Daro-GucioFcB
Dołączył/a: wrzesień 2011
Cz-w
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@Hubso tak wina dyrekcji sportowej bo ewidentnie nie pasują do stylu : dembele gracz jednego dobrego sezonu w bvb , grizman nie pasuje do stylu gry gracz innego wychowania piłkarskiego innej filozofii, coutinho gracz który sam nie do końca wie gdzie lubi grać a w Barcelonie nie było miejsca dla niego , ściągnięty w panice po transferze nevmara do psg
0
@FCMichalo won won zrozumiane zrozumiane !!!
1
@Hubso dalej nie rozumiesz to były jego transfery z gówna nic nie zrobisz, jak myślisz dlaczego żaden trener z top nie chce tu przyjść?
4
Proste Bartomeu nie odejdzie bo będzie musiał pokryć straty klubu , które na dzień dzisiejszy na pewno są poniżej ustalonego limitu. Głupi nie jest nie chce być spłukany , ale za to wiemy że nigdy nie miał na pierwszym miejscu dobra klubu i drużyny, tylko kasa się dla niego liczy , tyle lat zmarnował nam i Barcelonie :(
1
@Hubso to że nie rozumiesz tego ile Messi dał Barcelonie i że to tylko i wyłącznie wina prezydenta za jego projekt sportowy i współpracowników z ligi okręgowej
1
@Hubso dzieci i reszta którzy nie pamiętają roku 2005 proszę się nie odzywać na temat Leo bo co wy możecie wiedzieć sezonowcy
11
Nie wyobrażam sobie meczu bez Leo :( , w każdym meczu będę odczuwał ból i tęsknotę:( Messi Messi Messi !!! Panie Bartomeu "miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór, czapkę wicher niesie , róg huka po lesie "
1
to Ty chyba masz problem , nie odnoszę się negatywnie do Twojego postu a nawet sam początek popieram a Ty nie kumasz :) pozdro byczku
1
Komentarz usunięty
4
Nie mam zamiaru tak inni rozpisywać się co dalej z Barcą i jakie transfery itd, teraz najważniejsze dla mnie jest to aby uczcić człowieka któremu tyle szczęścia zawdzięczam :( .Proszę was wszystkich w tym czasie, wróćie do wspomnień do momentów , meczy Wielki szacunek Messi !!! Do końca mojego życia!!! A gdy to wszystko się zakończy porozmawiamy o transferach.
6
Ach Messi :( będzie mi cb i luisa cholernie brakowało :( bardzo żałuję że w taki sposób odchodzicie i że tym momencie( chociaż żaden moment nie jest dobry na rozstanie) visca el Barca visca el Messi !!!
2
Dziękuję Ernesto !!! Należy się mu szacunek !!!
1
@Hubert98 masz rację to że wygrał ostatnio konkurs nie zalicza to do faworytów, tylko nasi eksperci w studiu i mediach to okrzykneli królem a prawda jest taka że w całym sezonie zawsze jest kilku zawodników z co najmniej jednym zwycięstwem , Stoch jest w średniej formie
0
@Hushovt Kraft miał podobne warunki i skoczył 7m dalej
0
Stoch był faworytem?
0
@Explode jutro jadę wstawiam siatę i je odłowię :D
0
@nammah masz rację w 100 % karp zjada małe rybki :D
9
Dziś kupiłem dwa karpie aby jednemu nie było smutno , i wypuśćiłem do stawu. Świąteczny dobry gest ;) niech żyją i cieszą się życiem
0
Gdzie Neymar? Może ktoś pomoże
0
@D44H i ja potrzebuje pomocy :)
0
@krzychu1526 i ja poproszę dla sąsiada
1
Valverde musi odejść, czuję się jak by czas stanoł w miejscu jakieś trzy lata, potrzeba mentalnego kopa a z tym trenerem to najwyżej mogą uczyć usypiać...
2
Dziękuję i powodzenia, zawsze będziesz kojarzony z z Barceloną, Jasper !!!
0
Najgorsze jest to że valdek nie potrafi zrobić z przeciętnego grajka dobrego zawodnika, zawodnicy powinni przy nim się rozwijać a ja jakoś nie widzę by rozwijali się jakoś wybitnie , raczej grają coraz to gorzej , ewidentnie ten trener tu nie pasuje!!! Panie Bartomeu
0
Chcecie narzekać, nikt wam nie każe tego oglądać tym bardziej po to żeby komentować i zabłysnąć na tej stronie z własnej głupoty .
0
Wysyła ten skład by się odbudował po porażce aby morale przed finałem pucharu były na tyle wysokie by nie przegrać...
0
Pozdrawiam :) do zobaczenia w przyszłym sezonie ;)
1
Zawsze możesz sobie obejrzeć powtórki;)
0
Napisze tylko tyle :) oglądam mecz chce podziękować drużynie za sezon, mam i jak wy ogromny żal i smutek w sercu, lecz kończy się sezon i wraz z rozpoczęciem nowego liczę na zmiany i pewnie jak wielu wam okres letni napełni baterię do kibicowania , ja tam mam zawsze ;) nowy sezon i wiara w drużynę dziękuję .