezary_Glazura rozwiń myśl

6

@Pedri16Future może się poczuć jak Pedri ;)

Nie pozostaje nic innego jak mieć nadzieję że Barca cudem pozyska klasową 9tke choć w sumie to poza Haalandem trudno takiej szukać na rynku ;)

6

@norbi77 z Rsss to też pech łamane na niedoskonałe sędziowanie - manzano za darmo nie dostał zawieszenia

0

@Marusek Ferran jest podstawową 9tka w tym sezonie tyle że potrzebuje on odpoczynku plus ostatnio miał mały uraz :)

2

@DLFCB otóż to, najważniejsze że dalej można się śmieć z realu

3

@Roobo Olmo na 9tke - old Guardiola style

0

@malypuzon sorry, źle przeczytałem, zawieszenia się nie przekładają ;)

1

@Kapitan hawk Real Sociedad równo za 22 godziny ;)

1

@clyde autokorekta zmieniła Tobie „jak zawsze” na „cioty”? :ooo

1

@malypuzon dokładnie tak jak piszesz

0

@4drian0 byłby zajebiscie naiwny wierząc w to że będzie dużo grać przy zdrowym Yamalu ;)

Zarówno Barca jak i on zyskały na transferze a w lato przy korzystnej ofercie Roony powinien zostać sprzedany

0

@Ryoumen z stojącej piłki chłop bardzo dobrze uderza

1

@macio_944 prędzej przed półfinałem, to jest ćwierćfinał ;)

1

@Filipem musi grać wyżej bo się chłop męczy grajac jako defensywny

0

@Meskalina kiedyś na tym etapie był dwumecz więc można było zaryzykować w pierwszym meczu :)

0

@Muszynianka też wolę kobiety

0

@SinMistico Casado na PO ;)

0

@domin1515 przesadzasz

0

@Antimadridista_WR to chociaż napisz lol

1

@blakkudium Barca jest sama sobie winna. real w tej sytuacji osaczyłby sędziego wywierając presję, Barca zaś to olała zgodnie z dewizą Flicka który na konferencjach mówił że nie chce żeby piłkarze tracili energię na dyskusje z sędzią :)

0

@Derean ta druga tak ale pierwsza nie była łatwa, podał na ślepo no i pechowo nikogo tam nie było

3

@KobeFR kłamiesz, obrońca Rayo trafił w piłkę a piłkarz Albacete nie

0

@FanBarcy22 każdy woli ale Kounde też musi czasem odpocząć, zwłaszcza że w sobotę zszedł z urazem

0

@Limaker faul na Bernalu odgwizdał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?