0

Nic nie doliczył a było dużo fauli ... Marciniak szef wszystkich szefów

1

Bo Polak potrafi :D

0

Dembele się nadaje do ubicia ...

0

Jak on nie gra na swojej pozycji

0

Nie nażekam na gola ani na wynik ,tylko dostrzegam różnice między drugim garniturem teraz a kiedyś ,poprostu ktoś mądrzejszy od was zauważył by ,że narzekam na postawę o styl gry :) pozdrawiam ;D

0

Wow gol z stałego fragmentu :/ kilka lat temu było wręcz odwrotnie , mało z stałych fragmentów a więcej z gry ;/ i za taką grą tęsknię ...

0

Też już o tym pisałem ale jakoś wszystkich to dziwi :)

1

Podejrzewam że po tym meczu , valdek raczej nie będzie rotował składem , sam mu się nie dziwię :/ macie odpowiedź czemu nie daje im szans ...

1

Trzy faule i żółta , oni 15 i mamy remis w kartkach

1

Szrot to jest dembele , porażka , jeździec bez głowy

0

Która platforma telewizyjna ma prawa do pucharu króla ? O dlaczego nie transmitują męczy? Mogę prosić o jakiś link do meczu , dziękuję ;)

0

Hmmm moim zdaniem to że Alba gra tak wyśmienicie ostatnio można podziękować Enrique :) , Alba jest nie powołowywany do kadry i dla niego samego jest to taki impuls żeby , Luis zobaczył ile stracił ;)

0

Klepiemy ich panowie a nieeee to oni nas ;/

0

Oooo zielu bramka jest niżej ;D

1

Bo Valverde medytuje przy linii ,a jak już kucnie to jest myślami gdzieś łooooo bardzo daleko w końcu przychodzi gość od zamknięcia stadionu i mówi panie panie!! Do domu trzeba . A valdek odpowiada matko bosko coooo tooo się stanęło ;D

0

Włącz mecz ;) to jest kryminał na dziś

0

Po prostu ci piłkarze już swoje najlepsze lata mają za sobą , prawie wszyscy , i zbiegło się to jeszcze z tym że w klubach albo nie grają , albo grają bardzo słabo ( wyjątek piątek :D ) a następców nie widać a ekstraklasa na pewno ich nam nie da ;/

0

Czyli słabo :/ zawsze oczekujemy za dużo :/ nigdy nie osiągną więcej jak na Euro 2016

0

Jak tam gra, naszej reprezentacji ?

0

To samo pomyślałem ;)

0

Tu nie chodzi o ten mecz ,ogólnie na przestrzeni lat zawsze grają brzydko dla oka i nigdy nie wymienią kilku celnych podań z rzędu ...

0

Nie spinać kibice :)

1

Widać już poziomem i pogardą dla innych ludzi już pasuje do Madrytu...

0

Nasza repra = poziom ekstraklasy . Dno i dwa metry mułu .

0

Oni myślą że nikt nie zauważył że gdyby nie duet Alba - Messi to nie było by 80% goli dla Barcelony , i że każdy gra na Messiego , Valverde dalej twierdzi że są nie do odgadnięcia przez sztaby trenerskie kolejnych drużyn :D

0

To się nazywa zespół ślepovarvedelości ;)

0

Na formę całej Barcelony nie można patrzeć , chodź jedni grają gorzej od drugich lecz problem tkwi gdzie indziej a Valverde nie potrafi go znaleźć i nie wie gdzie szukać , przykre ale prawdziwe .

0

Musi sobie calgon wciągnąć :D

0

To po tym w którym będzie pozował odrazu dwie dostanie :D nadrobi spokojnie :D

2

Suarez jego mecz bez kartki , to mecz stracony ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?