Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gibbon_FCB szkoda że nie da się unikać głupich sędziów ;)
0
Wszystko z nim OK z tego co piszą na notatniku
0
@mientusek1407 ja staram się obiektywnie patrzeć na nasze szanse.
Według mnie PSG jest lepszą drużyną niż Newcastle, dodatkowo bardziej stylowo nam nie pasująca niż Anglicy.
Gdybym miał postawić swoje pieniądze na awans PSG / Barcy, postawiłbym na awans PSG
0
@El Plutoninho
1) niesamowity courtois
2) szalenie niebezpieczni vinicius i mbappe
3) możliwość wystawienia dwóch bramkarzy na boisko
4) immunitet na kartki
5) świetny w rozegraniu taa
6) strzał z dystansu valverde
7) bardzo dobre strzały główka rasisty i tchouameniego
8) lepszy mental - nie wymiękają nawet przy konkursach rzutów karnych
9) sędziowie
0
@El Plutoninho jasne, według mnie zarówno sporting jak i city pokonają.
Ale trafia na sporting, oto też mogę się założyć ;)
0
@mientusek1407 zakładzik?
3
@mientusek1407 mecz meczowi nie równy.
Atletico grające w lidze cipe wygrało z nami 4-0 w pk.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 bez komentarza
0
@ACMaldini3 nic mu nie będzie
1
@Karol145 sorry ale na nic innego nie zasłużyli piłkarze tego klubu.
Oni nie przejmują się uderzaniem sierpowymi w głowę przeciwników, skakaniem na głowę rywali, kopaniem w kroczę, skakaniem na wyprostowaną nogę przeciwników, rzucaniem na boisko ostrymi przedmiotami i wiele wiele więcej.
Dlaczego mielibyśmy im współczuć?
0
@Pedri16Future 15 LM nie wzięło się znikąd, w tym 5 w ostatnich latach gdy grali totalne gunwo ;)
1
@Cyzix Benfica oczywiście
0
@GeneralXavi nie wszyscy, uwierz mi że są kibice Barcy będący dzisiaj za realem, sam spotkałem na la rambli dwóch takich dzisiaj :)
2
@Esio akurat ostatnio śmieć pizdnął sierpa z półdystansu
1
@macio_944 na to już za późno, lekarze to tylko ludzie
0
@Patrykl145 mnie za to boli jak ludzie mają kiepską pamięć, skoro pozytywnie wspominają wymienione przez Ciebie postacie ;)
0
@Pedri16Future szanujesz ludzi którzy w ostatnim momencie wycofują się z danego słowa?
0
@majkiii ano można, wiele jest zepsutych ludzi na tym świecie :)
0
@Patrykl145 nom ramos guti pepe arbeloa figo, penaldo, casemiro respekt max
1
@APTAPT pomysl co by było gdyby śmieć dostał zasłużoną czerwoną kartkę
0
@Maker0 Po 1/8 real gra w półfinale? :)
Newcastle ogramy, z PSG najprawdopodobniej w plecy
1
@Luciano99 Twój komentarz mnie zmylił i przez chwilę pomyślałem że dzisiaj wystawili tylko jednego bramkarza do gry
0
@Criss18Barca https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16590107#comment-16590158
0
@Pedri16Future nom, dlatego męczą mnie określenia:
„casemiro ma immunitet na kartki”
„camavinga ma immunitet na kartki”
„carreras ma immunitet na kartki”
„tchouameni ma immunitet na kartki / bronienie rękami”
Problemem nie jest pojedynczy piłkarz tego klubu lecz cały ten doszczętnie zj….. klub
19
@Pedri16Future to kwestia drużyny a nie przewinienia.
Gdyby Prestianni uderzył piłkarza realu to dostałby czerwień i 5 meczy zawieszenia.
Czy to jest na prawdę tak trudne do ogarnięcia? (Bez obrazy)
0
@Filipem Yamal ogarnia coś tam angielski.
Poza tym, jest to raczej relacja skupiona na bliskości fizycznej a do tego nie trzeba wysokiego lvl w angielskim ;)
2
@Who_you_mam zaoszczędź sobie dwóch godzin życia i nie oglądaj tego gowna ;)
5
@Lionel_Messi10 Prestianni poczuł raz to co ja czuję co tydzień :)
Jakże coś mnie strzela gdy kibic Barcy pisze na la rambli: „byłoby dobrze jakby dzisiaj real wygral”
Otóż nie, byłoby dobrze gdyby real madryt przegrywał zawsze i wszędzie gdyż jest to klub ku…….
0
@kubix05 o proszę cwelek (jak inaczej określić kogoś kto nie dotrzymuje danego słowa?) ma urodziny dzisiaj :)
1
@lajcior ja nie mam ochoty widzieć Ciebie na forum fcbarcy i widzieć komentarzy typu „przyzwoite sędziowanie” po tym gdy sędzia nieprawidłowo przyznaje dwie bramki dla realu.
Niestety w życiu nie dzieje się tylko to na co mamy ochotę :)