0

@TridenteMSN nie zdążyłby bo się wypitolil bez faulu Zalewskiego

0

@malypuzon chłop chce wydłużyć sobie wakacje nie jadąc na mundial a Ty jeszcze narzekasz…

0

@Lordzi myślę że dużo kosztował Zalewskiego 15 minutowy zryw Polski :/

0

@majkiii przy pierwszej bramce nie miał nic do powiedzenia, nie ma bramkarza który by to wyjął

0

@mekston Gyokeres akurat dzisiaj na tle Wiśniewskiego gra jak ciota

0

@Vurt z tym sędzia nie ma szans

7

@JBgomeS postaw na zwycięstwo Polski

0

@maroon ja też. Oby pojechał do Stanów i już nigdy nie wrócił

0

@Kgorecki2500 no coś Ty, na codzień obcuje z AI i jest na naprawdę wyższym poziomie niż myślisz :)

2

@Kgorecki2500 ja uważam że firma postąpiła prawidłowo - firma to podmiot koncentrujący się na kumulowaniu zysków a nie generowaniu niepotrzebnych kosztów.


Naturalnym skutkiem rozwoju jest to że część ludzi musi się przekwalifikować - mnie jako bankowca najprawdopodobniej też to czeka w najbliższych latach

6

@Leooo to wypowiedź Kowala, nie widzę byś dodał tą informację :)

0

@Karol145 nikt nie wie jakby było, możemy gdybać.

Messi hajsowo przynosił Barcy olbrzymią kasę.

Messi jest też najlepszym piłkarzem i według mnie obecnie na 10tce zamiast Olmo który gra zazwyczaj 30-45 minut spokojnie dałby radę.

Z samych rzutów wolnych straciliśmy przez te 5 lat pewnie z 15 bramek

1

@Arden szkoda że odszedł do realu, ale no Brazole niestety mają mało w głowie

0

Jest tu jakiś znawca polityki w Hiszpanii i wie czy toczy się jakaś dyskusja / są szanse lub prace nad udzieleniem niepodległości dla Katalonii?

0

@Karol145 według mnie odejście Leo nie było korzystne, przy czym Leo mógł zostać na gownianych finansowo warunkach o czym mówił Laporta lecz Leo się na to nie zgodził

1

@partymaker to jest generalnie beznadziejny zwyczaj.


Jedzenie i picie się spożywa, nie wyrzuca

0

@Aequlibre Ty napisałeś o jednym zjawisku - przechodzenie młodych do Barcy A, ja o drugim - przechodzenie młodych do innych klubów

0

@Aequlibre wiekszym problemem jest to ze gramy w 4 lidze przez co kilku utalentowanych graczy nie przedłużyło kontraktów i odeszło z Barcy B

0

@Karol145 jakim cudem Laporty nie byłoby stać na danie kwoty X Messiemu ale nadanie kwoty X Depayowi już tak? :)

0

@BORO_12 pytanie jednak czy nie mądrzej byłoby wziąć za darmo Senesiego / Konate (tak, wiem, prowizje itp) niż płacić np. 70 milionów za Bastoniego.


Oczywiście idealnie byłoby umieścić w transferze Araujo / Ferrana, przy takim scenariuszu być może byłaby szansa na wzmocnienie zarówno obrony jak i ataku

0

@BORO_12 9tki najwyższej klasy też, ciężki orzech do zgryzienia

0

@Salchent to prawda, Barcelona to skrajnie głupio zarządzany klub :)

0

@BORO_12 no właśnie według mnie nic nie dostanie jak przyjdzie gwiazda typu Bastoni :)

Jest to też potwornie smutne mając na uwadze fakt że gdyby nie sztywne ramy ffp to mogliśmy mieć za frytki świetnego Taha :/

0

@Messibestplayerintheworld no a ja mam pojęcie, budżet do budżet, można przeznaczyć go na zawodnika X lub zawodnika Y, jest to na prawdę nieskomplikowana ekonomia

0

@PatrykBarca każdy polityk kłamie, tego wymaga ich rola :)

4

@Salchent Raphinia jest absolutnie fantastyczny lecz już kilkukrotnie pokazał że ma skłonności do mało inteligentnych decyzji :)

0

@BORO_12 okej, przy czym dla mnie Gerard Martin wnosi się na poziom godny gry w Barcelonie i mam nadzieję że ewentualny zakup SO nie sprawi że Martin zostanie sprowadzony do roli głębokiego rezerwowego

0

@Messibestplayerintheworld nie wiem kto myślał o dźwigniach, ani Ty ani ja nie jesteśmy pracownikami FC Barcelony.


Odnoszę się do tego co wiem na 100%.

Wiem na 100% ze w 2021 przyszli do nas Depay i Alves.

Skoro było nas stać opłacać ich kontrakty to równie dobrze mógł grać dla nas Leo ;)

1

@VegetaPolska Ty czy ja nie reprezentujemy kraju publicznie więc możemy pozwolić sobie na więcej.

Nic by się wielkiego nie stało gdybyśmy sobie na przykład teraz szli na rauszu po mieście i zagadywali dupeczki - a w przypadku osoby publicznej byłoby to niedopuszczalne ;)

0

@Messibestplayerintheworld no właśnie nie jest to wróżenie z fusów, dźwigni na setki milionów nie ogarnia się tak o na pstryknięcie palca w 5 minut.

Ja rozumiem że bardzo lubisz Leo i tak dalej i tak dalej.

Ale, jest oczywistym, nie podlegającym dyskusji, że mógł on grać za pół darmo dla Barcy w 2021 roku, podobnie jak np. Depay czy też Dani Alves

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?