Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Nano22 "(...) co prawda nie znam przepisów, ale (...)"
Bardzo mnie to rozśmieszyło :). Tak powinno zaczynać się 90% postów na La Rambli - "Co prawda w ogóle się na tym nie znam, ale..." :).
Pozdrawiam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama "Byłem na Sri Lance 2 lata po tsunami w styczniu 2006. "
I do tej pory się nie otrząsnęli po tej wizycie, a problemy wywołane Twoim pobytem opisał kolega wyżej:
"brakuje ropy, gazu, szaleje inflacja. "
Brawo Macieju, mój Ty piąty Jeźdźcu Apokalipsy.
0
@Janiama Też racja :).
0
@Janiama " No i pamiętaj że ja tutaj akurat występuje pod prawdziwym nazwiskiem. A to zdecydowanie jest coś innego niż pisanie będąc absolutnie anonimową osobą."
To akurat prawda. Za to szacuneczek. Choć kto wie, czy nie wynika to właśnie z tego, by wiedzieli, kogo chwalić :).
7
@prokofiew "No cóż...to tylko sport. "
To prawda, dlatego kompletnie nie obchodzi mnie los Messiego ani reprezentacji Argentyny i będę kibicował naszym, mimo, iż nie jestem fanem trenera, ani tej wesołej gromadki "doświadczonych" zawodników 30+, którzy pewnie pojada i na następny mundial.
8
@Janiama
Jan Brzechwa - "Samochwała"
"Samochwała w kącie stała
I wciąż tak opowiadała:
Zdolna jestem niesłychanie,
Najpiękniejsze mam ubranie,
Moja buzia tryska zdrowiem,
Jak coś powiem, to już powiem,
Jak odpowiem, to roztropnie,
W szkole mam najlepsze stopnie,
Śpiewam lepiej niż w operze,
Świetnie jeżdżę na rowerze,
Znakomicie muchy łapię,
Wiem, gdzie Wisła jest na mapie,
Jestem mądra, jestem zgrabna,
Wiotka, słodka i powabna,
A w dodatku, daję słowo,
Mam rodzinę wyjątkową:
Tato mój do pieca sięga,
Moja mama - taka tęga
Moja siostra - taka mała,
A ja jestem - samochwała!"
0
@Rewolucja123 Oby Polska wygrała tę grupę z 9 punktami. Miejsce Argentyny i pozostałych mam gdzieś.
0
@MICHTWD A po polsku?
0
@Rewolucja123 Zezwalam.
1
@Bykunn "To znaczy że zgadzamy się że wojna napastnicza ma sens i normalizujemy taki stan rzeczy."
Tutaj zgadzam się z Tobą jak nigdy. "Jałta" Kaczmarskiego ciągle aktualna.
"Komu zależy na pokoju,
ten zawsze cofnie się przed gwałtem.
Wygra, kto się nie boi wojen.
I tak rozumieć trzeba Jałtę."
1
@FC1899Barca Co Ty opowiadasz za bajki. Widziałeś kiedyś, jak kot "bawi się" z myszą, zanim ją uśmierci?
0
@Emhyr Pewnie już coś go zaczyna boleć i wie, że wyjdzie to na testach medycznych w innym klubie :).
0
@MesQueUnClub_87 Naprawdę jeździsz w tym celu aż do miasta Chełm?
6
@OsamaDembele Chyba wśród lekarzy :).
1
@Sau_Ron Obu na raz.
1
Komentarz usunięty
0
@ElTomas "jednak dzielenie się swoją opinią na różne tematy na forum chyba ma inny cel :) "
"Nigdzie nie napisałem, że odpowiadam dzieląc się opinia."
Musisz się zdecydować.
"Takie prymitywne socjotechniczne sztuczki oparte na podważaniu inteligencji interlokutora, celem jego zdyskredytowania, działają w Twoim środowisku? Współczuję."
"Chłopaku, zrobiłeś to samo w pierwszym komentarzu :) żadnej konstruktywnej wymiany zdań tylko od razu atak, umniejszanie rozmówcy czy nawet obrażanie. Brawo. Ciekawe masz środowisko :)"
Czyli zgadzamy się, że prezentujemy taki sam poziom. Skąd w takim razie ta wyższość, którą starasz się nieudolnie przemycić? Pomijam już fakt, że chciałeś po prostu wpisać się w falę ośmieszania Dudy, bo to przecież takie fajne jest. A przecież to nie on zepsuł samolot, czy cokolwiek tam się stało.
0
@ElTomas Daj spokój, odpowiadając mi nie chciałeś się dzielić żadną opinią. Po prostu chciałeś mieć ostatnie słowo. Takie prymitywne socjotechniczne sztuczki oparte na podważaniu inteligencji interlokutora, celem jego zdyskredytowania, działają w Twoim środowisku? Współczuję.
0
@ElTomas
"@Dari0G buhaha. Poszło mi w pięty. Dogryzłeś mi okropnie."
To dokładnie tak samo, jak Ty Dudzie. Choć nawet mniej, bo on nie wie o Twoim istnieniu, a mój wpis przeczytałeś i chyba Ci poszło w te pięty, bo zdecydowałeś się zareagować. Buhaha jak mawiają ludzie prości.
1
@ElTomas Oj przestań, nie wiesz, jak by to było, bo nigdy nikt ważny do Ciebie nie przyjechał. I raczej się to nie zmieni :).
4
@LaRoja Wziął na nie Michniewicza i jedno strzeliło.
2
@arasz1819 Całkowicie się zgadzam.
0
@szefo Jak to co? Zwalą na piłkarzy i Mioduskiego.
0
@Gosciuu Nawet jeśli to taka taktyka, jaką zawsze stosuje? :)
0
Jak myślicie, Szczęsny też by te strzały obronił? Czy myślał już raczej o dymku w szatni?
1
@Emhyr Po co wykładasz warzywa na meble? Bez sensu.
2
@NANO77 Wydaje mi się, ze powinna być przeprowadzona jakaś sonda / ankieta wśród widzów i wybór powinien być z nią zgodny. Wtedy imo byłoby fair.
2
@SinMistico Wychodzi na to, że nie wiesz nawet, kogo słuchasz. Nie szukasz obiektywności, ale potwierdzenia własnych uprzedzeń.