O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Si, si, si! Nos vamos a Trzciel :)

0

Od siebie dodam tylko, że FCBP to świetna sprawa i kto raz weźmie udział w Zlocie, wyjeździe do BCN, a co najważniejsze wstąpi w jej szeregi, nie będzie tego żałował :) zapisałem się kilka lat temu nie znając nikogo, a teraz spotkania w gronie Penyi to dla mnie stały punkt sezonu.

P.S. Użytkownik Badzi69 za dużo się odzywa - BAN :P

0

BRAWO! :D

0

on nie jest wart takich pieniędzy!

0

jak dla mnie zajebista!! :D

Zobacz wszystkie

0

on nie jest wart takich pieniędzy!

0

po pierwsze ten mecz tylko potwierdza, że Barca od zeszłego sezonu nie zmieniła nic i zamiast strzelać bawi się w posiadanie piłki, a po drugie zastanówcie się co będzie podczas Pucharu Narodów Afryki! Kto bedzie grał? Keita, Toure, Eto'o pojadą na zgrupowania i zostanie nam najwęższa kadra w całej lidze...

0

BRAWO! :D

0

Od siebie dodam tylko, że FCBP to świetna sprawa i kto raz weźmie udział w Zlocie, wyjeździe do BCN, a co najważniejsze wstąpi w jej szeregi, nie będzie tego żałował :) zapisałem się kilka lat temu nie znając nikogo, a teraz spotkania w gronie Penyi to dla mnie stały punkt sezonu.

P.S. Użytkownik Badzi69 za dużo się odzywa - BAN :P

0

Si, si, si! Nos vamos a Trzciel :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?