0

@VinDiesel po prostu bądź grzecznym chłopcem :)

Ja tak robię i ostatnio praktycznie bez banów, tylko jeden na dwa dni

0

@joloskyy a kto w realu ma wstyd?

0

@VegetaPolska od 2018 roku to minęły wieki ;)

1

@Katalonik97 w tamtym sezonie byliśmy mocniejsi - mimo braku Joana Garcii na bramce.

Ponadto, real nie dostawał karnego niemal co mecz.

Tutaj mamy takie cyrki ze real strzela sobie dwie bramki nielegalnie w jednym meczu i wszyscy mają to w dupie :)

0

@Katalonik97 nie ma co się łudzić, tej ligi nie da się wygrać :)

1

@Sinirsey zwróć proszę uwagę że City miało dwa mecz rozegrane mniej, czyli realna różnica mogła wynosić 3 punkty a nie 9.

0

@JanuszKorwinMikke alez z Ciebie żartowniś :)

0

@BorzyKrzys będzie dobrze

2

@Lanosss nigdy nie zrozumiem kibiców realu na prawdę.

Po chuj kibicować temu klubowi?

1

@Bilon87 ja się już przyzwyczaiłem niestety :)

Taki urok kibicowania Barcy, najlepszej drużyny świata i jednocześnie wyciągającej najmniej ze swoje gry.

Barca powinna zawsze mieć w kadrze chociaż trzech graczy pokroju Inigo, Ibry czy Gaviego. Czyli gości z jajami, bo tego zawsze brakuje tej drużynie :)

0

@mordini123 czas iść do pracy? Wow myślałem że emerytura xd

0

@Foton ludzie są głupi na całym świecie, nie tylko w Polsce ;)

0

@Czyhrynski jest złota zasada by nie podawać do bramkarza piłki w sposób by zmierzała ona w światło bramki.

Jest to prowokowanie niepotrzebnie ryzykownej sytuacji - na 99 razy wyjdzie, raz nie i jest z tego darmowy gol dla przeciwnika :)

Do bramkarza powinno się podawać tak by w najgorszym wypadku piłka wyszła na rzut rożny

1

@MessiForeverTheBest dla mnie to przede wszystkim błąd Erica Garcii :)

0

@kanver_ o ile się do tego czasu znowu nie połamie :/

0

@Gall właśnie! O niego mi chodziło, dzięki

2

Z innej beczki:

Jak według was federico valverde poradziłby sobie w mma? Może po karierze zawalczyłby z ramosem?

ramos chyba bardziej ogarnia bjj (Salah coś o tym wie) a valverde muay thai

0

@ifoa ale czy ja gdziekolwiek deprecjonuje Lewego?

I czy Lewy w Bayernie strzelał mniej niż w Barcelonie?

Zwracam jedynie uwagę na fakt iż w Bundeslidze łatwiej o bramki niż w La lidze.

Najbardziej bramkostrzelna drużyna w Bundeslidze ma obecnie 82 gole po 22 meczach podczas gdy w La lidze Barca ma 64 po 24 meczach.

2

@marcin62 no to już relacja Bundesliga - Serie A

Ja nie kojarzę przypadku żeby ktoś lepiej grał w La Lidze niż w Bundeslidze. Zwłaszcza z Bayernu który jest dominatorem ligi i łatwo w nim robić liczby.

2

@marcin62 to tak nie do końca działa.

W Bundeslidze dużo łatwiej o gole niz w La Lidze.

Paco Alcacer w la lidze był średni, w Bundeslidze strzelał jak szalony.

Real ileś tam lat temu kupił (nawet nie pamiętam nazwiska) jakaś 9tke za 40 milionów która w Bundeslidze strzelała ją na zawołanie a w realu gość strzelił w dwa lata może 5 bramek :)

0

@sokot no dla mnie na przykład faul mbappe na zawodniku alaves wcale nie był lżejszym wykroczeniem niż to co zrobił valverde :)

Jak to się mówi „morda nie szklanka” a jakby mbappe złamał zawodnikowi Alaves nogę to ten miałby przynajmniej kilka miesięcy kariery z głowy

1

0

@sokot przecież tego typu zachowania mają miejsca w realu co chwila, a piszesz jakby to była nowość ;)

W tym sezonie asencio sprzedał przeciwnikowi kopa w kroczę.

W tamtym sezonie endrick sprzedał przeciwnikowi kopa w kroczę.

vinicius uderzył bramkarza rywali w twarz

mbappe skoczył na nogę piłkarza alaves z premedytacją

rudiger rzuca w sędziego jakimś przedmiotem, wykonuje gesty podrzynania gardła

carvajal również kopie przeciwników gdzie się da

militao w każdym klasyku uderzał Lewego w plecy

A to tylko zachowania na boisku, bo poza boiskiem jest nie lepiej ;)

0

@Bykunn Twój wybór, dla mnie to bardzo słaby dziennikarz ;)

0

@Bolton no dla mnie jednak cieszynki łapania się za jaja jak to robił fak of lub podrzynanie gardła w wykonaniu rudigera są nieakceptowalne.

Piłkę oglądają również bardzo młodzi odbiorcy i powinniśmy mimo wszystko jakoś o nich zadbać :)

0

@Bykunn polecam nie słuchać ćwiąkały ;)

0

@kanver_ wyląduje na bezrobociu przez te Ai jak tak dalej pójdzie

0

@cules100pro ja rozumiem tylko przy porównywaniu wyników Simeone vs wyników przed Simeone wolałbym żeby @Kapitan_SW dodal info o tym jaki hajs miał wtedy Atletico i jaki miał w okresie pracy Simeone.


Skrajnym przypadkiem jest np: City które przed szejkami notowało gówniane wyniki i nawet Pep by ich nie doprowadził na szczyt gdyby nie miał nieograniczonego budżetu

0

@Kapitan_SW a czy Simeone dysponował takim samym budżetem jak poprzedni trenerzy Atletico?

Mi się wydaje że Atletico od wielu lat ma bardzo dobrą kadrę i nie uważam by dysponując takim składem inny topowy trener robił gorsze wyniki

0

@Jakchcesz myślę że z vinim nie było tego problemu bo nie chodził do szkoły ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?