La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

0

Podstawowym dzisiejszym problemem jest gra bez środkowego napastnika. Nikt mi chyba nie wmówi, że Messi jest środkowym napastnikiem. Widać gołym okiem, że nie do końca potrafi odnaleźć się na boisku i że dawno nie grał na tej pozycji. Aż nadto wyraźnie było widać, że w kilku sytuacja po prostu nie wiedział gdzie się ustawić. Suarez mógłby z kilku bardzo dobrych dośrodkowań Dembele zrobić więcej. Jego wrzutki były idealne, a Messi źle się ustawiał.

Druga sprawa osamotniony Coutinho po lewej stronie. Za mało pomocy od Rakitica. Mam nadzieję, że Messi cofnie się kilka razy w okolice gry Henrixa żeby go podpalić na dobre i żeby ujrzał drugi żółty kartonik. Straszny z niego zapalnik.

O grze obronnej chyba nie trzeba nic pisać. Dramat.

1

@SeeleyBooth Brak Arthura I Luisa. To jest najbardziej odczuwalne. Munir za Cou I Alena za Rakiete I jazda na druga polowe.

0

@SeeleyBooth No tak żeby wygrać mecz trzeba grać nie fair Play i wykartkować kolesia . Nie o tako Barcelone walczyłem !!!!!

konto usunięte

1

@SeeleyBooth Brak napastnika i brak lidera w defensywie + w pomocy. Coutinho traktuje bardziej jako skrzydłowego, ale ani Rakitic, ani Vidal, ani Busquets nie są rozgrywającymi i w tym sensie liderami środka. Dlatego gra z Arthurem wygląda moim zdaniem lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?