Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz no właśnie - topowy trener to podstawa. Bez tego to można mieć nawet Messiego, Neymara i Mbappe w jednej drużynie i gówno z tego będzie :p
0
@fracek13 nie, to nie jest ten sam sort :)
Co takiego złego robi getafe prócz brutalnej gry i skracaniu efektywnego czasu gry?
1
@JBgomeS z dwojga złego lepsza spóźniona sprawiedliwość niż jej brak
1
@Rewolucja123 nie no Atleti na szczęście nie wygra LM :)
2
@Sulimo 10 lat temu w Hiszpanii (teraz w Hiszpanii mundial się zbliża więc chcąc nie chcąc musieli poprawić stadiony) chyba też było słabo pod tym kątem, więc może i Włosi się ogarną :)
0
@LAMC_10 słabe te dresy
1
@derus cena / jakość według mnie flop sezonu to Woltemade - choć już w chwili transferu ciężko było uwierzyć by mógłby to być udany zakup ;)
0
@Cochise jeżeli chodzi o zachowanie w barwach Barcy - poza l4 na urodziny siostry nie pamiętam większych kontrowersji.
A co do sposobu odejścia - nie widzę w tym nic strasznego. Odszedł na początku okienka dzięki czemu mogliśmy kupić zastępstwo. Tak to już jest z piłkarzami. Messi uwielbiany przez wielu latami mówił w wywiadach że mógłby grać w Barcy za darmo :)
1
@Adran360 po tych dwóch akcjach to bym nie powiedział że liga angielska lepsza niż Hiszpańska
0
@kanver_ żaden z nich bo nie wygrają mundialu :)
0
@kundee za De Jonga nie musimy kupować nikogo - zakładając że Bernal i Gavi nie będą się już łamać.
Za Kounde ja bym dał Erica Garcie + w rezerwie Araujo.
Jak przyjdzie Bastoni to Eric na SO sobie nie pogra
0
@Filipem zbyt piękne by było to możliwe.
0
@ShawnC kogoś na skrzydło dać trzeba.
Roony wiatru nie zrobi a Raphinia nie zagra 90 minut bo to nie w stylu Flicka by po kontuzji dać piłkarzowi cały mecz
0
@Cochise Neymar zostawił po sobie 222 milionów na koncie Barcelony - według mnie to Fair Deal
0
@BezglutenowyPedri do topowych piłkarzy potrzeba również topowych trenerów którzy niestety w ostatnich latach byli poza Barceloną :)
0
@ShawnC cóż, w takim razie podobnie jak Thierry Henry nie znam się na piłce, bo dla niego, podobnie jak dla mnie, faul Cubarsiego nie był na czerwoną kartkę ;)
Dalej rozwodzić się nie będę bo nie ma sensu skoro nie widziałeś ręki Atletico w polu karnym w pierwszym meczu.
1
@Laminedependencia a jeszcze Ferrankowi co nieco ukradli sędziowie gwizdając spalone których nie było :)
0
@Kazragore troche można było się tego spodziewać po tym jak chcieli tak ogromną grę wypuścić na przestarzałą konsole :)
0
@turhiay żaden nie odważy się za takie coś dać czerwieni, to będzie martwy przepis jak żółta kartka za symulke
0
@Katalończyk 99 licząc prawidłowo strzelone bramki to ja się doliczyłem 1:1
0
@Jonyx od kiedy szymon marciniak jest piłkarzem?
0
@ShawnC Gavi na 100% zagra.
Mnie ciekawi czy Roony dostanie szansę od pierwszej minuty. Ja osobiście wolałbym Rashforda na PS I Fermina na LS
2
@Szicek10 Neymar. Ponadto dał na sobie zarobić olbrzymie pieniądze za które mądry zarząd powinien wzmocnić drużynę.
0
@ShawnC
- dwie kontrowersyjne czerwone kartki. Z boiska to były żółte kartki i wiele arbitrów nie dałoby za takie przewinienia czerwonej kartki
- brak czerwonej dla Koke za trzy faule na żółtą
- brak trzech karnych dla Barcy: dwie ręce Atletico plus karny za faul na Olmo a są sędziowie którzy za kontakt Fermina z bramkarzem również podyktowaliby karnego
Wszystkie możliwe dyskusyjne decyzje sędziowskie na niekorzyść Barcy.
0
@ShawnC pomimo błędów obrońców przy uczciwym sędziowaniu doszlibyśmy do półfinału ligi mistrzów - myślę że ciężko z tym polemizować, ale jeżeli znajdziesz argumenty przeciwko temu zdaniu to zapraszam do dyskusji.
1
@messi564 na spokojnie przy uczciwym sędziowaniu Barca miałaby w tym momencie 20 punktów przewagi nad realem a real biłby się o drugie miejsce z Villareal
1
@LeoMessi1994 Mbappe zbyt długo siedział w PSG, podobnie jak np Kane w Tottenhamie.
Dla mnie Mbappe to jest super gracz choć mam nadzieję że jego peak formy już za nim
1
@tomek8756 trochę jak Tottenham w Anglii - nie wiem czy też ich szkoda ale podobny spadek poziomu zaliczyli
0
@ShawnC doszlibyśmy do Arsenalu przy uczciwym sędziowaniu, tylko tyle i aż tyle.
Z losowaniem zgoda, przy czym kierując się sprawiedliwością, będąc w top8 zasłużyliśmy na łatwiejszą drabinkę i dobrze się stało że na taką trafiliśmy
14
W punkt, Barca niezwykle rzadko gra gorzej od rywala