Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 100wke
0
@partymaker Nico na LS i już byśmy grali Ferminem na LS bo nie miałby kto grać gdy obydwoje z Raphinia kontuzjowani ;)
0
@Korek365 Yamal mógł mieć dwie asysty przy poprawnym wykończeniu Rashforda ;)
0
@Kuchar knock out
0
@KamilS689 okej rozumiem
0
@SinMistico z drugiej strony raczej szybciej spuchną niż Barca :)
0
@ShawnC z Interem też :)
0
@ranger3120 no Roony ma najgorszą możliwą konkurencję - nie dość że lepszego od siebie piłkarza to jeszcze młodziutkiego a zatem mogącego grać mnóstwo minut :)
Dla dobra wszystkich powinien odejść po sezonie, o ile wpadnie oferta minimum 20 milionów
0
@BojanKriKicz no coś Ty, Bernal już wcześniej w pucharze króla łapał minuty :)
0
@Pedri16Future i bardzo dobrze :)
Poza tym, Martina ciężko traktować jako rezerwowego w tym sezonie gdyż gra mnooostwo minut - choć docelowo zapewne nim będzie ;)
2
@Kessie taki zdawałoby się elegancki klub musi szpecić morda kepy arrizabagi :/
0
@draxidox ledwo go dotknął a ten od razu się kładzie na ziemię
0
@RoberDzik z 1 strony tak, z drugiej on jest odpowiedzialny za $$$ i zapewne jego szefowie są z jego działań happy- to jakie on ma prywatne zdanie to może być 180 stopni różne od tego jakie podejmuje zawodowe decyzje :)
1
@mkord czemu większość sportowców? Przecież można jeść super zdrowo i jednocześnie super smacznie ;)
0
@Faro to jest kwestia tego jak ustawi go trener ;) jak da mu więcej zadań defensywnych to nie będzie się pokazywać w polu karnym tak jak w weekend, nie da się być wszędzie
0
@Chimera kibice go krytuja gdyż będąc ustawionym najniżej wśród pomocników nie wraca się do obrony zawsze gdy zachodzi taka potrzeba
2
@Who_you_mam to czy ma bliżej jak dalej to nie wiadomo - jak nie będą mu dokuczać kontuzje to i do 35tki może robić robotę
0
@Kapitan hawk niestety z małą przerwą na kolegowanie z florentino na początku kadencji ;/
10
@MessiForeverTheBest Lapcio wygląda tak jakby zawsze był po kilku głębszych ;)
0
@Arden nie interpretowałbym tego jako szpilkę w kierunku Dro, myślę że Flick bardzo chciałby go mieć na wiosnę na wypadek kontuzji Olmo / Fermina
4
@AmigoBlancos no tak, bardzo bardzo dziwne jest to że delikatnie ujmując irytujemy się gdy: wasi piłkarze bronią w polu karnym rękami, sędzia dolicza 1 połowę dogrywki do drugiej połowy, bezkarnie drzecie mordę na arbitra i faulujecie przeciwników w każdym sektorze boiska.
Na notatnik zapraszam.
Przechodząc do detali:
Sezon la liga 2025/2026 sędziowanie
1 kolejka: Real karny z dupy w sytuacji gdy to Mbappe faulował obrońcę. W rezultacie wygrał 1-0.
2 kolejka: Karny przeciwko Barcelonie którego nie powinno być. Real faulował przy swoim golu na 1-0.
4 kolejka: Kontrowersyjna czerwona kartka dla realu - hujisena
5 kolejka: brak czerwonej kartki dla Mastunuono, brak drugiej żółty dla zawodnika Getafe za łokieć na Christensenie
7 kolejka: brak karnego dla Barcy i brak czerwonej kartki dla przeciwników Barcy. Real Madryt nieprawidłowo uznany gol dla Atletico Madrid, brak czerwonej kartki dla realu.
8 kolejka: kolejny darmowy karny dla realu. Gol po faulu na Kounde.
9 kolejka: nieuznany karny dla Barcy plus nieuznany karny dla getafe (przeciwników realu) plus niezasłużona czerwona kartka dla getafe
10 kolejka: Real strzela bramkę na 2-1 bo faulu w ataku (Hujisena na Cubarsim)
13 kolejka: Barca powinna dostać karnego. Real strzelił gola asystując ręką. Real strzelił gola drugiego faulując bramkarza
14 kolejka: brak karnego dla Girona (grała przeciwko realowi)
16 kolejka: Kontrowersyjny karny dla Barcy
17 kolejka: nieuznany karny dla alaves (przeciwnicy realu), nieuznany karny dla realu, nie powinno go jednak być gdyż faulował asencio -> którego nie powinno być już na boisku - brak czerwonej kartki dla asencio za kopniecie w krocze
18 kolejka: brak czerwonej kartki dla Rodrygo
19 kolejka: brak karnego za faul na Pedrim.
20 kolejka: wątpliwy karny na Mbappe - według archivio var nie powinno być karnego. Ręka Gulera przy drugiej bramce dla
Realu.
22 kolejka: Barcelona straciła bramkę z spalonego, więc nie powinna zostać uznana. W meczu realu niesłusznie doliczono 9 minut.
0
@MesQueUnClub_87 pytanie czy nie płacą mu dodatkowo poprzez umowy sponsorskie, tak żeby ominąć limity wynagrodzeń
0
@Geble szkoda tylko że prywatnie wolał grać dla realu :(
1
@Faro @AmigoBlancos smacznego
3
@Seledynowy to też pokazuje jak ważne mieć Rashforda w kadrze
2
@Eklerek chyba 2002
1
@Gaucho a na la rambli jeszcze kibicom realu dupę wyliżą i w półfinale superpucharu kibicują realowi by przeszli do finału :)
0
@IronSanHybrid to nie jest śmieszne lecz żałosne gdyż odbiera fun z oglądania tego sportu
0
@Derpowsky za wiele wymagasz
0
@Kozinho. Zapytaj tutejszych madryli co sądzą o sędziowaniu, odpowiedzą Tobie że wszystko cacy i że sędziowie mylą się tak samo w dwie strony - gwarantuje Ci że to samo myśli mbappe.
Tak jest ten świat skonstruowany że zazwyczaj uprzywilejowani nie widzą że są uprzywilejowani :)