Darthinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pobiedziska
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Si, si, si! Nos vamos a Trzciel :)
0
Od siebie dodam tylko, że FCBP to świetna sprawa i kto raz weźmie udział w Zlocie, wyjeździe do BCN, a co najważniejsze wstąpi w jej szeregi, nie będzie tego żałował :) zapisałem się kilka lat temu nie znając nikogo, a teraz spotkania w gronie Penyi to dla mnie stały punkt sezonu.
P.S. Użytkownik Badzi69 za dużo się odzywa - BAN :P
0
BRAWO! :D
0
on nie jest wart takich pieniędzy!
0
jak dla mnie zajebista!! :D
0
po pierwsze ten mecz tylko potwierdza, że Barca od zeszłego sezonu nie zmieniła nic i zamiast strzelać bawi się w posiadanie piłki, a po drugie zastanówcie się co będzie podczas Pucharu Narodów Afryki! Kto bedzie grał? Keita, Toure, Eto'o pojadą na zgrupowania i zostanie nam najwęższa kadra w całej lidze...