2

Barca !!!! Barca!!! Barca!!! Dziękuję kocham Was!!!!

0

Dziękuję !!!! Szczęście jest z nami !!! Gratuluję , Barca !!!

0

Przykro to przyznać Real jest lepszy , Barca ma fart :)

0

Z taką grą żegnamy się z finałem :/ mam nadzieję że valdek ich nastawi na drugą odsłonę , Vamos !!!

0

Po zwycięstwo, honor, do walki panowie jesteśmy z wami .Barcelona Barcelona !!! Uwielbiam te emocje !!! Vamos !!!

2

Messi Messi Messi Messi wszyscy razem Messi Messi Messi Messi !!!!

0

Suarez od dziś ma przydomek " piłka parzy "

0

Dziwne że tylko jak tylko sędziuje lahoz nasz mecz zawsze są jakieś ale , promadrydki łysy pan :D

4

Drugi karny nie zaliczony , lahoz i wszystko jasne

0

Nawet z varem sędziowie dają radę :D nas oklepać ;D var pod Barcelonę !!

0

Idealnie to opisałeś ale ludzie twierdzą Roberto lepszy , hah mamy podobne zdanie

0

Dembele !!! Gol gol gol gol :D

2

Po.meczu się dowiemy że jesteśmy w takiej formie jakiej oczekiwali :D

0

Chyba więcej do boku :D

0

Ja ha somedo za Roberto ha ha kurła valdek chyba chce wyżej przegrać , a może u Valverde jest zasada że grają ci którzy są bez formy o takie zasady preferuje :D

0

Chyba ma taki pomysł że kopiąc głębiej kiedyś gdzieś się wykopie np w Chinach :) ale ile to potrwa nikt tego nie ogarnie więc Valverde może się do końca sezonu nie dokopać , sezon zmarnowany taka prawda , znowu wydajemy kupę kasy na zawodników żeby była silna ławka i żeby rotować składem na jesieni to Valverde oczywiście jest mądrzejszy i wypadek Romą niema nic wspólnego z tym że byli bez pary przez brak rotacji , ale to Valverde ze swoim ja ...

0

Panie a ich pan w chooj , alba i Valverde nic nie widzą chyba ataki Cisną stroną alby aż "miło" a alba dalej w polu karnym przeciwnika i tylko się przygląda

0

Swoją drogą jeżeli gramy na stojąca , Sevilla broni się nie ma miejsca na rozegranie to po jaki grzyb alba się pcha , powinien być trochę bardziej z tyłu i dopiero w odpowiednim momencie wbiegać

0

Gol na konto Messiego , głupia zabawa !!! Bravo Sevilla wyjaśnić Barce i zobaczymy czy Valverde dalej będzie twierdził że jest formą przygotowana na ten okres .

1

Ramos zagra w El Clasico ? Skoro ma 5 żółtych i czerwoną kartkę ?

4

Suarez wygląda jak by był amatorem i nie wiedział co on tam ma robić :(

0

Jednym słowem trzeba wierzyć w lepszą grę :( nic z tym zrobić nie możemy więc chodź , kibicujmy tak jak zawsze VeB!!!

0

Oby Valduś :D zdołał ogarnąć drużynę i wypełnił gablotę z pucharami ;)

0

Nie ma varu w poprzednich edycjach lm , wszystkie kontrowersyjne gole jakie real strzelił są cacy , pierwszy mecz realu w lm z varem , pierwszy gol który kiedyś by był golem jest nie zaliczony , czasem na prawdę trzeba mieć kupę szczęścia

1

To była akcja póz żucie rożnym wiec to chyba normalne że są jakieś przepychanki bo w polu karnym jest 16 chłopa , wiem wiem "powiedz to marciniakowi celebrycie " zawsze musi coś odpalić żeby było o nim głośno

0

Jednak jaranie głupa przez Białych od początku sezonu że var ich krzywdzi , wychodzi im na dobre zabieg Ala murinho się udał , jak Real nie może tam diabła pośle

2

Może mi ktoś wytłumaczyć jaki spalony ? Jeżeli on strzelał a że ten stał na torze lotu piłki , lecz jej nie dotknął

0

Na prawdę ??? Gramy bardzo ostro już 3 kartka nasza a nie to co nasz przeciwnik bardzo czystki gra ...

0

Valverde chyba śpi ;) aaaa nie to norma jedna zmiana i wystarczy można komara przywalić ;)

2

Suarez wszyscy winni tylko nie ja !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?