0

Komentarz usunięty

6

@MessiForeverTheBest to bez znaczenia, sam fakt postawienia się zamiast bezczynność (co od zawsze robić Barca) jest ważny i brawa dla Prestianniego jeżeli faktycznie to zrobi

0

@robsesh kara więzienia dla mbappe za grożenie śmiercią Albie się należy :)

12

Żenujące. Jeżeli się okaże że Prestianni nie użył żadnych rasistowskich słów to kto wówczas wynagrodzi krzywdę Benfice i zawodnikowi?


4

@Fog_W_1899 mordo gość zrobił już ~30g/a, do końca sezonu zrobi pewnie 40g/a, zdecydowanie przesadzasz z narzekaniem :)

1

@Fog_W_1899 plus jaki widzę w PL dla City to zwiekszone szanse dla Haalanda na złotą piłkę

1

@arasz1819 ale po co tyle hejtu w Twoich komentarzach? :(

0

@Ramon_Villaverde hmm ale ogólnie wydaje mi się że jest wolny jak na skrzydłowego?

0

@tomek8756 śmieszna ta różnica bramkowa xd

0

@europejczyk spokojnie, 13 kolejek do końca, jeszcze wszystko może się wywrócić do góry nogami :)

0

@lajcior buahahahaha

Mogę robić co chce - podobnie jak Ty ;)

2

@macio_944 41 g/a, nie zapominajmy o jednym ukradzionym ;)

0

@ShawnC no nie może być to liczone jako 1.0 gdyż nie każda sytuacja sam na sam kończy się bramka :)

Podobnie jak karny to ~80% na bramkę a nie 100%

1

@ShawnC xg levante na poziomie 0.5 i tylko dwa strzały na bramkę. Musieliby mieć 100% skuteczność by skończyć z dwiema bramkami :)

0

@panczo możesz być pewny że pojawi się inny debil. Myślę że np. endrick mądrzejszy od viniciusa nie jest ;)

5

@ViscaelBarca2007 dodatkowo jest normalnym gościem, inteligentnym, który nie pajacuje ani na boisku ani poza nim

0

@BorzyKrzys skoro ma kontuzję kolana to chyba nie powinien grać tylko się leczyć? Co to za dziwny przypadek?

1

@FcPortoFan1999 z przyjemnością :D

0

@FcPortoFan1999 ja to widzę tak że Atletico będzie bronić całą drużyną a Barca głową w mur i skończy się jakimś 2-0 dla Barcy po późno strzelonych bramkach :)


Jedyna nadzieja w strzałach z daleka co Barca próbuje robić bardzo rzadko

1

@FcPortoFan1999 super, mam nadzieję że przegram :)

1

@FcPortoFan1999 jasne kolego! 5 dyszek?

1

@norbi77 wybacz, zapomniałem usunąć :)

9

@DonAndrzejos nie sztuką jest strzelić gola, sztuką jest by zaliczył go arbiter & var :)

1

@norbi77 @lajcior @VegetaPolska @AmigoBlancos @DonCarletto wyjątkowy klub sobie wybraliście do kibicowania :)

0

@Kimirionum a po nieprawidłowo uznanej bramce na 2-1 co boli?

1

@SinMistico tracą tam gdzie sędzia nie wyrucha przeciwników

7

@AmigoBlancos i taką oto zdobycz punktową realu byś ślepy białasku oglądał co kilka meczy przy uczciwym sędziowaniu w la lidze

0

@Virusk3 tyle że my zazwyczaj gramy lepiej niż przeciwnik a real nie :)

Spójrz na to jakie my robimy xg a jakie robi real

0

@kejdzi bo w Barcy też zdarzają się symulanci przy czym u nas piłkarze z wątpliwą etyką sportową to 20% składu a u nich z 80% ;)

0

@VinDiesel po prostu bądź grzecznym chłopcem :)

Ja tak robię i ostatnio praktycznie bez banów, tylko jeden na dwa dni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?