Daro-GucioFcB
Dołączył/a: wrzesień 2011
Cz-w
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W naszej drużynie nie ma praktycznie nikogo zwinego , oni są tacy rośli a jak inaczej technicznie i precyzjnie kopią piłkę !!! Wystarczy się przyjrzeć widać ogromną różnicę !!! Widać że wszyscy nasi grali w ekstraklasie , polska piłka to dno , kiedyś ktoś zaspał z prowadzeniem młodzieży z budowaniem boisk, zatroszeniem się o dzieci młodzież o to wychodzi jak na moich terenach jak sami sobie boiska nie skosiliśmy to wszyscy mieli to w dupie a co myśleć dopiero myśleć by ktoś kogoś zauważył skoro wszyscy mieli w dupie to i taka jest Polska i jej piłka u góry ważna jest tylko kasa !!!
0
Do tego błędu już ich tak chwalili i znowu pompowali balonik jak by pierwszej połowy nie komentowali
0
Bednarek chyba nie widział typa :) zielony strój i trawa taka piękna zielona ;)
3
Szpaku twierdzi że Argentyna przegrała !! Ha ha chłop stara się pocieszyć ;) a co mnie kurde obchodzą inne reprezentacje ? Takim tokiem myślenia skoro inni faworyci swoich grup zawodzą to my też możemy ? Pier o szopenie panie Darku Sz !!!
0
Hah pisałem że będzie 2;0 , debile kurła !!!! A po wybiciu pazdana głową nasi stoją obok senegalczyka i patrzą nikt nie skacze a stoi trzech i zaraz po tym piłkę dostaje Bednarek , swoją drogą po choj Szczęsny wychodził !!!
0
Już tak jest chodź grają piach to mówią że dobrze grają mentalność swojego
0
Cisną nas zaraz będzie 2:0 tylko przewa można nas uratować i ostry opier w szatni , oby nawalka ich zmotywował żeby ruszyli te dupy !!!
0
Dobra po meczu do domu ;/ jeśli tak się to skończy , Kolumbia gra o życie w następnym meczu z nami więc będzie już po mundialu dla naszych , Japonia napędzona pierwszym meczem wygra grupę i z nami też się rozprawi ...
10
Pazdan wybija a szpaku Szczęsny ratuje się piąstkowaniem :D hah starość nie radość ;)
3
A co mają gadać ? Bo to Polak i już jest ponad wszytskimi !!! Pfff gdy by to był sędzią z innego kraju i popełnił by podobny błąd + by nie używał varu i jeśli by chodziło o naszą reprezentację to już by go przez lata wyśmiewali
8
Się kurła wszyscy nie zesrajcie z zachywatni nad żelkiem !!!! Messi też człowiek !!! To tylko mecz , następny będzie lepszy ;) a wy się ogranijcie ,nikt wam nie każe oglądać !!!
0
Bo dla tych debili , Ronaldo jest najlepszy :D ludzie na prawdę są ślepi :)
0
Wszystko wszystkim ale u mnie teraz jest mega burza jak na złość :) a może to znak że nie warto oglądać :/
2
Ronaldo złota piłka !!! Kontuzja salaha , gol jak z okręgówki !!! Liverpool jest w dupie koniec meczu !!! Jak ja nie nawidze tego realu !!!!
3
Kajtek jak ty mi żeś teraz zaimponował :) !!!
1
Ramos rzeźnik !!!! Jak zawsze trzeba grać nie przepisowo !!! Fart nigdy ich nie opuści !!! Grają taki piach a znowu wygrają i będą się podniecać że bogowie z nich !!! Boże zakończ nasze męczarnie :(
0
Gwiazdeczka , zamiast harować to płacze . Jak tak dalej będzie się zachowywać to trzeba się pożegnać nie po to jest napastnikiem !!!
1
Jest na boisku
0
Dembele zgasł szkoda :( fajnie by było jak by pociągnął jak właśnie coutinho ;)
0
Kamson a czy ja napisałem że bd kibicował Realowi !!! ??? Więc w kubeł !!! Cwaniaku !!!
0
Przecież wyciągnęli wnioski po Romie !!! Jak co roku ta sama śpiewka
1
No to po rekordzie i meczu ;/ bravo Valverde , najgorszy błąd brak Messiego :/ nie wiem.co zrobi Barcelona gdy odejdzie Messi , będzie to taki średniak ligi :/ jeżeli transfer debele nie wypali to już raczej nie będzie tak głośnego transferu na przyszłość bo kasy nie będzie , chyba że że szkółki ktoś odpali oby !!!
0
Ten sędzia tonjest jakaś kpina !!! Tyle baboli to chyba wszysczy sędziowie przez ostatnią kolejkę nie mieli !!! :D
0
Właśnie nie pokazali powtórki
0
Skopac białych !!!! Wet za wet !!! Sędzia kalosz tu tu tu sędzia kalosz tu tu tu !!!
2
Kradzież , jak ja słucham co oni mówią !!! Real lepszy hah chyba inne mecze oglądali gdyby nie proste błędy na prawdę proste to by nie było by realu i gdyby był karny , wiem to gra błędów ale tak prostych błędów się nie popełnia na tym poziomie i przez pryzmat tych błędów nie można mówić że real był.lepszy bo co do trafiał do pustej bramki ? A kto prowadził grę , kto miał więcej roznych , strzałów , itd
1
Onronaldo dziękuję sędzią ma za co !!!
0
Ja pier...!!! Muller jak żeś tego nie trafił
6
Navas już drugi zawał ma znowu leży
2
Navas umiera !!! Reanimacja dwa wedechy i 30 uciśnięć !!