Daro-GucioFcB
Dołączył/a: wrzesień 2011
Cz-w
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gillette już nie sponsoruje :D
4
Może ktoś się wypowie o Rzeźi wołyńskiej , prześladowaniu polskiej inteligencji i cywilów o mordzie , okrucieństwem jakim zabijali Polaków . Nie potrafię tego zrozumieć jak taka tragedia narodu polskiego , ludobójstwo przez tyle lat nie jest rozwiązane . To jak na Ukrainie uczy się dzieci , że banderowcy , UPA to bohaterowie i o tym mówi całą ich inteligencja , przecież ta ich ideologia doprowadzi znów do tego samago. Bardzo ubolewam nad tym że nasz rząd nic z tym nie robi. Kto chce niech się wypowie ...
0
A ja widzę że chciałeś zabłysnąć krytykując mnie , może postaraj się napisać coś z sensem to może ci się uda :D pozdro
4
Ja to bym zaczął od przedszkola :D jak Billy Madison :D
2
Real w gazie , bez żelka będą grać drużynowo jest czego się obawiać :/
0
Od dawna o tym myślałem w takich kategoriach ale nie chciałem tego publicznie mówić czy pisać ;) bo to nie wypada " zwalać i płakać jak na fioletowej " ale coś na prawdę to tak wygląda jak by coś ich łączyło po za zasadami fair Play...
1
Wkurza mnie ta cała liga mistrzów , już od dawna tam coś jest na rzeczy na lini Real-Uefa.
8
Nie lubią Barcelony w UEFA ;) widać ,słychać i czuć :D ale i tak będziemy walczyć , dobrze że jest szeroka ławka tylko oby Ernest z niej korzystał i oby nie było graczy "nie do ruszenia z pierwszej 11 " a wszytsko będzie dobrze ;) i na wiosnę będziemy w formie ;)
0
Witam. Orientuje się ktoś czy na wizij dodadzą Polsat sport premium ?
1
Autobusy były modne 2010 za jego świetności ...
1
Ramos już zaczyna , debil !!!! Pierwszy oficjalny mecz , 8 minut wytrzymał , brawo dla niego starał się .
1
Legła Warszawa ;D
0
Liga podwórkowa i kopanina wkracza do akcji , piłka do przodu i niech się dzieje co chce ...
2
Kur.. znowu okno transferowe się zaczęło i jak na Barce ostatnio przystało kompromitacja za kompromitacją !!! Jak można tak się dać ruch..!!! Przecież to partactwo całego zarządu !!! Znowu !!! Powinien być transfer definitywny a nie znowu jakieś wypożyczenia, a kasa za Paulinho przydała by się już teraz. Będzie jak zawsze nie wykupią go a my go za dwa sezony za 3 mln puścimy albo za free... Szczyt głupoty , nie wiem czym kierowali się wyborcy głosując na tych amatorów i krętaczy !!! A z transferami żeby wzmocnić środek pomocy możemy zapomnieć że dojdzie jakiś ograny i bardzo dobry crack choćby thiago ... Lepiej kupywac piłkarzy z innego kontynentu którzy nie wiadomo czy dadzą radę na tym poziomię ... Ehhhhh wstyd i złość mnie ogarnia patrząc na to wszytsko ...
0
Neymar jak ty mnie irytujesz !!! Jednak dobrze by zastąpił Ronaldo w Realu :D symułki poziom legendarny :D
6
Ależ coutinho daje piły :D elegancko ;) już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu Barcy :)
0
Ten jak zawsze messiemu zje... mundial !!!
2
Chyba nikt nie chce Messiego na mundialu...Ronaldo posmarował :D
4
Tak to jest jak sędzia pod Portugalię sędziuje , a var chyba inne akcje im w siedzibie pokazuje :D
1
Szkoda że tylko my tak twierdzimy a cały sztab szkoleniowy naszej reprezentacji to zirognuje ;)
5
A Lewandowski twierdzi że nasza grupa była najtrudniejsza ;) chyba tej grupy nie oglądał ;)
22
A Roberto dostał czerwoną w El clasico !!!! Wszytsko pod Ronaldo !!! FIFA !!! UEFA !!!
2
Co do karnego Ronaldo ewidentnie chciał wymusić i wymusił już po pierwszym przeciwniku chciał się położyć a że drugi wpadł w niego , to wykorzystał to , miał więcej szczęścia jak rozumu ale ktoś na górze chyba też chciał by było sprawiedliwie ;)
0
A obrońcy stoją i się patrzą jak modric tańczy i strzela !!! Kpina !!! Messi proszę cię nie graj z tymi pachołkami !!!
0
Ty tak serio ? Ile razy Messi już pociągnoł flanką kilka co najmniej !!! Slepoto
0
Źle gra ? Ty chyba kpisz !!! Gra dobrze tylko nie ma z kim grać ...
3
Oni poprostu pokazują jak grać imprezy u siebie ( nie to co my 2012) wszyscy spisywali ich na straty a jednak przygotowali się bardzo dobrze ... Szacunek
0
Senegal strzelił po naszych błędach proste ;)
0
Fartem to strzelili ;)
0
Na czas to nasi grają cały mecz :D