1

@macio_944 100wke

0

@partymaker Nico na LS i już byśmy grali Ferminem na LS bo nie miałby kto grać gdy obydwoje z Raphinia kontuzjowani ;)

0

@Korek365 Yamal mógł mieć dwie asysty przy poprawnym wykończeniu Rashforda ;)

0

@Kuchar knock out

0

@KamilS689 okej rozumiem

0

@SinMistico z drugiej strony raczej szybciej spuchną niż Barca :)

0

@ShawnC z Interem też :)

0

@ranger3120 no Roony ma najgorszą możliwą konkurencję - nie dość że lepszego od siebie piłkarza to jeszcze młodziutkiego a zatem mogącego grać mnóstwo minut :)

Dla dobra wszystkich powinien odejść po sezonie, o ile wpadnie oferta minimum 20 milionów

0

@BojanKriKicz no coś Ty, Bernal już wcześniej w pucharze króla łapał minuty :)

0

@Pedri16Future i bardzo dobrze :)

Poza tym, Martina ciężko traktować jako rezerwowego w tym sezonie gdyż gra mnooostwo minut - choć docelowo zapewne nim będzie ;)

2

@Kessie taki zdawałoby się elegancki klub musi szpecić morda kepy arrizabagi :/

0

@draxidox ledwo go dotknął a ten od razu się kładzie na ziemię

0

@RoberDzik z 1 strony tak, z drugiej on jest odpowiedzialny za $$$ i zapewne jego szefowie są z jego działań happy- to jakie on ma prywatne zdanie to może być 180 stopni różne od tego jakie podejmuje zawodowe decyzje :)

1

@mkord czemu większość sportowców? Przecież można jeść super zdrowo i jednocześnie super smacznie ;)

0

@Faro to jest kwestia tego jak ustawi go trener ;) jak da mu więcej zadań defensywnych to nie będzie się pokazywać w polu karnym tak jak w weekend, nie da się być wszędzie

0

@Chimera kibice go krytuja gdyż będąc ustawionym najniżej wśród pomocników nie wraca się do obrony zawsze gdy zachodzi taka potrzeba

2

@Who_you_mam to czy ma bliżej jak dalej to nie wiadomo - jak nie będą mu dokuczać kontuzje to i do 35tki może robić robotę

0

@Kapitan hawk niestety z małą przerwą na kolegowanie z florentino na początku kadencji ;/

10

@MessiForeverTheBest Lapcio wygląda tak jakby zawsze był po kilku głębszych ;)

0

@Arden nie interpretowałbym tego jako szpilkę w kierunku Dro, myślę że Flick bardzo chciałby go mieć na wiosnę na wypadek kontuzji Olmo / Fermina

4

@AmigoBlancos no tak, bardzo bardzo dziwne jest to że delikatnie ujmując irytujemy się gdy: wasi piłkarze bronią w polu karnym rękami, sędzia dolicza 1 połowę dogrywki do drugiej połowy, bezkarnie drzecie mordę na arbitra i faulujecie przeciwników w każdym sektorze boiska.

Na notatnik zapraszam.

Przechodząc do detali:

Sezon la liga 2025/2026 sędziowanie

1 kolejka: Real karny z dupy w sytuacji gdy to Mbappe faulował obrońcę. W rezultacie wygrał 1-0.

2 kolejka: Karny przeciwko Barcelonie którego nie powinno być. Real faulował przy swoim golu na 1-0.

4 kolejka: Kontrowersyjna czerwona kartka dla realu - hujisena

5 kolejka: brak czerwonej kartki dla Mastunuono, brak drugiej żółty dla zawodnika Getafe za łokieć na Christensenie

7 kolejka: brak karnego dla Barcy i brak czerwonej kartki dla przeciwników Barcy. Real Madryt nieprawidłowo uznany gol dla Atletico Madrid, brak czerwonej kartki dla realu.

8 kolejka: kolejny darmowy karny dla realu. Gol po faulu na Kounde.

9 kolejka: nieuznany karny dla Barcy plus nieuznany karny dla getafe (przeciwników realu) plus niezasłużona czerwona kartka dla getafe

10 kolejka: Real strzela bramkę na 2-1 bo faulu w ataku (Hujisena na Cubarsim)

13 kolejka: Barca powinna dostać karnego. Real strzelił gola asystując ręką. Real strzelił gola drugiego faulując bramkarza

14 kolejka: brak karnego dla Girona (grała przeciwko realowi)

16 kolejka: Kontrowersyjny karny dla Barcy

17 kolejka: nieuznany karny dla alaves (przeciwnicy realu), nieuznany karny dla realu, nie powinno go jednak być gdyż faulował asencio -> którego nie powinno być już na boisku - brak czerwonej kartki dla asencio za kopniecie w krocze

18 kolejka: brak czerwonej kartki dla Rodrygo

19 kolejka: brak karnego za faul na Pedrim.

20 kolejka: wątpliwy karny na Mbappe - według archivio var nie powinno być karnego. Ręka Gulera przy drugiej bramce dla
Realu.

22 kolejka: Barcelona straciła bramkę z spalonego, więc nie powinna zostać uznana. W meczu realu niesłusznie doliczono 9 minut.

0

@MesQueUnClub_87 pytanie czy nie płacą mu dodatkowo poprzez umowy sponsorskie, tak żeby ominąć limity wynagrodzeń

0

@Geble szkoda tylko że prywatnie wolał grać dla realu :(

1

@Faro @AmigoBlancos smacznego

3

@Seledynowy to też pokazuje jak ważne mieć Rashforda w kadrze

2

@Eklerek chyba 2002

1

@Gaucho a na la rambli jeszcze kibicom realu dupę wyliżą i w półfinale superpucharu kibicują realowi by przeszli do finału :)

0

@IronSanHybrid to nie jest śmieszne lecz żałosne gdyż odbiera fun z oglądania tego sportu

0

@Derpowsky za wiele wymagasz

0

@Kozinho. Zapytaj tutejszych madryli co sądzą o sędziowaniu, odpowiedzą Tobie że wszystko cacy i że sędziowie mylą się tak samo w dwie strony - gwarantuje Ci że to samo myśli mbappe.


Tak jest ten świat skonstruowany że zazwyczaj uprzywilejowani nie widzą że są uprzywilejowani :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?