0

Gillette już nie sponsoruje :D

4

Może ktoś się wypowie o Rzeźi wołyńskiej , prześladowaniu polskiej inteligencji i cywilów o mordzie , okrucieństwem jakim zabijali Polaków . Nie potrafię tego zrozumieć jak taka tragedia narodu polskiego , ludobójstwo przez tyle lat nie jest rozwiązane . To jak na Ukrainie uczy się dzieci , że banderowcy , UPA to bohaterowie i o tym mówi całą ich inteligencja , przecież ta ich ideologia doprowadzi znów do tego samago. Bardzo ubolewam nad tym że nasz rząd nic z tym nie robi. Kto chce niech się wypowie ...

0

A ja widzę że chciałeś zabłysnąć krytykując mnie , może postaraj się napisać coś z sensem to może ci się uda :D pozdro

4

Ja to bym zaczął od przedszkola :D jak Billy Madison :D

2

Real w gazie , bez żelka będą grać drużynowo jest czego się obawiać :/

0

Od dawna o tym myślałem w takich kategoriach ale nie chciałem tego publicznie mówić czy pisać ;) bo to nie wypada " zwalać i płakać jak na fioletowej " ale coś na prawdę to tak wygląda jak by coś ich łączyło po za zasadami fair Play...

1

Wkurza mnie ta cała liga mistrzów , już od dawna tam coś jest na rzeczy na lini Real-Uefa.

8

Nie lubią Barcelony w UEFA ;) widać ,słychać i czuć :D ale i tak będziemy walczyć , dobrze że jest szeroka ławka tylko oby Ernest z niej korzystał i oby nie było graczy "nie do ruszenia z pierwszej 11 " a wszytsko będzie dobrze ;) i na wiosnę będziemy w formie ;)

0

Witam. Orientuje się ktoś czy na wizij dodadzą Polsat sport premium ?

1

Autobusy były modne 2010 za jego świetności ...

1

Ramos już zaczyna , debil !!!! Pierwszy oficjalny mecz , 8 minut wytrzymał , brawo dla niego starał się .

1

Legła Warszawa ;D

0

Liga podwórkowa i kopanina wkracza do akcji , piłka do przodu i niech się dzieje co chce ...

2

Kur.. znowu okno transferowe się zaczęło i jak na Barce ostatnio przystało kompromitacja za kompromitacją !!! Jak można tak się dać ruch..!!! Przecież to partactwo całego zarządu !!! Znowu !!! Powinien być transfer definitywny a nie znowu jakieś wypożyczenia, a kasa za Paulinho przydała by się już teraz. Będzie jak zawsze nie wykupią go a my go za dwa sezony za 3 mln puścimy albo za free... Szczyt głupoty , nie wiem czym kierowali się wyborcy głosując na tych amatorów i krętaczy !!! A z transferami żeby wzmocnić środek pomocy możemy zapomnieć że dojdzie jakiś ograny i bardzo dobry crack choćby thiago ... Lepiej kupywac piłkarzy z innego kontynentu którzy nie wiadomo czy dadzą radę na tym poziomię ... Ehhhhh wstyd i złość mnie ogarnia patrząc na to wszytsko ...

0

Neymar jak ty mnie irytujesz !!! Jednak dobrze by zastąpił Ronaldo w Realu :D symułki poziom legendarny :D

6

Ależ coutinho daje piły :D elegancko ;) już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu Barcy :)

0

Ten jak zawsze messiemu zje... mundial !!!

2

Chyba nikt nie chce Messiego na mundialu...Ronaldo posmarował :D

4

Tak to jest jak sędzia pod Portugalię sędziuje , a var chyba inne akcje im w siedzibie pokazuje :D

1

Szkoda że tylko my tak twierdzimy a cały sztab szkoleniowy naszej reprezentacji to zirognuje ;)

5

A Lewandowski twierdzi że nasza grupa była najtrudniejsza ;) chyba tej grupy nie oglądał ;)

22

A Roberto dostał czerwoną w El clasico !!!! Wszytsko pod Ronaldo !!! FIFA !!! UEFA !!!

2

Co do karnego Ronaldo ewidentnie chciał wymusić i wymusił już po pierwszym przeciwniku chciał się położyć a że drugi wpadł w niego , to wykorzystał to , miał więcej szczęścia jak rozumu ale ktoś na górze chyba też chciał by było sprawiedliwie ;)

0

A obrońcy stoją i się patrzą jak modric tańczy i strzela !!! Kpina !!! Messi proszę cię nie graj z tymi pachołkami !!!

0

Ty tak serio ? Ile razy Messi już pociągnoł flanką kilka co najmniej !!! Slepoto

0

Źle gra ? Ty chyba kpisz !!! Gra dobrze tylko nie ma z kim grać ...

3

Oni poprostu pokazują jak grać imprezy u siebie ( nie to co my 2012) wszyscy spisywali ich na straty a jednak przygotowali się bardzo dobrze ... Szacunek

0

Senegal strzelił po naszych błędach proste ;)

0

Fartem to strzelili ;)

0

Na czas to nasi grają cały mecz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?