Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@urbipl powinien wylecieć z czerwoną kartką, sędzia go uratował
5
@David_Martin nie no Courtois jest lepszy i to zdecydowanie
0
@regatta52 on ma kontuzję mózgu od urodzenia
5
@Ilka to jest tak zwany gangbang
0
@dzefrej234 to w takim razie lipa że za chwilę przerwa na reprezentacje ;)
1
@Wiktorek2002 i cofnęliby ostatnie 5 lig mistrzów realowi
2
@clyde to ja zacznę od nienoname’a:
@Faro
1
@KrwawiaceoczyVEB no coś Ty
1
@VamoSBarca88 ale mają za to 15 ukradzionych lig miszczow
0
@Leooo nie gdyż Atleti przejmuje to co miało Tottenham (4 miejsce)
1
@Faro mógłbyś chociaż przyznać że Twoje komentarze są bezdennie głupie i chuja się znasz na piłeczce :)
1
@Cochise A powinni grać w 9/10 gdyby sędzia sędziował uczciwie ;)
3
Dla @Faro Fati lepszy ;)
0
@Enerio będzie czekał do gorszego meczu Raphinii żeby móc się powyżywac ;)
1
@michal26 lepiej niż real bo chociaż sędzia nie musi kręcić wyniku ;)
0
Poki co koszmarny wieczór dla @Faro
0
@TridenteMSN szkoda szkoda tylko że Newcastle też jedną wykreował :/
0
@Faro Fati lepszy niz Raphinia nie?
0
@Kitek1640 jeszcze nic straconego
6
@AmigoBlancos albo może by tak wypożyczyć immunitet na faule i bronienie rękami w polu karnym od realu madryt
0
@TR3YWAY Olmo fizycznie jest słaby więc nie zdziwiłby mnie jego brak w pierwszej 11
0
@A4ron idę o zakład że Liverpool nie wyleci.
Newcastle zaś było dużo lepsze od Barcy w 1 meczu więc zalecałbym ostrożność w takiej predykcji
0
@Ilka 280zl to i tak luz jak za fryzjera, w dużych miastach kobiety potrafią 1k zostawić
2
@AmigoBlancos jeśli tak sprawiamy sprawę to valverde nie powinniśmy oglądać w lidze mistrzów za sierpa którego wymierzył w gracza Benfici a rudigera w lidze.
Czyż nie?
2
@turhiay Xavi po czerwonej kartce Araujo zjebal nam mecz zostawiając Lewego a ściągając Yamala
2
@Gomess wystarczy że szymon m…iniak nie będzie uznawał goli Bayernu tak jak ostatnio ;)
0
@JanuszKorwinMikke i tylko 1x wygrał LM :)
0
@kuz taaaaaa, no na pewno
0
@kuz pozdrawiam
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14087054#comment-14087065
0
@Frimpong jasne że tak, Barcelona to wspaniałe miasto do odwiedzenia w czasie urlopu :)