Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VinDiesel po prostu bądź grzecznym chłopcem :)
Ja tak robię i ostatnio praktycznie bez banów, tylko jeden na dwa dni
0
@joloskyy a kto w realu ma wstyd?
0
@VegetaPolska od 2018 roku to minęły wieki ;)
1
@Katalonik97 w tamtym sezonie byliśmy mocniejsi - mimo braku Joana Garcii na bramce.
Ponadto, real nie dostawał karnego niemal co mecz.
Tutaj mamy takie cyrki ze real strzela sobie dwie bramki nielegalnie w jednym meczu i wszyscy mają to w dupie :)
0
@Katalonik97 nie ma co się łudzić, tej ligi nie da się wygrać :)
1
@Sinirsey zwróć proszę uwagę że City miało dwa mecz rozegrane mniej, czyli realna różnica mogła wynosić 3 punkty a nie 9.
0
@JanuszKorwinMikke alez z Ciebie żartowniś :)
0
@BorzyKrzys będzie dobrze
2
@Lanosss nigdy nie zrozumiem kibiców realu na prawdę.
Po chuj kibicować temu klubowi?
1
@Bilon87 ja się już przyzwyczaiłem niestety :)
Taki urok kibicowania Barcy, najlepszej drużyny świata i jednocześnie wyciągającej najmniej ze swoje gry.
Barca powinna zawsze mieć w kadrze chociaż trzech graczy pokroju Inigo, Ibry czy Gaviego. Czyli gości z jajami, bo tego zawsze brakuje tej drużynie :)
0
@mordini123 czas iść do pracy? Wow myślałem że emerytura xd
0
@Foton ludzie są głupi na całym świecie, nie tylko w Polsce ;)
0
@Czyhrynski jest złota zasada by nie podawać do bramkarza piłki w sposób by zmierzała ona w światło bramki.
Jest to prowokowanie niepotrzebnie ryzykownej sytuacji - na 99 razy wyjdzie, raz nie i jest z tego darmowy gol dla przeciwnika :)
Do bramkarza powinno się podawać tak by w najgorszym wypadku piłka wyszła na rzut rożny
1
@MessiForeverTheBest dla mnie to przede wszystkim błąd Erica Garcii :)
0
@kanver_ o ile się do tego czasu znowu nie połamie :/
0
@Gall właśnie! O niego mi chodziło, dzięki
2
Z innej beczki:
Jak według was federico valverde poradziłby sobie w mma? Może po karierze zawalczyłby z ramosem?
ramos chyba bardziej ogarnia bjj (Salah coś o tym wie) a valverde muay thai
0
@ifoa ale czy ja gdziekolwiek deprecjonuje Lewego?
I czy Lewy w Bayernie strzelał mniej niż w Barcelonie?
Zwracam jedynie uwagę na fakt iż w Bundeslidze łatwiej o bramki niż w La lidze.
Najbardziej bramkostrzelna drużyna w Bundeslidze ma obecnie 82 gole po 22 meczach podczas gdy w La lidze Barca ma 64 po 24 meczach.
2
@marcin62 no to już relacja Bundesliga - Serie A
Ja nie kojarzę przypadku żeby ktoś lepiej grał w La Lidze niż w Bundeslidze. Zwłaszcza z Bayernu który jest dominatorem ligi i łatwo w nim robić liczby.
2
@marcin62 to tak nie do końca działa.
W Bundeslidze dużo łatwiej o gole niz w La Lidze.
Paco Alcacer w la lidze był średni, w Bundeslidze strzelał jak szalony.
Real ileś tam lat temu kupił (nawet nie pamiętam nazwiska) jakaś 9tke za 40 milionów która w Bundeslidze strzelała ją na zawołanie a w realu gość strzelił w dwa lata może 5 bramek :)
0
@sokot no dla mnie na przykład faul mbappe na zawodniku alaves wcale nie był lżejszym wykroczeniem niż to co zrobił valverde :)
Jak to się mówi „morda nie szklanka” a jakby mbappe złamał zawodnikowi Alaves nogę to ten miałby przynajmniej kilka miesięcy kariery z głowy
1
@macio_944 @AmigoBlancos ciesz oczy
0
@sokot przecież tego typu zachowania mają miejsca w realu co chwila, a piszesz jakby to była nowość ;)
W tym sezonie asencio sprzedał przeciwnikowi kopa w kroczę.
W tamtym sezonie endrick sprzedał przeciwnikowi kopa w kroczę.
vinicius uderzył bramkarza rywali w twarz
mbappe skoczył na nogę piłkarza alaves z premedytacją
rudiger rzuca w sędziego jakimś przedmiotem, wykonuje gesty podrzynania gardła
carvajal również kopie przeciwników gdzie się da
militao w każdym klasyku uderzał Lewego w plecy
A to tylko zachowania na boisku, bo poza boiskiem jest nie lepiej ;)
0
@Bykunn Twój wybór, dla mnie to bardzo słaby dziennikarz ;)
0
@Bolton no dla mnie jednak cieszynki łapania się za jaja jak to robił fak of lub podrzynanie gardła w wykonaniu rudigera są nieakceptowalne.
Piłkę oglądają również bardzo młodzi odbiorcy i powinniśmy mimo wszystko jakoś o nich zadbać :)
0
@Bykunn polecam nie słuchać ćwiąkały ;)
0
@kanver_ wyląduje na bezrobociu przez te Ai jak tak dalej pójdzie
0
@cules100pro ja rozumiem tylko przy porównywaniu wyników Simeone vs wyników przed Simeone wolałbym żeby @Kapitan_SW dodal info o tym jaki hajs miał wtedy Atletico i jaki miał w okresie pracy Simeone.
Skrajnym przypadkiem jest np: City które przed szejkami notowało gówniane wyniki i nawet Pep by ich nie doprowadził na szczyt gdyby nie miał nieograniczonego budżetu
0
@Kapitan_SW a czy Simeone dysponował takim samym budżetem jak poprzedni trenerzy Atletico?
Mi się wydaje że Atletico od wielu lat ma bardzo dobrą kadrę i nie uważam by dysponując takim składem inny topowy trener robił gorsze wyniki
0
@Jakchcesz myślę że z vinim nie było tego problemu bo nie chodził do szkoły ;)