0

Messi jest najlepszym piłkarzem świata on będzie miał Złotą Piłke zobaczycie sami!

0

didon11 Xavi i Inietsa tez sa bardzo dobrzy i wazni ale Messi jest lepszy i ja bym wolal zeby to on byl Glównym aktorem Tego teatru!!Bo musi coś udowodnic United to ze to on a nie Ronaldo jest najlepszy!

0

A 27 Maja Jako piąty zespól w Histori Pilki Nożnej zdobedziemy Potrójną Koronę:):)

0

Ja dokladnie przed chwilą zakonczylem mecze cwiercfinalowe w fm 2009 wygrałem!Tak samo Sobie w glowie obejzal Hiddink:)Bd ciezko ale i tak Barca wygra

0

0:0 Wiedzialem ze Hiddink oszukuje to bylo wiadome ze beda sie bronic jakby tego nierobili to by polegli.Za tydzien rewanz Ja wierze ze tam awabsujemy i dostaniemy przepustke do Rzymu!Visca el Barca!!!!

0

Potrzebny nam taki mlody i bardzo obiecujacy bramkarz.Fakt o ustarim kiedys bylo bardzo glosno ,ale Asenjo to nie Ustari:P A on jest jednym z najlepszych moldziutkich bramkarzy na SWIECIE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?