Daro-GucioFcB
Dołączył/a: wrzesień 2011
Cz-w
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obawiam się pisałem to 3 mecze temu po remisach w lidze ze Valverde zajechał nam piłkarzy ...
4
Miał odpaść real a moim zdaniem bliżej jest tego Barca :(
2
Pisałem że jesteśmy w dołku !!!! Barca martino też grała piękna jesień !!!
0
Lepiej wogole nie odpisuj jak masz trolić , chodzi o to że igrzyska powinny być rozgrywane przy równych warunkach w końcu to raz na 4 lata , a że akurat są tam.gdzie są to ktoś za to zapłacił .
0
Znowu się zaczyna z wiatrem !!! Loteria , chooj z takimi igrzyskami , ktoś po prostu położył pod "stołem" sporo pieniędzy i igrzyska muszą trwać !!! Wszędzie ustawki :/
2
Dobrze sędziemu ;D może się obudzi !!! Ha ha ha
1
Co taki choojowy komentarz jakiś cichy z szumami
2
Dobry wieczór wszystkim :) . Po dzisiejszym meczu chciał bym się podzielić , z wami moją opinią . Moim zdaniem filary naszej drużyny są po prostu zmęczeni , terminarz nie oszczędza , i mieliśmy bardzo wymagających rywali w pucharze króla ( real miał bardziej :D !!! Ha ha a i tak ich nie ma już w grze , przepraszam ale musiałem wbić im małą szpilkę ). Mam nadzieję że Valverde to zauważy bo to kolejny mecz w którym piłkarze się męczą grą , zatarciła się szybkość wymieniania pozycji i podań . Nie krytykuje tylko wierzę że ich nie za ora jak martino który też miał piękna jesień ;) Visca el Barca !!!
0
Tak sie boję tych okazji nie wykorzystanych :/ !!! Musi być awans !!!
2
Nie rozumie kartek przez tego ( sędziego z Madrytu ) lahoza !!! Szybko ustalić wynik bo będzie cyrk , bo skoro real odpadł to Barca też musi ? ( Z góry ustawione )
1
Dzięki wielkie za te wszystkie lata szefunio !!! Wzór czystej walki na boisku i po za nim !!! Na zawsze w sercach !!! Powodzenia !!! Widzimy się na mundialu !! :)
0
Mam nc+ a po drugie w tym sezonie w Polsacie nie obejrzę ligi mistrzów i pucharu króla dlatego szukam jakiej internetowej tv z ofertą eleven i canal +, do nie dawna było tak na wizji ale już nie ma
1
Zna ktoś jakąś stronę z pakietem eleven i canal + ? Np abonament miesięczny za dostęp do kanałów .
0
Wie ktoś czemu nie ma na wizji canal + wszystkich ?
0
na wizji też nie ma :| a specjalnie wykupiłem
0
Dlaczego na wizij nie ma canal + ?? wie ktoś?
0
I ja jestem podobny też nie mam nigdzie tam konta :) jedynie tutaj ;) , i moim zdaniem Facebook itd to tylko strony dla lansu i strata czasu, są inne rzeczy do zrobienia w których media społecznościowe się chowają , takie jak relacje rodzinne :) pozdro Busi ;)
3
Wszystkim wesołych świąt ;) obyśmy na ten jeden dzień chodź raz byli zjednoczeni ( nie patrząc na tabelę ) , smacznego ;) ;*
1
Bravo Barca !!!! Najlepszy prezent !!!! Dziękujemy !!!!
0
ktoś coś wie?
0
serio? dzięki :) co to za fejk
0
Mam problem jak wykupić i gdzie żetony? na wizja.tv prosze odpowiedz na priv
0
Ale mnie deluo denerwuje
0
Orientuje się ktoś jak wykupić pakiet na wizja .tv i gdzie ? Niby jakieś żetony czy coś ? Zna się ktoś ? Bo chciał bym mecz obejrzeć a pakiet mi się kończy :/
1
Wy jak wszyscy politycy , tylko potraficie się kłócić , i pokazać kto jest mądrzejszy ... A nie o to tu chodzi , czytając to wszystko każdy z was ma trochę racji a jeden drugiemu racji nie przyzna bo po co ... Chore społeczeństwo :(
1
Hah co za pomysł :) Elegancko ziomek :) ale się uśmiałem !!!
0
Tak sobie myślałem że Pique jakiś smutny przydała by mu się bramka ;) i się udało !!! :)
1
Też to zauważyłem i to jest problem :( inni tylko szukają Messiego i boją się dryblingów ... Mam nadzieję że to się zmieni ;)
4
Legia okręgowa kartoflisko wygrywa ligę Europy bravo !!!! Poziom extraklasy to gorzej jak kupa piachu !!!! A najlepsze jest to że nc+ reklamują ją jako najlepsza hah :)
0
W dupę niech się pocałuje :) xD