0

@Janiama też staram się im to przekazać ale reszta tego nie ogarnia , a moderatorzy za takie ostre wpisy bez wulgaryzmów usuwają komentarze i dyskusje

0

@sokot dziś ewidentnie to był nasz stary " dobry " coutinho

1

@Catalanian1991 podziękuj zarządowi i koeamowi

1

@PatrychoO masz rację są bardzo ujmujące

0

@Rewolucja123 de jong grał to za dużo napisane

0

@RomanHoffer z tego co sam opowiadał , u niego nie ma świętych krów, widać jak rządzi twardą ręką:D A tak naprawdę jest tak jak zawsze Messi gra wszystko , Busi gra , i jedzie dalej ten syf

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@clyde pierwsza moja myśl gdy zobaczyłem była identyczna

4

@ckkris mi również, :( nie powinien odchodzić:(

0

Jest tu jakiś kozak ? :D

4

Chyba dopiero to do mnie dociera:( luisa już z nami nie ma i nie będzie:( dziękuję wielkie DZIĘKUJĘ EL PISTOLERO !!! Jesteś i zawsze będziesz wielki , pokaż Bartomeu i koeamowi że są w wielkim błędzie, gladiator pełną gębą z serca i duszy,tyle radości ci zawdzięczam!!! A teraz mam pustkę w sercu i ból , powtórzę jeszcze raz SUAREZ NIE POWINIEN ODCHODZIĆ !!! wrzucam link ,z łzami na poliku ogładam w nieskończoność:( żegnaj Luis do zobaczenia :) i powodzenia

0

@betonito w lidze mistrzów szło mu gorzej , przypomnij sobie słowa wielkiego " filozofa " pep mawiał " jeżeli grasz bardzo dobrze w lidze krajowej to równie dobrze będziesz grał w lidze mistrzów " to podstawa więcej chyba nie muszę tłumaczyć

0

@lukascorp A kto ci broni typie się wypowiadać? Tylko rób to z głową bo takie gadanie tylko denerwuje ludzi którzy są nie od wczoraj z Barcą , myślisz że zabłyśniesz swoją wypowiedzią to gruba się mylisz, nie udawaj profesora jeżeli nim nie jesteś i ja na pewno nie dam się zmanipulować że Suarez czy Messi są oldboy i już nie potrafią grać

6

Cwiąkała dobrze wszystko zbadał , dla ogarnietych

szkoda takiego grajka że odszedł, jeszcze wiele wody upłynie nim ktoś zastąpi Suareza

1

@Brosik F.C. Brosik sklerotyk

1

Komentarz usunięty

0

Dziękuję Luis:( na zawsze w mojej pamięci:( Będzie mi go bardzo brakowało

0

@tomcias10 żaden to pomocnik , nie znasz się na piłce, griz to fałszywy napastnik jak już

0

@tomcias10 grizman pomocnik ha ha ha

0

@Johnnie_Walker coutinho ani to pomocnik ani napastnik podobnie jak Messi, Pedri to bardziej skrzydłowy

7

@Tomek54321 może się nie sprawdzi, ale za rok koemana może nie być jak i zarządu obecnego nie będzie a puig Xaviemu będzie niezbędny

2

Jedyny ofensywny pomocnik, no tak sprzedać bo jeszcze będzie błyszczeć

0

@Szklaner myślałem że jak napisze że obniżyć mu pensję to każdy w miarę inteligentny człowiek rozumie że on sam musi na to się zgodzić bo inaczej się nie da to chyba logiczne prawda ?

0

@Szklaner tylko do tego się odniesiesz ? Moja wypowiedź zawiera też inne ważne wątki do dyskusji. A czemu niby nie ? Jeżeli on sam to zaakceptuje to nie widzę problemu

1

@GIGAKOKS no to może odejść ale na pewno nie znajdziemy szybko takiego snajpera, Barcelona od zawsze ma problem z 9 przed suarezem brakowało nam takiej 9

1

Co do Suareza , moim zdaniem powinien zostać na ławkę rezerwowych , obniżyć mu pensje, nie mam wątpliwości że to jeden z najlepszych snajperów, obejrzyjcie sobie skrót jego wszystkich bramek , gdy tylko ma piłkę przed sobą lub jednego czy dwóch obrońców i pozycje w miarę dogodną do strzału jest prawie zawsze w stanie ją wykorzystać. Problem zaczyna się gdy Suarez bieże się za rozgrywanie i cofanie się do drugiej linii krótko pisząc to nie jego bajka ;) koeman powinien zastanowić się jak tą piłkę mu dostarczyć w pole karne gdzie miał by przewagę w grze jeden na jeden lub okazję do strzału z pierwszej piłki. Moim zdaniem brakuje w Barcelonie skrzydłowych i dlatego tak słabo wygląda na chwilę obecną Suarez.

3

@FioletoweOczy spiepszaj dziadu

1

Dziękuję za wszystko, a najbardziej za momenty w których w niego nie wierzyłem :) a jednak udowodnił mi że się mylę ,powodzenia :( i do zobaczenia na boisku ;) gracias Ivan:)

0

@lucca87 mój prawnik trawnik ?

1

Tylko i aż tyle Messi!:( (

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?