Daro-GucioFcB
Dołączył/a: wrzesień 2011
Cz-w
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja myślę identycznie , reszta przy Messim po prostu może się blokuje mają jakieś kompleksy że nie są tak kosmiczni lub poprostu skoro mamy Messiego to czemu go nie wykorzystać lecz to błędne myślenie i bardzo zgubne , chodź jesteśmy świadkami tego scenarjusza :/
20
Suarez pijany mistrz w akcji :D
1
Jprdl suraez kontakt z piłką i stratą jak on mnie denerwuje .
0
Zawsze jest kadra B proszę pana, a na pewno nikt gorzej nie grał by niż on ...
0
I to jest słabość tego zespołu wystarczy że dobrze będą odcinać Messiego i się nie uda gonić wyniku , a inni gracze w naszym zespole są tak zaczarowani Messim i jego umiejętnościami że chyba są zdania że oni nie muszą grać lub się do tego nie nadają ...
1
Hahaha moje obawy co do suareza się potwierdzają on gra jak by nie miał co najmniej jednej nogi !! Całkiem się zmienił kiedyś walczył strzelał itd a teraz tylko symuluje i odwiedza McDonald
0
Masz rację ostatnio też tak czuję :/
0
Pique niezdara i żółw kolejny gol na jego konto , nie rozumie czemu on jeszcze gra w tym klubie , swoje najlepsze lata miał gdy u boku biegał puyol , gdzie go zrugał nie raz to chodził jak przecinak , pique nigdy nie będzie takim szefem defensywy i trzeba to zrozumieć . Suarez gra z kontuzją super decyzja ostatnio i bez niej gra tragedie nie zrozumiała decyzja Valverde . A co do meczu valecja gra a nasze gwiazdy nie grają nic , wchodzą sobie w nasze pole karne z każdym wypadem na naszą połowę , jeżeli ten mecz nie wyjdzie i po przerwie reprezentacyjnej nie będzie poprawy to nie widzę Valverde w następnym sezonie na ławce tylko szkoda tego sezonu i Messiego bo znów mając takiego piłkarza marnujemy szanse na dominację w Europie .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Messi !!! Bravo ;) cichutko teraz na trybunach ;) ale gratulacje dla totenhamu , z takimi osłabieniami stawić grać ,gdy po pierwszej połowie 2 w plecy i wyjść i grysc trawę o wynik , bravo dlatych ludzi oby nasza drużyna zaraziła się tym pazurem i wiarą w siebie .
0
Chyba na prawdę już brakuje sił , poczuli krew ;/ oby się udało wytrzymać , boli tylko to jak to możliwe czyżby przygotowanie fizyczne jest na słabym poziomie , a może ktoś nieodpowiedni się tym zajmuje . Zmiany powinny być 20 min temu .
0
Valverde strasznie wygląda :/ widać ten rok dał mi się we znaki :/ a zmiany ma do wykorzystania to chyba zapomniał... A widać że zespół tego potrzebuje
0
Identyczny xavi oby nim się stał ;) takiego gracza nam brakuje ;)
0
Bardzo przypomina xaviego w prowadzeniu piłki , w zasłanianiu jej :) i podobne ruchy ,balans ciałem , podoba mi się jego gra :) aż wspomnienia wracają ;)
0
Teraz mamy przyczynę złej gry na wiosnę , bez Messiego ani rusz a w marcu już i jemu brakuje sił , wcale się nie dziwię :/
0
Ja od samego początku transferu ,jestem zdania że rakitić nie jest kreatywnym pomocnikiem ,tylko pracusiem a xaviego można tylko zastąpić kreatywnym i mega technicznym zawodnikiem ale ogólnie dyrekcja sportowa Barcy tego jakimś cudem nie wiedziała...:/
1
Rakitic jest taki szybki w podejmowaniu decyzji że powinni nazwać go rakietic :D
0
He he system padł po tym tekście ;) brawo ;)
3
Rakieta demon kreatywności !!!
0
Hahaha :D verma pierwszy skład ( choć cieszyłem się ) ale nie ma co się łudzić , typ nie gra wcale a odrazu na podstawie go rzuca , tym bardziej nie na swojej pozycji moim zdaniem jeszcze bardziej go Dołuje to że jest zapchaj dziurą :/
0
Nasza gra obrona wygląda jak ekstraklasa ;)
0
Pomylił się dziś z obroną , która wcale nic a nic nie przypomina tej z tamtego sezonu , mam nadzieję że ograną się bo z wyżej punktowanymi rywalami może się skończyć prym w Hiszpanii i marzenia o Europie ...
1
Po meczu czekają torebki z upominkami z Madrytu za dobrą pracę ;)
1
Sędziowie nawet z varem potrafią zabrać Katalończykom punkty... Faul na Sergio ewidentny ! Karny się należał !
1
Prawdziwy gil namazano :D
0
No tak a to że koleś pierwszy zaatakował to nic nie znaczy... Chodź nie zmienia to faktu że po co ten łokieć , skoro miał pozycję wygraną...
2
Widzę że większości zawsze słabo graja , więc może pora zmienić baarwy ;)
14
Każda drużyna była by uzależniona od Messiego , poziom który ma we krwi jest nie do powtórzenia , więc proszę nie umiejszać zasług całej drużyny ;) pozdrawiam
0
Ale to nie zmienia faktu jak nas potraktowali , mordować kobiety ,starców , dzieci i to w jaki sposób . Jeżeli bedziei tak jak mówisz nie chciał bym aby te ziemie po rozpadzie Ukrainy nie trafiły spowrotem do Polski , bo będzie to samo za jakiś czas gdy tylko nadąży się do tego okazja . Jakiś czas temu była gdzieś manifestacja gdzie Ukraince krzyczeli jeszcze Polska nie zginęła ale zginąć musi i po tym krzyczeli banderowcy . Więc nie pisz że nie wpajają im swoich ideałów rodem z nazistowskich niemiec wkoncu razem eksterminowali Żydów . Nawet poroszenko mówił że banderowcy to ich bohaterowie nie długo po tym jak przepraszał Polaków w Warszawie . Najbardziej boli to że przez gardło nie przejdzie im to żeby powiedzieć że to było ludobójstwo i chcieli pozbyć się ludności polskiej z swoich ziem , szkoda tylko że nie pamiętają tego że Polacy żyli tam od wieków i tylko dzieki nam o 18 wieku nie zajęli ich Tatarzy . A teraz udają przyciaciół jak palą im się dupy ,do uni chcą , pracować u laszków ja nigdy o tym nie zapomnę , bo przecież mu zaczęliśmy mordy... Fałszywy naród bez wstydu bez celu , na wschodzie zawsze będzie rządzić siła a nie etyka. Póki nie przyznają się i nie zmienia nauczania w szkole nigdy im tego nie zapomnę ...
0
Ale to była taka akcja na którą czekałem na mistrzostwach :D oszczędzali się na ligę narodów :D