1

W naszej drużynie nie ma praktycznie nikogo zwinego , oni są tacy rośli a jak inaczej technicznie i precyzjnie kopią piłkę !!! Wystarczy się przyjrzeć widać ogromną różnicę !!! Widać że wszyscy nasi grali w ekstraklasie , polska piłka to dno , kiedyś ktoś zaspał z prowadzeniem młodzieży z budowaniem boisk, zatroszeniem się o dzieci młodzież o to wychodzi jak na moich terenach jak sami sobie boiska nie skosiliśmy to wszyscy mieli to w dupie a co myśleć dopiero myśleć by ktoś kogoś zauważył skoro wszyscy mieli w dupie to i taka jest Polska i jej piłka u góry ważna jest tylko kasa !!!

0

Do tego błędu już ich tak chwalili i znowu pompowali balonik jak by pierwszej połowy nie komentowali

0

Bednarek chyba nie widział typa :) zielony strój i trawa taka piękna zielona ;)

3

Szpaku twierdzi że Argentyna przegrała !! Ha ha chłop stara się pocieszyć ;) a co mnie kurde obchodzą inne reprezentacje ? Takim tokiem myślenia skoro inni faworyci swoich grup zawodzą to my też możemy ? Pier o szopenie panie Darku Sz !!!

0

Hah pisałem że będzie 2;0 , debile kurła !!!! A po wybiciu pazdana głową nasi stoją obok senegalczyka i patrzą nikt nie skacze a stoi trzech i zaraz po tym piłkę dostaje Bednarek , swoją drogą po choj Szczęsny wychodził !!!

0

Już tak jest chodź grają piach to mówią że dobrze grają mentalność swojego

0

Cisną nas zaraz będzie 2:0 tylko przewa można nas uratować i ostry opier w szatni , oby nawalka ich zmotywował żeby ruszyli te dupy !!!

0

Dobra po meczu do domu ;/ jeśli tak się to skończy , Kolumbia gra o życie w następnym meczu z nami więc będzie już po mundialu dla naszych , Japonia napędzona pierwszym meczem wygra grupę i z nami też się rozprawi ...

10

Pazdan wybija a szpaku Szczęsny ratuje się piąstkowaniem :D hah starość nie radość ;)

3

A co mają gadać ? Bo to Polak i już jest ponad wszytskimi !!! Pfff gdy by to był sędzią z innego kraju i popełnił by podobny błąd + by nie używał varu i jeśli by chodziło o naszą reprezentację to już by go przez lata wyśmiewali

8

Się kurła wszyscy nie zesrajcie z zachywatni nad żelkiem !!!! Messi też człowiek !!! To tylko mecz , następny będzie lepszy ;) a wy się ogranijcie ,nikt wam nie każe oglądać !!!

0

Bo dla tych debili , Ronaldo jest najlepszy :D ludzie na prawdę są ślepi :)

0

Wszystko wszystkim ale u mnie teraz jest mega burza jak na złość :) a może to znak że nie warto oglądać :/

2

Ronaldo złota piłka !!! Kontuzja salaha , gol jak z okręgówki !!! Liverpool jest w dupie koniec meczu !!! Jak ja nie nawidze tego realu !!!!

3

Kajtek jak ty mi żeś teraz zaimponował :) !!!

1

Ramos rzeźnik !!!! Jak zawsze trzeba grać nie przepisowo !!! Fart nigdy ich nie opuści !!! Grają taki piach a znowu wygrają i będą się podniecać że bogowie z nich !!! Boże zakończ nasze męczarnie :(

0

Gwiazdeczka , zamiast harować to płacze . Jak tak dalej będzie się zachowywać to trzeba się pożegnać nie po to jest napastnikiem !!!

1

Jest na boisku

0

Dembele zgasł szkoda :( fajnie by było jak by pociągnął jak właśnie coutinho ;)

0

Kamson a czy ja napisałem że bd kibicował Realowi !!! ??? Więc w kubeł !!! Cwaniaku !!!

0

Przecież wyciągnęli wnioski po Romie !!! Jak co roku ta sama śpiewka

1

No to po rekordzie i meczu ;/ bravo Valverde , najgorszy błąd brak Messiego :/ nie wiem.co zrobi Barcelona gdy odejdzie Messi , będzie to taki średniak ligi :/ jeżeli transfer debele nie wypali to już raczej nie będzie tak głośnego transferu na przyszłość bo kasy nie będzie , chyba że że szkółki ktoś odpali oby !!!

0

Ten sędzia tonjest jakaś kpina !!! Tyle baboli to chyba wszysczy sędziowie przez ostatnią kolejkę nie mieli !!! :D

0

Właśnie nie pokazali powtórki

0

Skopac białych !!!! Wet za wet !!! Sędzia kalosz tu tu tu sędzia kalosz tu tu tu !!!

2

Kradzież , jak ja słucham co oni mówią !!! Real lepszy hah chyba inne mecze oglądali gdyby nie proste błędy na prawdę proste to by nie było by realu i gdyby był karny , wiem to gra błędów ale tak prostych błędów się nie popełnia na tym poziomie i przez pryzmat tych błędów nie można mówić że real był.lepszy bo co do trafiał do pustej bramki ? A kto prowadził grę , kto miał więcej roznych , strzałów , itd

1

Onronaldo dziękuję sędzią ma za co !!!

0

Ja pier...!!! Muller jak żeś tego nie trafił

6

Navas już drugi zawał ma znowu leży

2

Navas umiera !!! Reanimacja dwa wedechy i 30 uciśnięć !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?