2

@Kgorecki2500 ja uważam że firma postąpiła prawidłowo - firma to podmiot koncentrujący się na kumulowaniu zysków a nie generowaniu niepotrzebnych kosztów.


Naturalnym skutkiem rozwoju jest to że część ludzi musi się przekwalifikować - mnie jako bankowca najprawdopodobniej też to czeka w najbliższych latach

6

@Leooo to wypowiedź Kowala, nie widzę byś dodał tą informację :)

0

@Karol145 nikt nie wie jakby było, możemy gdybać.

Messi hajsowo przynosił Barcy olbrzymią kasę.

Messi jest też najlepszym piłkarzem i według mnie obecnie na 10tce zamiast Olmo który gra zazwyczaj 30-45 minut spokojnie dałby radę.

Z samych rzutów wolnych straciliśmy przez te 5 lat pewnie z 15 bramek

1

@Arden szkoda że odszedł do realu, ale no Brazole niestety mają mało w głowie

0

Jest tu jakiś znawca polityki w Hiszpanii i wie czy toczy się jakaś dyskusja / są szanse lub prace nad udzieleniem niepodległości dla Katalonii?

0

@Karol145 według mnie odejście Leo nie było korzystne, przy czym Leo mógł zostać na gownianych finansowo warunkach o czym mówił Laporta lecz Leo się na to nie zgodził

1

@partymaker to jest generalnie beznadziejny zwyczaj.


Jedzenie i picie się spożywa, nie wyrzuca

0

@Aequlibre Ty napisałeś o jednym zjawisku - przechodzenie młodych do Barcy A, ja o drugim - przechodzenie młodych do innych klubów

0

@Aequlibre wiekszym problemem jest to ze gramy w 4 lidze przez co kilku utalentowanych graczy nie przedłużyło kontraktów i odeszło z Barcy B

0

@Karol145 jakim cudem Laporty nie byłoby stać na danie kwoty X Messiemu ale nadanie kwoty X Depayowi już tak? :)

0

@BORO_12 pytanie jednak czy nie mądrzej byłoby wziąć za darmo Senesiego / Konate (tak, wiem, prowizje itp) niż płacić np. 70 milionów za Bastoniego.


Oczywiście idealnie byłoby umieścić w transferze Araujo / Ferrana, przy takim scenariuszu być może byłaby szansa na wzmocnienie zarówno obrony jak i ataku

0

@BORO_12 9tki najwyższej klasy też, ciężki orzech do zgryzienia

0

@Salchent to prawda, Barcelona to skrajnie głupio zarządzany klub :)

0

@BORO_12 no właśnie według mnie nic nie dostanie jak przyjdzie gwiazda typu Bastoni :)

Jest to też potwornie smutne mając na uwadze fakt że gdyby nie sztywne ramy ffp to mogliśmy mieć za frytki świetnego Taha :/

0

@Messibestplayerintheworld no a ja mam pojęcie, budżet do budżet, można przeznaczyć go na zawodnika X lub zawodnika Y, jest to na prawdę nieskomplikowana ekonomia

0

@PatrykBarca każdy polityk kłamie, tego wymaga ich rola :)

4

@Salchent Raphinia jest absolutnie fantastyczny lecz już kilkukrotnie pokazał że ma skłonności do mało inteligentnych decyzji :)

0

@BORO_12 okej, przy czym dla mnie Gerard Martin wnosi się na poziom godny gry w Barcelonie i mam nadzieję że ewentualny zakup SO nie sprawi że Martin zostanie sprowadzony do roli głębokiego rezerwowego

0

@Messibestplayerintheworld nie wiem kto myślał o dźwigniach, ani Ty ani ja nie jesteśmy pracownikami FC Barcelony.


Odnoszę się do tego co wiem na 100%.

Wiem na 100% ze w 2021 przyszli do nas Depay i Alves.

Skoro było nas stać opłacać ich kontrakty to równie dobrze mógł grać dla nas Leo ;)

1

@VegetaPolska Ty czy ja nie reprezentujemy kraju publicznie więc możemy pozwolić sobie na więcej.

Nic by się wielkiego nie stało gdybyśmy sobie na przykład teraz szli na rauszu po mieście i zagadywali dupeczki - a w przypadku osoby publicznej byłoby to niedopuszczalne ;)

0

@Messibestplayerintheworld no właśnie nie jest to wróżenie z fusów, dźwigni na setki milionów nie ogarnia się tak o na pstryknięcie palca w 5 minut.

Ja rozumiem że bardzo lubisz Leo i tak dalej i tak dalej.

Ale, jest oczywistym, nie podlegającym dyskusji, że mógł on grać za pół darmo dla Barcy w 2021 roku, podobnie jak np. Depay czy też Dani Alves

0

@Messibestplayerintheworld nie masz racji. Messi odszedł w 2021. Lewy i reszta przyszli w 2022

0

@Messibestplayerintheworld nie, nie widzę.

Najniższa pensja dla piłkarza la ligi o ile dobrze pamiętam wynosi 300k euro rocznie.

Nie wierzę by la liga nie pozwoliła na taki kontrakt dla Leo na rok.

A nawet jeśli by nie pozwoliła, to mógł wrócić rok później - to już wiemy na 100%, nie ma tutaj obszaru do polemiki, bo skoro Barce było stać na ok. 50 milionowe wypłaty dla nowych piłkarzy to na niski kontakt Leo też znalazłaby się przestrzeń.


0

@Messibestplayerintheworld mnóstwo piłkarzy przechodzi na rok do innego klubu :)


Poza tym, Messi w 2021 mógł zostać. Jak już wiemy, wystarczy że przez rok grałby prawie za darmo

0

@Messibestplayerintheworld no dla mnie nie jest to bezsens, biorąc pod uwagę grę w Barcy przez 20 lat.

Mógł to potraktować jak roczne wypożyczenie ;)

0

@BORO_12 a według mnie powinniśmy wziąć Osimhena.

Przy naszym stylu gry będziemy tracić multum bramek niezależnie od tego jakiego obrońcę kupimy.

Nie da sie nie tracić bramek tak wysoko ustawiając obronę

1

@Luciano99 pieniążki pieniążki

0

@Messibestplayerintheworld dlatego jeszcze raz powtarzam: decyzja o nie graniu w Barcy zależała tylko i wyłącznie od Leo chęci / niechęci.

Leo zdecydował że nie chce grać w Barcelonie na gorszych finansowo warunkach niż te które mu się należą i ja w 100% szanuje jego decyzję

0

@Messibestplayerintheworld no dla mnie jest logiczne gdyż Messi nie skończył kariery lecz grał i gra dalej a mimo to nie zdecydował się wrócić.

Zakładając absurdalny i niemożliwy scenariusz że nie mógł podpisać z Barca kontraktu na niskiej pensji i dlatego odszedł - wystarczyło podpisać kontrakt z PSG na rok i po roku wrócić do Barcy jako wolny zawodnik.


To jest prosta matematyka & ekonomia :)

1

@Kapitan hawk z tych 8 ile strzelonych z karnego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?