Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
6
@MessiForeverTheBest to bez znaczenia, sam fakt postawienia się zamiast bezczynność (co od zawsze robić Barca) jest ważny i brawa dla Prestianniego jeżeli faktycznie to zrobi
0
@robsesh kara więzienia dla mbappe za grożenie śmiercią Albie się należy :)
12
Żenujące. Jeżeli się okaże że Prestianni nie użył żadnych rasistowskich słów to kto wówczas wynagrodzi krzywdę Benfice i zawodnikowi?
4
@Fog_W_1899 mordo gość zrobił już ~30g/a, do końca sezonu zrobi pewnie 40g/a, zdecydowanie przesadzasz z narzekaniem :)
1
@Fog_W_1899 plus jaki widzę w PL dla City to zwiekszone szanse dla Haalanda na złotą piłkę
1
@arasz1819 ale po co tyle hejtu w Twoich komentarzach? :(
0
@Ramon_Villaverde hmm ale ogólnie wydaje mi się że jest wolny jak na skrzydłowego?
0
@tomek8756 śmieszna ta różnica bramkowa xd
0
@europejczyk spokojnie, 13 kolejek do końca, jeszcze wszystko może się wywrócić do góry nogami :)
0
@lajcior buahahahaha
Mogę robić co chce - podobnie jak Ty ;)
2
@macio_944 41 g/a, nie zapominajmy o jednym ukradzionym ;)
0
@ShawnC no nie może być to liczone jako 1.0 gdyż nie każda sytuacja sam na sam kończy się bramka :)
Podobnie jak karny to ~80% na bramkę a nie 100%
1
@ShawnC xg levante na poziomie 0.5 i tylko dwa strzały na bramkę. Musieliby mieć 100% skuteczność by skończyć z dwiema bramkami :)
0
@panczo możesz być pewny że pojawi się inny debil. Myślę że np. endrick mądrzejszy od viniciusa nie jest ;)
5
@ViscaelBarca2007 dodatkowo jest normalnym gościem, inteligentnym, który nie pajacuje ani na boisku ani poza nim
0
@BorzyKrzys skoro ma kontuzję kolana to chyba nie powinien grać tylko się leczyć? Co to za dziwny przypadek?
1
@FcPortoFan1999 z przyjemnością :D
0
@FcPortoFan1999 ja to widzę tak że Atletico będzie bronić całą drużyną a Barca głową w mur i skończy się jakimś 2-0 dla Barcy po późno strzelonych bramkach :)
Jedyna nadzieja w strzałach z daleka co Barca próbuje robić bardzo rzadko
1
@FcPortoFan1999 super, mam nadzieję że przegram :)
1
@FcPortoFan1999 jasne kolego! 5 dyszek?
1
@norbi77 wybacz, zapomniałem usunąć :)
9
@DonAndrzejos nie sztuką jest strzelić gola, sztuką jest by zaliczył go arbiter & var :)
1
@norbi77 @lajcior @VegetaPolska @AmigoBlancos @DonCarletto wyjątkowy klub sobie wybraliście do kibicowania :)
0
@Kimirionum a po nieprawidłowo uznanej bramce na 2-1 co boli?
1
@SinMistico tracą tam gdzie sędzia nie wyrucha przeciwników
7
@AmigoBlancos i taką oto zdobycz punktową realu byś ślepy białasku oglądał co kilka meczy przy uczciwym sędziowaniu w la lidze
0
@Virusk3 tyle że my zazwyczaj gramy lepiej niż przeciwnik a real nie :)
Spójrz na to jakie my robimy xg a jakie robi real
0
@kejdzi bo w Barcy też zdarzają się symulanci przy czym u nas piłkarze z wątpliwą etyką sportową to 20% składu a u nich z 80% ;)
0
@VinDiesel po prostu bądź grzecznym chłopcem :)
Ja tak robię i ostatnio praktycznie bez banów, tylko jeden na dwa dni