Cóż, po prostu panuje stereotyp, że dziewczyny nie interesują się piłką nożną, że jej nie oglądają itd. Dlatego jak jakaś się trafi to jest to wydarzenie na skalę światową ^ ^. Podobnie ma się sprawa, gdy dziewczyna gra na konsoli ^ ^.
Ruchy również są z tego co pamiętam. Nazwiska czyta, ale chyba nie wszystkie. Zapewne tych bardziej rozpoznawalnych piłkarzy. W fifie polski komentarz też wszystkich nie czyta.
Ja patchowałem, ale na PC. Myślę że na PS4 nie ma to różnicy. Aktualizacje masz na wszystko. Stroje, herby, loga, transfery, ligi. Nawet chyba twarze. Do tego dochodzą piłki, korki i tablice wyników w czasie meczu, w zależności w jakiej lidze grasz (la liga, premier league, serie A itd.)
Licencja to żaden argument, bo szybko wychodzą patche i wystarczy je na bieżąco wgrywać i masz wszystko. Składy też są aktualizowane. Komentarz, szczerze? Pykam teraz w Fife17 i już mnie polski komentarz irytuje. W PES17 grałem z hiszpańskim komentarzem i czułem jakbym oglądał mecz Barcy na zagranicznym kanale i było ok ^^
Danny Gaucho (stały bywalec LR): "Craig nie powiedział nic nowego. Cała La Rambla obstawia taki scenariusz od kilku godzin. Swoją drogą skąd masz takie informacje Krejgu?"
1
Owszem ^^
0
PróbowałAś jeżeli już ^^
1
Youtube
1
Ale bydle...
0
Jasne, ja tylko się odnoszą do słów "rozwalić ją" ^^
0
To nadal dziecinada.
0
Myślę, że w kinie.
0
Przecież w reprze grał ogony ^^ xd
0
No procek i RAM to masz z ery dinozaurów powiem Ci ^^. Kolejne 4 lata to pasjans się będzie ścinał ^^
1
Jaki masz problem? Wciśnij ignoruj, zamiast się czepiać ^^
0
Wtedy czym prędzej do ołtarza żeby nie uciekła ^ ^.
0
Cóż, po prostu panuje stereotyp, że dziewczyny nie interesują się piłką nożną, że jej nie oglądają itd. Dlatego jak jakaś się trafi to jest to wydarzenie na skalę światową ^ ^. Podobnie ma się sprawa, gdy dziewczyna gra na konsoli ^ ^.
1
Rozumiem, że pan nigdy nie ściągnął niczego z neta? ^^
1
Trochę niepełne info, bo zastrzegą obydwie koszulki. 8 i 24 ^^
1
Nie w całości.
6
Jutro
1
KomentaŻ ^ ^
2
Ruchy również są z tego co pamiętam. Nazwiska czyta, ale chyba nie wszystkie. Zapewne tych bardziej rozpoznawalnych piłkarzy. W fifie polski komentarz też wszystkich nie czyta.
4
Nie mówi się wszystko jedno kolego ^^. "W każdej ci ładnie kochanie ^^"
3
Ja patchowałem, ale na PC. Myślę że na PS4 nie ma to różnicy. Aktualizacje masz na wszystko. Stroje, herby, loga, transfery, ligi. Nawet chyba twarze. Do tego dochodzą piłki, korki i tablice wyników w czasie meczu, w zależności w jakiej lidze grasz (la liga, premier league, serie A itd.)
2
A dlaczego ma nie być można? ^^
4
Licencja to żaden argument, bo szybko wychodzą patche i wystarczy je na bieżąco wgrywać i masz wszystko. Składy też są aktualizowane. Komentarz, szczerze? Pykam teraz w Fife17 i już mnie polski komentarz irytuje. W PES17 grałem z hiszpańskim komentarzem i czułem jakbym oglądał mecz Barcy na zagranicznym kanale i było ok ^^
1
Typ ma 12 lat, czego oczekujesz? ^ ^
4
Cóż kto bogatemu zabroni ^^
1
Nie możesz. Nie pozwalam.
1
A wraz z Tobą, grupka ochroniarzy kładących Cię na glebę ^^
2
Nani w Lazio.
2
Danny Gaucho (stały bywalec LR): "Craig nie powiedział nic nowego. Cała La Rambla obstawia taki scenariusz od kilku godzin. Swoją drogą skąd masz takie informacje Krejgu?"
1
Motyw mechów ci nie podszedł? Bo przyznasz, że obaj główni bohaterowie są do siebie podobni ^^
1
Oglądałeś Code geass ^^?