Daro-GucioFcB
Dołączył/a: wrzesień 2011
Cz-w
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
To jest już koniec real w finale , Bayern jak zwykle odpada po swoich prostych okręgowych błędach i po błędach sędziego !!!
1
Ściągnął jamesa a Muller biega jak poparzony i nic z tego nie ma
2
Biega nawet jak on szybko wyleczył ten uraz !!! Babciu to jest zajebiste !!!
0
Oooo wyzdrowiał !!!
0
Symułka asensio
4
Ronaldo gra taki piach a on przy każdym kontakcie z piłką wychwalają w niebiosy
0
Pffff Ramos chyba telemarkiem chciał lądować , bez faulu !!!
0
Oby im pokazał co stracili
3
Ronaldo tak machając rękami chyba już pokazuje że jest najlepszy !! Pajac
0
Ależ varan ucierpiał aż zemdlał biedny , podmuch nogi go uszkodził :D
0
Znowu navas !!!
1
Ooo o wchodzi pan inteligentny !!hah
0
Wchodzi struś pędziwiatr !!! Będą kontry !!
0
Nooo Benzyna zostaje i to mi się podoba !!! ;D
0
Lewy zamknij nam mordy !!! Proszę cię :D
0
I gdyby ten karny był za zagranie ręką były by wieksze szansę :/
0
Lewemu sęki przezkadzają :)
0
Idealnie pasuje :D
0
Turek wyrównał nie dał kartki humelsowi za faul a nie gwizdnoł ręki tylko niech ktoś mi powie że to nie ta skala wartości !!!
0
Zgadnij :D zależy od mistrzostw świata
0
Idianin na bramce znowu farci :D
2
Ronaldo złota piłka za kopanie się po czole !!! W finale półka się odbije od niego jak z PSG i siiiii
0
Eeeeee ten barnkarz chyba jest pod wpływem !!!:D
0
Fart fart fart fart do ku...!!!!
0
Hah dobranoc !!!! Partacze !!! Thiago dramat , bramkarz tańczy na lodzie ,jeszcze sunie po murawie
0
To się nazywa fart i kradzież
4
Problem w tym że tylko mu to widzimy na tej stronie a cały świat poruwnuje go do Messiego
0
On stoi bo nie kupił biletu na mecz ;D po to oni są mają najlepsze miejsca :D dopiero po meczu ogarnie że on nie był widzem tylko sędzia ;D. Ha ha ha !!
22
Gdzie real nie może tam Turek pomoże !!!
0
Hah Bayern stoi i patrzy jak real sobie dośrodkowuje i oddaje strzał :/