0

matifcb istnieje takie cos jak druga drużyna:)

0

napisze tylko jedno murinho twierdził że adan jest lepszy od ikera,więc po co mu diego lopez? Sam sobie dołki kopie i w nie wpada śmieszny facet.

0

Co z tego że nie będzie tych pięciu zawodników nie wiem jak wy ja zauważyłem że zmiennicy lepiej grają niż nie którzy podstawowi gracze Realu np taki varane!!! Trochę pokory i szacunku dla rywala wkońcu to Real Madryt.

0

co wy wszyscy z tymi zmianami? Pokażę mi któryś licencje trenerską? Vamos Barca!!!! nie śmiecić mi tu tylko oglądać i kibicować!!!

0

sędzia kalosz sędzia kalosz sędzia kalosz!!!!!!!

0

Panowie spokojnie uda się nam wygrać!!!!

0

arbiter rozdaje kartki jak szalony!!!! Chyba cos nie dobrze ma z głową!!!!!

0

druga linia spi!!!!!nie wracamy pod swoja bramkę bravo pinto!!!

0

szpakowski mnie wkurwia!!!!

0

Po wygraną oby:D

0

Nasz pierwszy finał!!! Mam nadzieje ze wygramy go! VeB wierni po porażce dumni po zwycięstwie!!!

0

Villa Villa Villa widziałem że strzeli genialny snajper!!! Bravo David Bravo Barceloa!!!!

0

Villa musi grać!!!! Napewno nam to wynagrodzi w postaci bramek!!!!

0

na rm.pl ich zdaniem cały świat jest zły i że wszyscy przeciwko nim nawet komitet piłkarski no jak oni mogą tak karać nasz ukochany real:)

0

messicocacola to wiadomo:) ale chodzi o stone lub coś takiego gdzie można obejrzeć mecz? I czy administratorzy jakoś pomogą i wrzucą artykuł z stronami...

0

Gdzie można obejrzeć mecz ?bo nie mam tvp sport!

0

Idzie się wzruszyć oglądając Filmik, nigdy nie zapomnę gdy z messim na czele po strzelonym czwartym golu pobiegli do Pepa i mu podziękowali Wielki trener i na zawsze NASZ Trener!!!!!. Wielka historyczna Barcelona!!!!!!

0

Wielki Abi!!!!!!!

0

Same wielkie pojedynki!!!!!! Super VeB

0

Wracaj szybko dł zdrowia Tito jestesmy z Tobą!!!! Mam nadzieję że sobie poradzimy, wracaj Pep potrzebujemy cię!!!!

0

Murinho mówi tak bo w pewnym stopniu zazdrości że gracze Barcy wracają szybko na boisko i to nie jedno krotnie przed czasem, a to zasługa naszych świetnych lekarzy itd ,A tym czasem w Realu tak nie jest i to martwi murinho bo chciał by mieć pełen skład jak każdy trener.

0

slawmm popieram twój komentarz...!!!!

0

Brawa należą się całemu zespołowi za walkę i za wysiłek Wielka Barca!!!!! , pragne wyrazić szacunek i podziw dla kibiców i piłkarzy levante za zachowanie a tym bardziej kiedy oklaskiwali xaviego gdy schodził! Dawno czegoś takiego nie brakowało na hiszpańskich boiskach. VALDES klasa sama w sobie!!!

0

Dzieki niemu zaczeła sie moja przygoda z Barca:) Wielki piłkarz Ronaldinho zawsze w sercach clues! Szacunek po wszeczasy!!!!

0

Nasz Pech ich szczescie ze nie wykorzystaliśmy połowę naszych okazji... Dzis tylko vv mnie wkurzył znowu dostał gola z ostrego konta po ziemi!!! Tak jak przy drugiej bramce, A czy to nie jest czasem najlepszy bramkarz grający nogami? FOSTER niby gorszy i klase a jednak lepszy o 2!!!

0

Ronaldo ma racje że wygrali już na cn tylko że wszyscy o tym już wiedzą:) Nikt nie musi nas ostrzegać przed nim i kolegami z drużyny,potrafimy docenić przeciwnika a nie wroga tak jak nas opisują na rm.pl

0

Viva Barca!!! Mamy najlepiej zgrany korekty na świecie!!! Cesk dał dziś czasu oby tak dalej:)

0

maradona 19 dzieciak z kompleksami, i własnie przez takich idiotów jak on zawsze jest tak napięta atmosfera przed meczami, zresztą nie musisz nas pouczać w sprawie pokory i szacunku a to raczej ciebie trzeba tego nauczyć! VISCA El BBARCA !

0

Myślę że alves szykuje się do odejścia, a tekst o messim i ferrari powinna trafić jako cytat tygodnia:)

0

Dobra wiadomość nie dość że podniosą poziom składu to poprawią morale zespołu;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?