Daro-GucioFcB
Dołączył/a: wrzesień 2011
Cz-w
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
matifcb istnieje takie cos jak druga drużyna:)
0
napisze tylko jedno murinho twierdził że adan jest lepszy od ikera,więc po co mu diego lopez? Sam sobie dołki kopie i w nie wpada śmieszny facet.
0
Co z tego że nie będzie tych pięciu zawodników nie wiem jak wy ja zauważyłem że zmiennicy lepiej grają niż nie którzy podstawowi gracze Realu np taki varane!!! Trochę pokory i szacunku dla rywala wkońcu to Real Madryt.
0
co wy wszyscy z tymi zmianami? Pokażę mi któryś licencje trenerską? Vamos Barca!!!! nie śmiecić mi tu tylko oglądać i kibicować!!!
0
sędzia kalosz sędzia kalosz sędzia kalosz!!!!!!!
0
Panowie spokojnie uda się nam wygrać!!!!
0
arbiter rozdaje kartki jak szalony!!!! Chyba cos nie dobrze ma z głową!!!!!
0
druga linia spi!!!!!nie wracamy pod swoja bramkę bravo pinto!!!
0
szpakowski mnie wkurwia!!!!
0
Po wygraną oby:D
0
Nasz pierwszy finał!!! Mam nadzieje ze wygramy go! VeB wierni po porażce dumni po zwycięstwie!!!
0
Villa Villa Villa widziałem że strzeli genialny snajper!!! Bravo David Bravo Barceloa!!!!
0
Villa musi grać!!!! Napewno nam to wynagrodzi w postaci bramek!!!!
0
na rm.pl ich zdaniem cały świat jest zły i że wszyscy przeciwko nim nawet komitet piłkarski no jak oni mogą tak karać nasz ukochany real:)
0
messicocacola to wiadomo:) ale chodzi o stone lub coś takiego gdzie można obejrzeć mecz? I czy administratorzy jakoś pomogą i wrzucą artykuł z stronami...
0
Gdzie można obejrzeć mecz ?bo nie mam tvp sport!
0
Idzie się wzruszyć oglądając Filmik, nigdy nie zapomnę gdy z messim na czele po strzelonym czwartym golu pobiegli do Pepa i mu podziękowali Wielki trener i na zawsze NASZ Trener!!!!!. Wielka historyczna Barcelona!!!!!!
0
Wielki Abi!!!!!!!
0
Same wielkie pojedynki!!!!!! Super VeB
0
Wracaj szybko dł zdrowia Tito jestesmy z Tobą!!!! Mam nadzieję że sobie poradzimy, wracaj Pep potrzebujemy cię!!!!
0
Murinho mówi tak bo w pewnym stopniu zazdrości że gracze Barcy wracają szybko na boisko i to nie jedno krotnie przed czasem, a to zasługa naszych świetnych lekarzy itd ,A tym czasem w Realu tak nie jest i to martwi murinho bo chciał by mieć pełen skład jak każdy trener.
0
slawmm popieram twój komentarz...!!!!
0
Brawa należą się całemu zespołowi za walkę i za wysiłek Wielka Barca!!!!! , pragne wyrazić szacunek i podziw dla kibiców i piłkarzy levante za zachowanie a tym bardziej kiedy oklaskiwali xaviego gdy schodził! Dawno czegoś takiego nie brakowało na hiszpańskich boiskach. VALDES klasa sama w sobie!!!
0
Dzieki niemu zaczeła sie moja przygoda z Barca:) Wielki piłkarz Ronaldinho zawsze w sercach clues! Szacunek po wszeczasy!!!!
0
Nasz Pech ich szczescie ze nie wykorzystaliśmy połowę naszych okazji... Dzis tylko vv mnie wkurzył znowu dostał gola z ostrego konta po ziemi!!! Tak jak przy drugiej bramce, A czy to nie jest czasem najlepszy bramkarz grający nogami? FOSTER niby gorszy i klase a jednak lepszy o 2!!!
0
Ronaldo ma racje że wygrali już na cn tylko że wszyscy o tym już wiedzą:) Nikt nie musi nas ostrzegać przed nim i kolegami z drużyny,potrafimy docenić przeciwnika a nie wroga tak jak nas opisują na rm.pl
0
Viva Barca!!! Mamy najlepiej zgrany korekty na świecie!!! Cesk dał dziś czasu oby tak dalej:)
0
maradona 19 dzieciak z kompleksami, i własnie przez takich idiotów jak on zawsze jest tak napięta atmosfera przed meczami, zresztą nie musisz nas pouczać w sprawie pokory i szacunku a to raczej ciebie trzeba tego nauczyć! VISCA El BBARCA !
0
Myślę że alves szykuje się do odejścia, a tekst o messim i ferrari powinna trafić jako cytat tygodnia:)
0
Dobra wiadomość nie dość że podniosą poziom składu to poprawią morale zespołu;)