Daro-GucioFcB
Dołączył/a: wrzesień 2011
Cz-w
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już ją skończyłem:D
1
Szkoda mi Ciebie:) tylko tyle...
0
Z tym że tylko o Barcy ro się nie zgodzę,jest tu masa artykułów w innym temacie...
1
Dla mnie strona główna powinna mieć tytuł Polska historycznie pokonuje Mistrzów swiata... a tu tylko mania messiego itd. Jestem całym sercem za Barcą ale trzeba pamiętać że przedewszystkim jestesmy polakami!!!!
0
Wszyscy teraz jadą na lucho i drużynę że słabi itd ale co teraz zrobicie??? NIC trzeba wspierać tych zawodnikow którzy są, a nie gdybać co by było gdyby był taki czy inny zawodnik.Mamy taki styl nie inny i w ten styl trzeba wierzyc... VEB!!!
0
kurwa ludzie Barca 6 pucharów minęła a piłka nożna idzie dalej... Nie oczekujecie meczu w mecz po 6:0
0
Moim zdaniem zagraliśmy dobrze na dużym ryzyku a to działa w dwie strony,wygrywasz albo przegrywasz,zadecydowały detale w końcu piłka nożna to gra błędów.Nie daje indywidualnych ocen ogólna ocena drużyny dobra... Pzdr
0
Dzieki fabs szkoda że drugi raz wywołają cię z domu obyś pokazał w chelsea na co cie stac!!!!
0
oskisko zgadzam się z Tobą 100 %
4
Do boju abym widział dziś postrach Europy!!!! Wierzymy!!!!!
0
Kapitalne!!!!
0
Sam przyznał że trenują specjalną taktykę pod Barce i to jest nasz problem dlaczego my nie mamy planu b na takie spotkania
0
sam jestes cyrkowiec miało byc 1 3 2 4 1
0
w dniu wczorajszym przestałem wierzyć w ten projekt piłkarski lub kto jak woli styl gry... Moim zdaniem zarząd jest głównym winowajacą gry Barcy, a składają się na to aspekty sportowe jak i poza sportowe jak sankcje itd a pośrednikami jest sztab szkoleniowy i piłkarze.CHCE WYBORÓW BO INACZEJ BEDZIE TAK CO ROKU A PIŁKARZE MŁODSI NIE BĘDĄ.... Nie darmo prawie wszystkie drużyny chciały grać jak Barca a teraz wszyscy grają z nami jak Atletico Madryt , Barcelona powinna zmienic ustawienie na 1 4 2 4 1 i dostosować kupić odpowiednich piłkarzy do tego systemu....
0
Oglądając mecz postanowiłem poszukac problemu.Martino może i źle trafił z składem ale to niczego nie usprawiedliwia,barcelona grała jak by była zupełnie bez formy a przeciesz mamy lepszych piłkarzy na każdej pozycji.Pytanie nasuwa sie samo jak można wygrać z city a 3 dni puźniej przegrać z sociedad,brak zupełnego zangarzowania naszych piłkarzy.Tito w tamtym sezonie nie rotował składem i wszyscy widzielismy jak sie skonczyło,tata rotuje i dalej jest to samo...Moim zdaniem era nie ktòrych piłkarzy na camp nou dobiega końca i nie mi tu oceniać kogo sprzedać od tego mamy trenera ktòry mam nadzieje zostanie na kolejny rok i wtedy okarze sie jak pracuje tata jak sam przygotuje nastepny sezon... Pozdro
0
Coś na pewno się dzieje, ostatnie mecze były słabe,myślałem że to były przypadki ale chyba jest coś na rzeczy.Oby to była ostatnia wpadka.Forma miała być na ważne mecze sezonu a jest spadkowa to martwi:(
0
Wszystkim wesołych i zdrowych świąt:) czy to clues czy blancos to dziś się nie liczy,dziś wszyscy jesteśmy w jednej drużynie;)
0
Po wygrana a Real mnie nie obchodzi!!!!
0
Ludzie zobaczyliscie jeden dobry mecz Bayernu i macie pełne pory to tak jakby oceniać Barce po meczu z Levante. Dla waszej świadomości mamy nowego trenera nasza forma tez bedzie wzrastać i ma byc gotowa na decydujący moment w sezonie.
0
Nie rozumiem was wszystkich przyjdzie czy nie to jego sprawa!! Wielu z was własnie nagłasnianiem tej sprawy nie okazuje mu szacunku a wiele zrobił dla Barcy i Chodz żałuję że nie było dane mi tego zobaczyć szanuje go i będe szanował.On stworzył system gry który przyniósł nam tyle tytułów. PRZYWOŁUJE WAS DO PORZĄDKU!!!!
0
Ja tez oglądam mecz Realu i nie mam zamiaru krytykować ich gry a tym bardziej wysmiewac sie z piłkarzy, zacznijcie sie przejmowac nasza drużyna ,jeżeli nie poprawimy gry w kilku następnych meczach bedzie zle i to bardzo ale mam nadzieje ze znajdą rytm i odnajdą sie lepiej na boisku. Martino ma u mnie zaufanie mam nadzieje ze sie nie zawiode!
0
Gra troche szwankuje ale dajmy popracować Martino.Atletico to nie chciało grac tylko kopać w nogi catalonczyków.Sędzia to porażka tam powinno połowę drużyny atletico wylecieć litował się nad nimi,widać że grała z nami drużyna z madrytu...
0
liczę na dobry mecz wykonaniu dwóch drużyn,z tym ze barcelona powinna wygrać.
0
Niech mowi co chce bo za to co zrobił dla barcelony ma szacunek po wsze czasy. Musi jakos piłkarzy bayernu motywować:)
0
Polityka naszego zarządu szkoda thiago
0
Skąd info??
0
Ja również dziekuje Tito!!! Duzo siły !!!
0
Rijkaard moj wybor...
0
Jezeli te pieniadze ktore wydaliscie na bilet wróciło by mu zdrowie to wierzcie mi oddał by wam to z spora nawiązką.
0
Tito mistrzu pokonasz chorobę jak ostatnio i wrócisz do nas!!! Zdrowie i siły Tito!!!