0

Raiola dla Sky Sport 24: Galliani był świetny. Obniżył cenę z 70 milionów euro do 24. Exit bonus? Nie będzie żadnego exit bonusu.

Cytat miesiąca :) Śmiać się, czy płakać?

0

Mam pytanie : wrzuci ktoś cały mecz na jakiś serwer? Bardzo mi zależy, niestety nie mogłem obejrzeć.

0

FC Barcelona po raz kolejny pokonała Real Madryt. Tym razem jednak nie na boisku, ale w wyścigu o utalentowanego piłkarza, Johna Neeskensa Ramireza - informuje hiszpański dziennik "Sport".

Neeskens, który jest piłkarzem katalońskiego CF Damm, był gotowy do podpisania umowy z Realem Madryt, ale został również dostrzeżony przez skautów Barcelony, którzy w weekend przekonywali go do oferty klubu.

Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy, powołujących się na słowa matki piłkarza, Neeskens odrzuci ofertę "Królewskich" i zdecyduje się na grę w zespole mistrzów Hiszpanii.

John Neeskens Ramirez jest synem Johana Neeskensa, który w latach 1974-1979 reprezentował barwy Barcelony.

0

konradinho : w takim razie zwracam honor. Chciałem pomóc :)

0

unique : a nie prościej wejść na zrzuta.eu, wrzucić link do filmu i ściągnąć? :)

0

Z justinem też nie ma problemu, wystarczy proxy zmienić i po kłopocie ;)

0

Ja również zaliczyłem nieprzespaną noc, ale dla mnie to niezbyt wielki problem, bo mam z tym cholerne problemy :P

Naprawdę nic nie wiadomo o składach? :|

0

Gdyby tak nagłówek brzmiał : "Eto'o chce zostać w Barcelonie"...

0

Madrycki tabloid donosi iż obecny trener blaugrany, Josep Guardiola odejdzie z klubu po zakończeniu nadchodzącego sezonu. Warto przypomnieć, że jego kontrakt z Barcą niedługo wygaśnie.

Guardiola rozgniewał się z powodu zachowania prezydenta Barcelony Joana Laporty. Pep uważa, że Laporta nie pomaga zespołowi w ostatnich tygodniach, a powinien. W końcu te parę tygodni może zadecydować o formie blaugrany w nadchodzącym sezonie.

Mało prawdopodobne jest to, iż Guardiola przedłuży kontrakt przed nadchodzącymi wyborami nowego prezydenta klubu(odbędą się w pierwszej połowie następnego roku). Powodem tego, jest właśnie napięta sytuacja z obecnym prezydentem klubu. Guardiola, niezależnie od tego kto zostanie nowym prezydentem blaugrany, będzie rozglądał się za nowymi ofertami pracy, najlepiej za granicą.

0

Czy nie na lepsze wyszłoby nam, gdyby Samuel dostał tą cholerną podwyżkę? Villa nie ma co ukrywać - jest drogi. Pensję też będzie miał niemałą, oczywiście nie taką jak Samuel, ale delikatnie mówiąc wysoką.

Samuel jest w Barcelonie, nic za niego płacić nie trzeba, Villa ma przyjść za konkretną sumę i też pobierać pokaźną pensję. Eto'o jest gwarancją bramek, a nikt nie wmówi mi, że Villa na 100% się zaaklimatyzuje. Wydaje mi się, że gdyby Samuel został to i przy ogromnej podwyżce w kasie klubu zostałoby więcej pięniędzy. Jeżeli chodzi o ofertę 40 mln + K9 + Caceres : kadry pokaźnej nie mamy, a stracimy dwóch zawodników, w tym jednego definitywnie. Caceres uważam, że ma potencjał na wielkiego gracza. Wydaliśmy na niego 16,5 bańki(!), więc oferta za Ville wyjęta z kosmosu. Mam dziwne przeczucie, że K9 mógłby być świetnym rezerwowym. Nie widzę pozytywów w tym, że Samuel odejdzie, a David przyjdzie.

Jeżeli się mylę, wyprowadźcie mnie z błędu.

0

Trochę to wszystko śmieszne dla mnie. Myślałem, że kadra zostanie poszerzona, a okazuje się, że tylko uzupełnimy ewentualne ubytki po odchodzących graczach...

0

Ja mam niestety dwa wyjścia...internet i TVP2. Nie mam wielkiego pola manewru mając TVP1, TVP2, Polsat, TV4 i TVN ;)

0

Moim skromnym zdaniem na lewej stronie obrony powinien zagościć Keita, zaś na prawej Sylvinho. Co do środka chyba nie ma wątpliwości.

0

Mam pytanie : Czy Dani będzie mógł zagrać z Manchesterem?

Visca el Barca! Jest pięknie!

0

Therotos : widzisz różnicę między sfaulowaniem, a skopaniem?

0

Jak jest w połowie tak dobry jak Alves to brać :P

0

gunner_london : szkoda to by była...gdyby miał przejść do Arsenalu.

0

Gerard : A Basquets to też jakieś nowe objawienie?

0

FCB Keres : fakt, zapomniałem o Pinto.

0

Chciałbym ujrzeć taki skład :

Alves,Pique,Caceres,Sylvinho,Yaya,Busquets,Hleb,Bojan,Henry,Pedro;]

0

Hmmm...Higuain?

0

Macie oprócz tego : http://www.videobramki.yoyo.pl/news.php?id=254 , inne kanały? :P

0

Mam prośbę, żeby każdy kto znajdzie w internecie kanał, obojętnie czy to justin, sopcast czy co innego dawał na to namiary:P

0

Abidal mnie zaskoczył jak cholera O_o... Co do Keity : powoli może zaczynać czyścić buty Busquetsowi ;]

0

Na lewej obronie moim zdaniem od pierwszych minut powinien zagrać Caceres bądź Sylvinho. Keite zastąpić powinien Toure, a na lewym skrzydle...Pedrito...

0

Do formy powrotu, wysokich lotów,

Zwycięstw samych, widoku przegranych,

Uśmiechów wielu, dojścia do celu,

Goli trzydzieści byś w siatce umieścił,

Wszystkiego naj, mistrzowsko graj,

Sto lat Ci życzę, dlatego tak krzyczę,

O fanach pamiętaj, to nie zwierzęta! :P

0

Preza : a mi brakuje Bellettiego :P

Zastąpić go może Sylvinho, Puyol bądź Caceres, lecz tak czy siak lepiej bym się czuł, gdybyśmy mieli nominalnego prawego obrońce jako zmiennika;]

0

Ciekawy skład, cieszy obecność Sylvinho.

0

Zambrotta i Ronaldinho im nie wystarczą?

0

gczoo77 : według mnie ostatni mecz miał bardzo udany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?