didon11 Xavi i Inietsa tez sa bardzo dobrzy i wazni ale Messi jest lepszy i ja bym wolal zeby to on byl Glównym aktorem Tego teatru!!Bo musi coś udowodnic United to ze to on a nie Ronaldo jest najlepszy!
0:0 Wiedzialem ze Hiddink oszukuje to bylo wiadome ze beda sie bronic jakby tego nierobili to by polegli.Za tydzien rewanz Ja wierze ze tam awabsujemy i dostaniemy przepustke do Rzymu!Visca el Barca!!!!
didon11 Xavi i Inietsa tez sa bardzo dobrzy i wazni ale Messi jest lepszy i ja bym wolal zeby to on byl Glównym aktorem Tego teatru!!Bo musi coś udowodnic United to ze to on a nie Ronaldo jest najlepszy!
0:0 Wiedzialem ze Hiddink oszukuje to bylo wiadome ze beda sie bronic jakby tego nierobili to by polegli.Za tydzien rewanz Ja wierze ze tam awabsujemy i dostaniemy przepustke do Rzymu!Visca el Barca!!!!
Potrzebny nam taki mlody i bardzo obiecujacy bramkarz.Fakt o ustarim kiedys bylo bardzo glosno ,ale Asenjo to nie Ustari:P A on jest jednym z najlepszych moldziutkich bramkarzy na SWIECIE.
Komentarze
0
Messi jest najlepszym piłkarzem świata on będzie miał Złotą Piłke zobaczycie sami!
0
didon11 Xavi i Inietsa tez sa bardzo dobrzy i wazni ale Messi jest lepszy i ja bym wolal zeby to on byl Glównym aktorem Tego teatru!!Bo musi coś udowodnic United to ze to on a nie Ronaldo jest najlepszy!
0
A 27 Maja Jako piąty zespól w Histori Pilki Nożnej zdobedziemy Potrójną Koronę:):)
0
Ja dokladnie przed chwilą zakonczylem mecze cwiercfinalowe w fm 2009 wygrałem!Tak samo Sobie w glowie obejzal Hiddink:)Bd ciezko ale i tak Barca wygra
0
0:0 Wiedzialem ze Hiddink oszukuje to bylo wiadome ze beda sie bronic jakby tego nierobili to by polegli.Za tydzien rewanz Ja wierze ze tam awabsujemy i dostaniemy przepustke do Rzymu!Visca el Barca!!!!
0
didon11 Xavi i Inietsa tez sa bardzo dobrzy i wazni ale Messi jest lepszy i ja bym wolal zeby to on byl Glównym aktorem Tego teatru!!Bo musi coś udowodnic United to ze to on a nie Ronaldo jest najlepszy!
0
0:0 Wiedzialem ze Hiddink oszukuje to bylo wiadome ze beda sie bronic jakby tego nierobili to by polegli.Za tydzien rewanz Ja wierze ze tam awabsujemy i dostaniemy przepustke do Rzymu!Visca el Barca!!!!
0
Messi jest najlepszym piłkarzem świata on będzie miał Złotą Piłke zobaczycie sami!
0
Potrzebny nam taki mlody i bardzo obiecujacy bramkarz.Fakt o ustarim kiedys bylo bardzo glosno ,ale Asenjo to nie Ustari:P A on jest jednym z najlepszych moldziutkich bramkarzy na SWIECIE.
0
A 27 Maja Jako piąty zespól w Histori Pilki Nożnej zdobedziemy Potrójną Koronę:):)