6

@Dariusz40 dobra weź zluzuj majty "ekspercie" bo pocisz się bardziej niż Tomaszewski.
Przed meczem z Rayo po presezonie z ogórami gadałeś że cyt. "pieluchy będą walczyc ale ich poskładamy na Bernabeu standardowo powyżej 3 bramek."
Tymczasem po pierwszym meczu w lidze płaczesz że Xavi się do niczego nie nadaje i że jest kiepskim trenerem XD

14

Christiansen uratował nam bramkę.Co do Gaviego to się zgodzę chłopak zagrał bardzo przeciętnie.

0

@Boro79 podpisać będzie mogła ale chyba nie będzie zarejestrowany i nie będzie mógł grać.

0

@AmigoBlancos za nawiązanie do potężnego Sentino dostałem Mute na 24h,
Jeśli Cię to obraziło to przepraszam xD

2

@Kondziubarca I ma trochę podstaw do tego, aby ich krytykować, przez pierwsze dwanaście miesięcy Laporta działał bez widocznego planu.

Na ostatnią chwilę wypchnęliśmy Griezzmana Pjanicia i Emersona (który został zaprezentowany miesiąc wcześniej).Odnoszę wrażenie że gdyby Pique nie obniżył swojej pensji to skończyłoby się jeszcze większą paniką w zarejestrowaniu Garcii Aguero oraz Depaya.
Z rudym też był ogromny cyrk. Z jednej strony Laporta mówił, że jest naszą legendą, ufamy mu etc. A z drugiej strony w przekazie medialnym sugerował, że nie jest jego wyborem oraz podważał decyzje szkoleniowca. (np z Rikim oraz Umtitim)

Font od samego początku chciał zatrudnienia Xaviego i przynajmniej w tej kwestii wiadome było, że ma plan.
Uważam że gdyby Victor Font pokazał swoje realne plany (szkice umów na sprzedaż aktywów klubowych etc.) które stworzył przed kadencją Laporty to mielibyśmy podstawy do tego aby uważać że byłby faktycznie lepszy na te stanowisko.


0

@mateusz1989VeB szczerze Harry jest kozłem ofiarnym United a nikt nie patrzy na słabego Dalota Bissakę czy Rashforda.
United ma w sobie raka który niszczy zawodników oraz trenerów.
A kto jest tym rakiem?Nie mam pojęcia.

1

@FioletoweOczy
Szpszedać fszystkich a Ksawi co najwyzej to morze amatorow trenowac
Ziom chill to dopiero pierwszy mecz nie ma co na kimkolwiek stawiać krzyżyka bo chłopaki najpierw muszą się zgrać.
Dajmy Xaviemu rok na to aby pokazał co potrafi i jaką finalną ma wizję na zespół.

2

@BARCA1899Messi Nie chce Ci psuć marzeń ale ciężko wyciągnąć topowych bocznych obrońców w dobrym wieku ponieważ na rynku jest ich spory niedosyt.
Trzeba celować albo w młode talenty albo starych solidnych graczy.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@czółkovsky trochę jest to męczące gdy ciągle słyszysz farmazony nt.Klubu któremu kibicujesz.

6

@Fetta no trochę to spłycasz xD.
Kompletnie zjedli nam pomoc (grając 2gim garniturem),blokowali możliwość rozgrywania akcji przez Erica i Christiansena.

0

@VeB10Ronnie przecież my gramy w systemie hybrydowym.
W fazie ataku 3-4-3 w fazie obronnej schodzimy do 4-3-3

0

@MateuszDoniec Auba zarabia 11mln brutto gdy depay zarabia 10mln brutto xD

1

@Emerald Auba zarabia 11mln brutto a Depay 10mln brutto.
Jak na moje to Gabończyk daje nam znacznie więcej.

0

@taris GRANDE STRATEGIA!!!FORZA ITALIA

0

Zauważyłem że ludzie bardzo krytykują postawę wybranych zawodników,ale nie widziałem żeby ktokolwiek pisał o "jakości" naszych stałych fragmentów gry.
Przecież to ile mieliśmy Cornerów czy wolnych a tyle ile stwarzalismy z nich zagrozenia to dwie rozne bajki.
Większość wolnych była bez pomyslu nie wspominając o rzutach rożnych gdzie ponad połowa leciała na głowę obrońców druzyny przeciwnej.
Ksawi musi jeszcze duuzo poprawić jeśli chce utrzymać swój stołek do końca sezonu bo jak to mówią "Łaska Labamby na pstrym koniu jeździ".

0

@Kondziubarca a co mają mówić na tych konferencjach niby xD?

0

@vanharren to też prawda Kessie zagrał bardzo przeciętnie.

2

@FCBurnley nie no gadasz głupoty teraz.
Barca tworzyła więcej sytuacji na boisku,za czym stoją statystyki strzałów ,xGoals oraz to że bramkarz Rayo dostał MOTMA xD

0

@Czarny_ck akurat rozumiem ustawienie Araujo na PO ponieważ Alvaro Garcia ma bardzo dobre warunki fizyczne oraz potrafi dryblować a wątpię że Roberto czy Dest by za nim nadążyli

0

@Jacek273 tzn co do Dembele to bym powiedział że w pierwszej połowie grał dobrze i podejmował dobre decyzje,po prostu w drugiej połowie cegła mu spadła na głowę.
Szkoda że Frenkie nie pograł dłużej z Pedrim bo grali najlepiej z naszej pomocy.

0

@KrwawiaceoczyVEB kartkę za przedłużanie chyba dostał

0

@czółkovsky zgłaszam się na ochotnika.W karierze w fifie 19 wygrałem barcelona 3 trofea w rok a Puć stał się naszą podporą na lata.

4

@JarekS otóż to pomoc zagrała padakę.
Chociaż wejście naszego ukochanego Holendra coś zmieniło w tej kwestii.

0

Obyś miał rację ;)

9

(Ostrzegam, że trochę zdenerwowany jestem, więc mogę powiedzieć farmazony).

1. Mecz niezły trochę szczęścia i mogliśmy wygrać. (nawet według xgoals).

2. Ter Stegen MOTM chłop wybronił dwa bardzo dobre strzały, uratował nam punkcik.

3. Chyba najgorszy z ataku był Dem bele (szczególnie w drugiej połowie) najlepszy RL9.

4. Gavi był bardzo mierny, zmiana na FDJ ożywiła mecz, dzięki tej zmianie tworzyliśmy więcej okazji (ogólnie najlepsza zmiana).

5. Formacja defensywna na ogół była dobra jedynym minusem, jaki wyłapałem była sytuacja z Araują, gdy poszedł na raz i został minięty.

6. Bardzo zły występ sędziego Hernandeza, Hernandeza. Gwizdał faule, których być nie powinno, a nie gwizdał tych co być powinny, jeszcze te kuriozalne zatrzymanie gry w sytuacji, gdy Raphinha miał piłkę w Polu Karnym.



Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji, mecz był okej można na nim rzeźbić dalszą jedenastkę.


0

Japierdole Kessie....

0

@VamosRakieta nie widziałem w takim razie

2

Mam dwa wnioski.
1.Mats uratował nam bramkę.
2.Ten sędzia jest żartem jebanym,nie dość że nie odgwizdał faulu na raphinhi w polu karnym to zakończył połowę gdy mieliśmy piłkę w ich polu karnym.

13

!!!! Z ostatniej chwili!!!!



Brytyjska Policja przyjrzy się trenerowi Thomasowi Frankowi oraz podstawowej jedenastce zespołu Brentfordu z dzisiejszego meczu przeciwko Manchesterowi United, z powodu podejrzenia popełnienia przestępstwa gwałtu na Czerwonych Diabłach, którzy z kolei zostaną oskarżeni o znęcanie się nad własnymi kibicami.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?