Daro-GucioFcB
Dołączył/a: wrzesień 2011
Cz-w
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic nie doliczył a było dużo fauli ... Marciniak szef wszystkich szefów
1
Bo Polak potrafi :D
0
Dembele się nadaje do ubicia ...
0
Jak on nie gra na swojej pozycji
0
Nie nażekam na gola ani na wynik ,tylko dostrzegam różnice między drugim garniturem teraz a kiedyś ,poprostu ktoś mądrzejszy od was zauważył by ,że narzekam na postawę o styl gry :) pozdrawiam ;D
0
Wow gol z stałego fragmentu :/ kilka lat temu było wręcz odwrotnie , mało z stałych fragmentów a więcej z gry ;/ i za taką grą tęsknię ...
0
Też już o tym pisałem ale jakoś wszystkich to dziwi :)
1
Podejrzewam że po tym meczu , valdek raczej nie będzie rotował składem , sam mu się nie dziwię :/ macie odpowiedź czemu nie daje im szans ...
1
Trzy faule i żółta , oni 15 i mamy remis w kartkach
1
Szrot to jest dembele , porażka , jeździec bez głowy
0
Która platforma telewizyjna ma prawa do pucharu króla ? O dlaczego nie transmitują męczy? Mogę prosić o jakiś link do meczu , dziękuję ;)
0
Hmmm moim zdaniem to że Alba gra tak wyśmienicie ostatnio można podziękować Enrique :) , Alba jest nie powołowywany do kadry i dla niego samego jest to taki impuls żeby , Luis zobaczył ile stracił ;)
0
Klepiemy ich panowie a nieeee to oni nas ;/
0
Oooo zielu bramka jest niżej ;D
1
Bo Valverde medytuje przy linii ,a jak już kucnie to jest myślami gdzieś łooooo bardzo daleko w końcu przychodzi gość od zamknięcia stadionu i mówi panie panie!! Do domu trzeba . A valdek odpowiada matko bosko coooo tooo się stanęło ;D
0
Włącz mecz ;) to jest kryminał na dziś
0
Po prostu ci piłkarze już swoje najlepsze lata mają za sobą , prawie wszyscy , i zbiegło się to jeszcze z tym że w klubach albo nie grają , albo grają bardzo słabo ( wyjątek piątek :D ) a następców nie widać a ekstraklasa na pewno ich nam nie da ;/
0
Czyli słabo :/ zawsze oczekujemy za dużo :/ nigdy nie osiągną więcej jak na Euro 2016
0
Jak tam gra, naszej reprezentacji ?
0
To samo pomyślałem ;)
0
Tu nie chodzi o ten mecz ,ogólnie na przestrzeni lat zawsze grają brzydko dla oka i nigdy nie wymienią kilku celnych podań z rzędu ...
0
Nie spinać kibice :)
1
Widać już poziomem i pogardą dla innych ludzi już pasuje do Madrytu...
0
Nasza repra = poziom ekstraklasy . Dno i dwa metry mułu .
0
Oni myślą że nikt nie zauważył że gdyby nie duet Alba - Messi to nie było by 80% goli dla Barcelony , i że każdy gra na Messiego , Valverde dalej twierdzi że są nie do odgadnięcia przez sztaby trenerskie kolejnych drużyn :D
0
To się nazywa zespół ślepovarvedelości ;)
0
Na formę całej Barcelony nie można patrzeć , chodź jedni grają gorzej od drugich lecz problem tkwi gdzie indziej a Valverde nie potrafi go znaleźć i nie wie gdzie szukać , przykre ale prawdziwe .
0
Musi sobie calgon wciągnąć :D
0
To po tym w którym będzie pozował odrazu dwie dostanie :D nadrobi spokojnie :D
2
Suarez jego mecz bez kartki , to mecz stracony ...