Daro-GucioFcB
Dołączył/a: wrzesień 2011
Cz-w
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Barca !!!! Barca!!! Barca!!! Dziękuję kocham Was!!!!
0
Dziękuję !!!! Szczęście jest z nami !!! Gratuluję , Barca !!!
0
Przykro to przyznać Real jest lepszy , Barca ma fart :)
0
Z taką grą żegnamy się z finałem :/ mam nadzieję że valdek ich nastawi na drugą odsłonę , Vamos !!!
0
Po zwycięstwo, honor, do walki panowie jesteśmy z wami .Barcelona Barcelona !!! Uwielbiam te emocje !!! Vamos !!!
2
Messi Messi Messi Messi wszyscy razem Messi Messi Messi Messi !!!!
0
Suarez od dziś ma przydomek " piłka parzy "
0
Dziwne że tylko jak tylko sędziuje lahoz nasz mecz zawsze są jakieś ale , promadrydki łysy pan :D
4
Drugi karny nie zaliczony , lahoz i wszystko jasne
0
Nawet z varem sędziowie dają radę :D nas oklepać ;D var pod Barcelonę !!
0
Idealnie to opisałeś ale ludzie twierdzą Roberto lepszy , hah mamy podobne zdanie
0
Dembele !!! Gol gol gol gol :D
2
Po.meczu się dowiemy że jesteśmy w takiej formie jakiej oczekiwali :D
0
Chyba więcej do boku :D
0
Ja ha somedo za Roberto ha ha kurła valdek chyba chce wyżej przegrać , a może u Valverde jest zasada że grają ci którzy są bez formy o takie zasady preferuje :D
0
Chyba ma taki pomysł że kopiąc głębiej kiedyś gdzieś się wykopie np w Chinach :) ale ile to potrwa nikt tego nie ogarnie więc Valverde może się do końca sezonu nie dokopać , sezon zmarnowany taka prawda , znowu wydajemy kupę kasy na zawodników żeby była silna ławka i żeby rotować składem na jesieni to Valverde oczywiście jest mądrzejszy i wypadek Romą niema nic wspólnego z tym że byli bez pary przez brak rotacji , ale to Valverde ze swoim ja ...
0
Panie a ich pan w chooj , alba i Valverde nic nie widzą chyba ataki Cisną stroną alby aż "miło" a alba dalej w polu karnym przeciwnika i tylko się przygląda
0
Swoją drogą jeżeli gramy na stojąca , Sevilla broni się nie ma miejsca na rozegranie to po jaki grzyb alba się pcha , powinien być trochę bardziej z tyłu i dopiero w odpowiednim momencie wbiegać
0
Gol na konto Messiego , głupia zabawa !!! Bravo Sevilla wyjaśnić Barce i zobaczymy czy Valverde dalej będzie twierdził że jest formą przygotowana na ten okres .
1
Ramos zagra w El Clasico ? Skoro ma 5 żółtych i czerwoną kartkę ?
4
Suarez wygląda jak by był amatorem i nie wiedział co on tam ma robić :(
0
Jednym słowem trzeba wierzyć w lepszą grę :( nic z tym zrobić nie możemy więc chodź , kibicujmy tak jak zawsze VeB!!!
0
Oby Valduś :D zdołał ogarnąć drużynę i wypełnił gablotę z pucharami ;)
0
Nie ma varu w poprzednich edycjach lm , wszystkie kontrowersyjne gole jakie real strzelił są cacy , pierwszy mecz realu w lm z varem , pierwszy gol który kiedyś by był golem jest nie zaliczony , czasem na prawdę trzeba mieć kupę szczęścia
1
To była akcja póz żucie rożnym wiec to chyba normalne że są jakieś przepychanki bo w polu karnym jest 16 chłopa , wiem wiem "powiedz to marciniakowi celebrycie " zawsze musi coś odpalić żeby było o nim głośno
0
Jednak jaranie głupa przez Białych od początku sezonu że var ich krzywdzi , wychodzi im na dobre zabieg Ala murinho się udał , jak Real nie może tam diabła pośle
2
Może mi ktoś wytłumaczyć jaki spalony ? Jeżeli on strzelał a że ten stał na torze lotu piłki , lecz jej nie dotknął
0
Na prawdę ??? Gramy bardzo ostro już 3 kartka nasza a nie to co nasz przeciwnik bardzo czystki gra ...
0
Valverde chyba śpi ;) aaaa nie to norma jedna zmiana i wystarczy można komara przywalić ;)
2
Suarez wszyscy winni tylko nie ja !!!