0

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę i filmy, które wymieniłeś zaliczają się do tej grupy :). Tylko, że akurat Grey na świecie wyszedł zaledwie dwa dni wcześniej od polskiej premiery ;)

1

Konkurs w sobotę, ma rozpocząć się dokładnie o 13:35 :)

3

Film wszedł 6 dni temu do kin, czego Ty oczekujesz człowieku? ^ ^

0

Kupon Ci wszedł?

8

Dzień jak co dzień

0

Co do Króla Szamanów to polski dubbing tak mi się podobał, że moim zdaniem był lepszy od japońskiego ^^. Nie wiem czy ze względu na sentyment, ale takie miałem zdanie. Inne tytuły oczywiście już w oryginale z polskimi napisami. Nie twierdzę, że polacy nie potrafią robić dubbingu, bo potrafią, ale nie do wszystkiego. Oglądając kilka odcinków Naruto PL krwawiły mi uszy, oczy w sumie też, bo w wielu odcinkach była po prostu cenzura.

0

Cóż jeśli chodzi o Anime to ciężko przebić w tym Japończyków. Często ich produkcję są po prostu genialne, również dubbing.

0

DN warto chociaż ze względu na Willema Dafoe, który podkładał głos pod Ryuka czy nawet to nie?

1

Jest o tym artykuł na stronie.

0

Jak Małysz skakał w SLC w 2002 też było to samo ^^

27

Prawie śmieszne...prawie.

0

Kolega pyta chyba ogólnie, niekoniecznie od momentu kiedy Coutinho dołączył do Barcelony. Zresztą jak sam zauważyłeś, byłoby to trochę bezsensu ^ ^

2

Mówicie o wersji mobilnej tylko? Bo jeśli tak, to również potwierdzam. Na kompie bez problemów

102

Czy tylko ja nie rozumiem takich wpisów? ^^

7

Nieudanym trollem dodajmy

10

Rozumiem, że walizki do Niemiec masz już spakowane? ^^

0

A Ty ile widziałeś, że uważasz, że nie powinien dostać powołania? Tak wnioskuje.

0

Z tego co mówili komentatorzy na Eurosporcie to Kamil miał 0.6 wiatru w plecy, a Tande 1.2 więc jest to jakaś różnica.

0

No wyobraź sobie, że ma

0

A to była już druga seria?

0

W głowie brzmiało to lepiej xD. Nie byłem sobą, przepraszam ^ ^

0

Płaczki na YT same się nie nagrają :)

0

Zgadzam się.

8

Kontrakt Roberto to powinien być priorytet teraz.

1

No właśnie, tak jak mówisz, ciężko porównać gościa, który był na szczycie przez dłuższą chwilę, do osoby, która jest na tym szczycie przez 10 lat. Jednakże jeśli chodzi tylko o sam styl gry, ja wybieram Ronaldinho i koniec.

1

W kolorze to jest dobry telewizor ^^. Żubrowka, Finlandia, Stock.

0

Eminem - Shake That ft. Nate Dogg

3

"Pokaże Ci swój herbik"

0

Seri?

1

Dodałbym jeszcze: mam dzisiaj urodziny, zdałem prawko, dziewczyna mnie nie chce, Ps4 czy xbox.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?