0

Bo lewy nigdy nie będzie Messim ani Ronaldo !!! Zapamiętaj on jest 9 i musi dostać piłkę żeby wykończyć on jest trasznie drewniany na rozgrywanie :/

0

Pewnie po finale :/

0

Bayern jak zwykle masa sytuacji i przegrają !!! A Real 2 strzały 2 gole :/

0

Autostrada to jest obiema stronami :D

0

Dlaczego Muller mu podawał on miał strzelać :D

0

Bayernowi brakuje tak niewiele a zarazem tak dużo :)

0

Też tam faulu nie widziałem

6

Zidan już sra w pory :D coś mu planowanie taktyki nie wychodzi ostatnio przed meczem , ale szacun za szybkie zmiany które dają i wygrana

0

Aż trudno uwierzyć :( kończy się pewna epoka :( Barca która mnie porwała na całe życie już prawie nie istnieje sezon 04/05 , jeszcze tylko Messi został :( , Anders wiem że tego nie przeczytasz ale dziękuję ci z całych sił wielki magiku , jesteś chlebem który jadłem codziennie :( lecz teraz zostane bardzo głodny i nie wiem czy cokolwiek zakoi mój głód , oczarowałaś nas swoją finezja , techniką , skromnością , jesteś wielki mistrzu na zawsze !!!! Jak wczoraj pamiętam bramkę z Chelsea ;) , zostawiasz nam cudowne wspomnienia i ból że już nie zobaczymy cię na żywo w meczu Barcy ( mam łzy w oczach ) nie pisze ci żegnaj lecz do widzenia jestem pewny że tu wrócisz !!!!!!!! Visca el Anders iniesta !!!! Dziękuję , dziękuję , dziękuję ,dziękuję !!!!

1

Masz rację karny

0

He he lepiej nie można było navasa porównać :)

0

Klątwa ligi mistrzów trwa

0

Jeszcze Roben zejdzie , kiedy ten fart realu się skończy

1

Przepraszam już miesiąc temu pisałem że mało rotuje i piłkarze są przemęczeni itd więc nie wszyscy :D

1

Myslałem że nie i że nikt tego nie zauważy :D ale swoją drogą to powinnien już wcześniej zobaczyć kartonik za symulowanie i zabijanie komarów rękoma :D

0

A czy Ronaldo za te symułki dostał chodź kartkę ? A po ściągnięciu koszulki ?

0

Real ma teraz ogromną motywację , odpwlismy my i city , wiec droga otwarta po lm , rekord i złotą piłkę

0

Creep ale ty jesteś nie ogarnięty hah !!!! Real planował sezon że odpuszcza ligę hah większych bredni nie czytałem , weź się gościu lecz ;)

1

Tak to się kończy :( Messi bez formy , słaby kondycyjnie i widać jaka to się ma na tle reszty zespołu , tak wygląda gra bez Messiego w Barcelonie . Bardzo jest mi wstyd , jak jak bd tłumaczył się w pracy :/ już trzeci rok z rzędu :/

0

Wy nie rozumiecie , Barcelona się nie obudziła po 3 straconej bramce , tylko Roma po prostu osiągnęła to co chciała . Nasza drużyna jest bez formy , o to widać nie od wczoraj , szkoda kolejnej Złotej piłki znów Ronaldo ja zgarnie o w historii za kilkadziesiąt lat będą stawiać wyżej niż Messiego...

1

Ja już pisałem kilka spotkań temu że oddychają rękawami !!! To nikt nie podzielał mojej opinii , Valverde powinnien rotacji uczyć się od zizu w akurat tej fazie sezonu , real w gazie a Barca muł ...

0

Wkur mnie Żewłakow stałe tylko krytykuje , źle Barcelona gra , Suarez już tyle min bez gola pfff co to ma być ??? A Roma gra idealnie ? Wszystko dobrze jest mecz , ale i są debile przy mikrofonach

2

A komentatorzy też nic nie widzą że Messi na spalonym nie był

2

A orientuje się ktoś jaki papier do dupy ? :D

4

Ja tak zagłosowałem . Moim zdaniem w przyszłym sezonie powinnien więcej dostać szans , te pół roku niech się przyzwyczai do systemu , a swoją drogą vermalen grał cudownie a znowu jest pomijany wolał bym żeby on grał tak jak to robił 2 miesiące temu ( wiem że jest teraz kontuzjowany ) , jakoś jego wam nie szkoda ? Ale jest notorycznie pomijany znowu !!! A można było trochę rotować i na pewno ktoś by go kupił za jakieś pieniądze a tak to znając odejdzie za free lub za grosze ... Mina jest młody jeszcze się ogra ;)

0

I szacunek za to !!! Powiedział to co czuje a to najtrudniejsze , teraz tylko trzeba mu pomóc i wspierać go może jeszcze się uda zabłysnąć na camp nou ;) musi walczyć jak kiedyś s.roberto !!! Vamos

6

Dziękuję Dobranoc !!! PSG może sobie lać ogórki z ligue :D

0

Teraz będzie ściemniał afroman !!!

0

Vidala wpuścił hah zajebista zmiana !!! Dalej zero na prawej pomocy !!!

1

I kur.. pisalem !!!! Nikt go nie pilnował !!! Co to kur.. jest !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?