Daro-GucioFcB
Dołączył/a: wrzesień 2011
Cz-w
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
He he :D dobre
0
Dziwne że tylko w meczu Barcelony , Atletic dostaje tak mało kartek , chyba sędzia dostał nakaz z Madrytu że co kolwiek by się nie działo to Atletic ma grać w 11 bo w mniej na pewno przegrają...
0
Nie było spalonego !!!!
1
Temu panu już nie polewamy :D mogli to pokazać na boisku strzelając gola na 2:1 , mecz był otwarty i obie strony mogły wygrać dziękuję :)
0
Więc zaczynamy ;) wlewamy w serca tyle siły ile możemy i niczym cały wszechświat dał energię Goku by stworzyć genki damę my dajmy Barcy do boju !!!!
1
Całym sercem jestem z wami !!! Do boju , do śmierci na zawsze !!! Wierzymy !!!
4
Messi jak by przestrzelił to by nie było by karnego , zawsze jest szansa że nie trafi ...
4
Undiano gwizda wszystko co możliwe na nie korzyść Barcy, deprymacja przed El Clasico została wprowadzona bravo Perez...
7
Już wiem czemu var chodzi tak słabo w Hiszpanii :D w centrum dowodzenia siedzi dwóch typów i dwie typiary ;D widocznie są zajęci :D :D :D
0
Roberto uzupełniał płyny ;) albo zagadywał sędziego
0
Dziwny mecz ... Oby wygrany
0
Mi również ;) wspomnienia są na zawsze ;)
1
Ja widziałem po reakcji drużyny ;)
5
Najlepsze koniec meczu , najgorsze Barcelona .
0
Najłatwiejszy mecz do ocenienia naszej o obrony i pomocy , wszędzie 0 ;)
0
Wstyd mi za taką Barcelona chodź mieszkam kilka tys km od Barcelony !!!
1
Tradycji stało się zadość !!!! Do dupy z taką grą !!! Jeszcze dwa panowie i będę zadowolony ;)
4
Rywale w 4 min potrafią więcej stworzyć sytuacji niż my w 79...
0
Przy takiej grze obronnej naszej drużyny powinno być 6:2 dla PSV
1
Barcelona grająca na remis super czasy nas zastały :(
0
Przy tak zwartej grze obronnej Psv, przy wyjsciu z własnej połowy z kontrą powinno się szybciej szukać wolnych przestrzeni na skrzydłach a nie zwalniać jak przed chwilą coutinho , mógł podać na wolne pole ale wolał kiwać , złe decyzje , słaba gra brak formy i ducha drużyny
0
No tak żeby wygrać mecz trzeba grać nie fair Play i wykartkować kolesia . Nie o tako Barcelone walczyłem !!!!!
0
Adam Małysz :D ekspert piłkarski :D
1
Oby coś wpadło ? Czy na prawdę zadowala cię taka Barcelona , bo mnie to boli że tak wolno i przewidywalnie gra klub do którego żywię uczucie .
0
Samymi typowo defensywnymi zawodnikami w środku pola nie da się atakować szybko i kreatywnie dostarczając dobre zagrania do zawodników z przodu...
2
Coutinho się tam nie nadaje , powinien grać tam Dembele a na prawym Malcolm , a Cou do środka
15
Nie wiem jak czemu Valverde stawia na lewe skrzydło coutinho , przecież gołym okiem widać że on tam się męczy , kolejne spotkanie w którym coutinho nie ma na boisku moim zdaniem on powinien grać w środku pomocy.
1
Słaba Barcelona w ostatnim czasie , Valverde nie potrafi wyciągnąć z piłkarzy tego co najlepsze , praktycznie wszyscy bez formy , czekam do wiosny jeżeli nic się nie zmieni Valverde powinien odejść po sezonie .
0
Dzisiejszy mecz upokorzył wszystkie słabę strony Barcy , począwszy od taktyki i wyborów trenera , a kończąc na mentalności . Do tego dochodzą problemy w szatni , bez których się nie obejdzie ale moim zadaniem jest ich zbyt wiele , atmosfera na pewno nie jest mistrzowska . Kondycja drużyny wychodzi bokiem co u nie których piłkarzy np: Busi , Rakitic , Roberto. Moim zdaniem jeżeli w tym sezonie będzie gorzej niż w poprzednim co do pucharów , trzeba będzie pożegnać się z Valverde . Sztelić tyle bramek na Camp Nou , to jest nie do pomyślenia. Daje sobie czas do końca sezonu , dalej będę wierzył i kibicował naszym , ale moje odczucia są takie że kiepsko to wszystko się zapowiada.
0
Strasznie się spina , chce kiwać pokazać się tylko że to mu raczej nie pomoże , musi myśleć szybciej