Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i filmy, które wymieniłeś zaliczają się do tej grupy :). Tylko, że akurat Grey na świecie wyszedł zaledwie dwa dni wcześniej od polskiej premiery ;)
Co do Króla Szamanów to polski dubbing tak mi się podobał, że moim zdaniem był lepszy od japońskiego ^^. Nie wiem czy ze względu na sentyment, ale takie miałem zdanie. Inne tytuły oczywiście już w oryginale z polskimi napisami. Nie twierdzę, że polacy nie potrafią robić dubbingu, bo potrafią, ale nie do wszystkiego. Oglądając kilka odcinków Naruto PL krwawiły mi uszy, oczy w sumie też, bo w wielu odcinkach była po prostu cenzura.
No właśnie, tak jak mówisz, ciężko porównać gościa, który był na szczycie przez dłuższą chwilę, do osoby, która jest na tym szczycie przez 10 lat. Jednakże jeśli chodzi tylko o sam styl gry, ja wybieram Ronaldinho i koniec.
0
Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i filmy, które wymieniłeś zaliczają się do tej grupy :). Tylko, że akurat Grey na świecie wyszedł zaledwie dwa dni wcześniej od polskiej premiery ;)
1
Konkurs w sobotę, ma rozpocząć się dokładnie o 13:35 :)
3
Film wszedł 6 dni temu do kin, czego Ty oczekujesz człowieku? ^ ^
0
Kupon Ci wszedł?
8
Dzień jak co dzień
0
Co do Króla Szamanów to polski dubbing tak mi się podobał, że moim zdaniem był lepszy od japońskiego ^^. Nie wiem czy ze względu na sentyment, ale takie miałem zdanie. Inne tytuły oczywiście już w oryginale z polskimi napisami. Nie twierdzę, że polacy nie potrafią robić dubbingu, bo potrafią, ale nie do wszystkiego. Oglądając kilka odcinków Naruto PL krwawiły mi uszy, oczy w sumie też, bo w wielu odcinkach była po prostu cenzura.
0
Cóż jeśli chodzi o Anime to ciężko przebić w tym Japończyków. Często ich produkcję są po prostu genialne, również dubbing.
0
DN warto chociaż ze względu na Willema Dafoe, który podkładał głos pod Ryuka czy nawet to nie?
1
Jest o tym artykuł na stronie.
0
Jak Małysz skakał w SLC w 2002 też było to samo ^^
27
Prawie śmieszne...prawie.
0
Kolega pyta chyba ogólnie, niekoniecznie od momentu kiedy Coutinho dołączył do Barcelony. Zresztą jak sam zauważyłeś, byłoby to trochę bezsensu ^ ^
2
Mówicie o wersji mobilnej tylko? Bo jeśli tak, to również potwierdzam. Na kompie bez problemów
102
Czy tylko ja nie rozumiem takich wpisów? ^^
7
Nieudanym trollem dodajmy
10
Rozumiem, że walizki do Niemiec masz już spakowane? ^^
0
A Ty ile widziałeś, że uważasz, że nie powinien dostać powołania? Tak wnioskuje.
0
Z tego co mówili komentatorzy na Eurosporcie to Kamil miał 0.6 wiatru w plecy, a Tande 1.2 więc jest to jakaś różnica.
0
No wyobraź sobie, że ma
0
A to była już druga seria?
0
W głowie brzmiało to lepiej xD. Nie byłem sobą, przepraszam ^ ^
0
Płaczki na YT same się nie nagrają :)
0
Zgadzam się.
8
Kontrakt Roberto to powinien być priorytet teraz.
1
No właśnie, tak jak mówisz, ciężko porównać gościa, który był na szczycie przez dłuższą chwilę, do osoby, która jest na tym szczycie przez 10 lat. Jednakże jeśli chodzi tylko o sam styl gry, ja wybieram Ronaldinho i koniec.
1
W kolorze to jest dobry telewizor ^^. Żubrowka, Finlandia, Stock.
0
Eminem - Shake That ft. Nate Dogg
3
"Pokaże Ci swój herbik"
0
Seri?
1
Dodałbym jeszcze: mam dzisiaj urodziny, zdałem prawko, dziewczyna mnie nie chce, Ps4 czy xbox.