1

Komentarz usunięty

0

@Hubso tak wina dyrekcji sportowej bo ewidentnie nie pasują do stylu : dembele gracz jednego dobrego sezonu w bvb , grizman nie pasuje do stylu gry gracz innego wychowania piłkarskiego innej filozofii, coutinho gracz który sam nie do końca wie gdzie lubi grać a w Barcelonie nie było miejsca dla niego , ściągnięty w panice po transferze nevmara do psg

0

@FCMichalo won won zrozumiane zrozumiane !!!

1

@Hubso dalej nie rozumiesz to były jego transfery z gówna nic nie zrobisz, jak myślisz dlaczego żaden trener z top nie chce tu przyjść?

4

Proste Bartomeu nie odejdzie bo będzie musiał pokryć straty klubu , które na dzień dzisiejszy na pewno są poniżej ustalonego limitu. Głupi nie jest nie chce być spłukany , ale za to wiemy że nigdy nie miał na pierwszym miejscu dobra klubu i drużyny, tylko kasa się dla niego liczy , tyle lat zmarnował nam i Barcelonie :(

1

@Hubso to że nie rozumiesz tego ile Messi dał Barcelonie i że to tylko i wyłącznie wina prezydenta za jego projekt sportowy i współpracowników z ligi okręgowej

1

@Hubso dzieci i reszta którzy nie pamiętają roku 2005 proszę się nie odzywać na temat Leo bo co wy możecie wiedzieć sezonowcy

11

Nie wyobrażam sobie meczu bez Leo :( , w każdym meczu będę odczuwał ból i tęsknotę:( Messi Messi Messi !!! Panie Bartomeu "miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór, czapkę wicher niesie , róg huka po lesie "

1

to Ty chyba masz problem , nie odnoszę się negatywnie do Twojego postu a nawet sam początek popieram a Ty nie kumasz :) pozdro byczku

1

Komentarz usunięty

4

Nie mam zamiaru tak inni rozpisywać się co dalej z Barcą i jakie transfery itd, teraz najważniejsze dla mnie jest to aby uczcić człowieka któremu tyle szczęścia zawdzięczam :( .Proszę was wszystkich w tym czasie, wróćie do wspomnień do momentów , meczy Wielki szacunek Messi !!! Do końca mojego życia!!! A gdy to wszystko się zakończy porozmawiamy o transferach.

6

Ach Messi :( będzie mi cb i luisa cholernie brakowało :( bardzo żałuję że w taki sposób odchodzicie i że tym momencie( chociaż żaden moment nie jest dobry na rozstanie) visca el Barca visca el Messi !!!

2

Dziękuję Ernesto !!! Należy się mu szacunek !!!

1

@Hubert98 masz rację to że wygrał ostatnio konkurs nie zalicza to do faworytów, tylko nasi eksperci w studiu i mediach to okrzykneli królem a prawda jest taka że w całym sezonie zawsze jest kilku zawodników z co najmniej jednym zwycięstwem , Stoch jest w średniej formie

0

@Hushovt Kraft miał podobne warunki i skoczył 7m dalej

0

Stoch był faworytem?

0

@Explode jutro jadę wstawiam siatę i je odłowię :D

0

@nammah masz rację w 100 % karp zjada małe rybki :D

9

Dziś kupiłem dwa karpie aby jednemu nie było smutno , i wypuśćiłem do stawu. Świąteczny dobry gest ;) niech żyją i cieszą się życiem

0

Gdzie Neymar? Może ktoś pomoże

0

@D44H i ja potrzebuje pomocy :)

0

@krzychu1526 i ja poproszę dla sąsiada

1

Valverde musi odejść, czuję się jak by czas stanoł w miejscu jakieś trzy lata, potrzeba mentalnego kopa a z tym trenerem to najwyżej mogą uczyć usypiać...

2

Dziękuję i powodzenia, zawsze będziesz kojarzony z z Barceloną, Jasper !!!

0

Najgorsze jest to że valdek nie potrafi zrobić z przeciętnego grajka dobrego zawodnika,  zawodnicy powinni przy  nim  się rozwijać a ja jakoś nie widzę by rozwijali się jakoś wybitnie , raczej grają coraz to gorzej , ewidentnie ten trener tu nie pasuje!!! Panie Bartomeu 

0

Chcecie narzekać, nikt wam nie każe tego oglądać tym bardziej po to żeby komentować i zabłysnąć na tej stronie z własnej głupoty .

0

Wysyła ten skład by się odbudował po porażce aby morale przed finałem pucharu były na tyle wysokie by nie przegrać...

0

Pozdrawiam :) do zobaczenia w przyszłym sezonie ;)

1

Zawsze możesz sobie obejrzeć powtórki;)

0

Napisze tylko tyle :) oglądam mecz chce podziękować drużynie za sezon, mam i jak wy ogromny żal i smutek w sercu, lecz kończy się sezon i wraz z rozpoczęciem nowego liczę na zmiany i pewnie jak wielu wam okres letni napełni baterię do kibicowania , ja tam mam zawsze ;) nowy sezon i wiara w drużynę dziękuję .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?