Dawid051709
Dołączył/a: kwiecień 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pjanic hahaha emeryt sztrase najlepszy na barce 30 plus pasuje idealnie wstyd mi za zarzad barcy pierwszy raz takie buractwo
5
Szczyt kretynizmu wymienic 20 latka na 30to latka kto wkoncu zwolni tego abidala on jest chyba wyslannikiem realu bo goscnjest nieziemski wymienia mlodych na starych no niemoge z ta barca
0
@PABLITO81 30+!!!! I liga mistrzow sanatorium
0
@ZIBI88 dokladnie u nas niedostal by szansy nawet jak by 100 baniek.zaplacili albo by go na szpicy wystawili albo srodek pom.
0
Zdecydowanie za mlody na barce do 30ki brakuje wiec niepotrzebny jak by to wygladalo wszyscy minimum 28plus a przy nich tak.mlody chlopak lipa mysle ze roberto carlos albo alves to by bylo cos????
1
@th@les robi co mu sie podoba a pan tonprzepraszam.w.domu z nim mieszkasz albo rqzem trenujecie czy czytasz co pismaki napisali i twierdzisz ze wiesz bo piszesz ze robi co chce wiec pytam chodzisz z nim na lody czy moze w psa gracie razem hmm?? Jeszcze jestnopcja ze jestes menager a popolsku piszesz bo uczysz sie jezyka chcac zalatwic gosciowi transwer do gks belchatow
0
@fenix1983 dkkladnie byczku zgadzam sie 100 % brawo ty
1
@FC1899Barca to kogo przyjacielu zamiast niego bys widzial z obecnego skladu kto zrobi taki krok do przodu podczas meczu nawet messi nie prowadzi akcji tak szybko
0
@Pawel1985 dembele mowcue co chcecie ale w kim nadzieja jak nie w nim i w fatim mysle ze jak wskoczy w lige mistrzow to zrobi roznice zawsze robil choc tracil pilke ale chlopak ma 23 l wiec jest nadzieja a ze niegra chlopak ma ko tuzje nic z tym niezrobi jak mu napedy wysiadaja choc polowa z was powie ze sie specjalnie lami bo lubi na ps grac panowie graliscie w pilke i co chcieliscie isc grac nawet jak padalo bo to kochaliscie robic i z nim jest tak samo jesli chodzi o barce to jest jeden problem powinni go sprzedac bo jest za mlody a barca to 30plus dzisiaj przeczytalem ze interesuje ich tonali ale chlopak ma na nic wycedzone bo wie zenitak by niegral tam nikt niegla ponizej 28 to sa oldboje czyli ludzie uprawiajacy ten sport na emeryturze zaniedlugo to do barcy nikt nie bedzie chcial przyjsc ....brawo abidal i reszta moze za sprowadzenie 30latka maja jakies dofinansowania liga mistrzow smiechu jest wasza odpadniecie przy pierwszej normalnej druzynie a juwe was zje pozdro do pana abidala
0
@Pstryk tez mysle ze lepssza opcja nic pjanic
1
29 lat kolejny z 30 plus tragedia 30 na karku ale tu pisza ze chlop sie musi ograc no pek e ze smiechu za rok napisza ze wartosc to max 80 ml i nic ciekawego niewniusl ale zostawia i sprzedaja w wieku 32l za 20 baniek hahaha jestem nostradamus jak chodzi o barce
1
Witam.jesli jest ktos kto dobrze ogarnia niech zrobi jakas ciekawa strone o barcy prawdziwe info i ciekawe transwery bo to jest zenada co tu wypisuja jednoni to samo ale inne naglowki
0
@Koriolan iniesta napewno lepszy niz pianic jestem.za ja to bym.nawet deco sciagnol pewnie jeszcze jakies trampki ma
0
@Tomo1989 tomo ty to chyba chcesz nas pograzyc to jak jest taki dobry wez kredyt i go zaplac a.za darmo moze grac w barcy nikt go jiechce.ale ty to sie zachwycasz podaj powod co ma.czego niema.buszi albo rakieta czy nawet widal dawaj to twoja szansa na wytlumaczenie.mi opcji pianicia kreatywny??co dalej i pamietajno cechach ktorych zekomo inni niemaja. Jak beda sprowadzac dziadow to mlodzi nigdy niezagraja ba nigdy do nas niktnie przyjdzie bo sie niestawia na mlodych tylko pianiciow wam t4zeba bierzcie go sobie a bede pekal.ze smiechu jak z lig.mist.. odpadniemy z juve
0
@PJ777 kibifujesz barcelonie?? Pianic dobry??niemoge tego sluchac dobry to on by byl w hercie berlin albo wisle krakow
0
@bolan00 nie za stary to ile ty masz lat 50 i chyba do oldbojow go preferujesz 50 baniek za 30 latka ktory w juwe niegra bo juve ma ambicje mesi mam.nadzieje ze na to niepozwolisz a jak jiemasz jic do gadania to szukaj szczescia gdzie indziej barca juz nieistnieje przez pana abidala najgorsze transwery jakie tylko mogly byc zadnych konkretow ani jednej perelki bo fati tonodkrycie trenerow juwenali b
0
@Maks91 to ma sens choc tez wiekowy
1
@Midast brawo wko cu ktos zauwazyl jaki pianic jest dobry tam.sie go pozbywaja bo ma 30 lat a dobry to on nigdy niebyl juwe chce isc do przodu wiec robi madre transwery my chcemy isc do tylu wiec mamy dziadkow .kto kupi koszulke pianicia?? Ja to bym.jej nawet do wc nieuzyl rozczarowany i rozgoryczony tymi kapusniakami z barcy .barca kaput
0
@Naturopata dokladnie.kup pianicia i jeszcze paulinio do tego ale niewiem.czy niesa.za mlodzi zeby unas grac
0
Witam prosze niech mi ktos wytlumaczy co robi pianic cczego nierobi widal buszi lub rakietka no mam nadziejze ze pismak ma zryta banie i sam se to wymysla mam gleboka nadzieje ze niedojdzie do takiego transweru jeszcze w zamian za dembele wsumie to juz wszyscy byli w to zamieszani jezeli ten stazec do nas trafi to juz lepiej niech paukinio sciagna masakra ale od tego transweru czyli pianica do barcy bexe kibicowal atletiko madryt albo bvb i odnich by sie mogli uczyc jak sprzedacni zarobic inprzede wszystkim kogo kupic co za kretyn z tego abidala .game over.liga mistrzow wygrac to jak ich zapisza na paraolimpiade barca 40 plus haha szlak mnie trafia gdzie ci mlodzi z talentami wszyscy co ida do barcy to przestaja graczaniedlugo zaden normapny pilkaz do nas nie.przyjdzie a swoja droga to szkoda ze pirlo niegra bo tez by go sciagli obecny zarzad to pogromcy barcy
0
Panowie barcelona juz nieistnieje jest tylko barca b. Samych 30 latkow barca by padowala kilka lat temu do ligi wloskiej bo teraz juz nawet wlochy sa odmlodzo e a tu zamiana z 32latka na 30 no masakra nawet dziecku niemam.od kogo koszulki kupic bo same kaszaloty sciagane za olbrzymie kwoty abidal idz precz
0
Prosze przestancie.z.tym pjaniciem tragedia niemoge tego nawet czytac arturo.sie chca pozbyc zeby kupic tego lamusa no koniec.swiata barca.sie skonczyla jakies.2 moze 3 sezony temu jedyna nadzieja.ze dembele odpali bo na miare ronaldinio czy mesiego tomprozno.szukac jeszcze fati i de jong to cos tam.loze pokaza artur tez jakos dlugo sie ogrywa
0
Po tej wymianie na pianicia to bylo by fajnie jak ktos ma nas rozpykac w lidze mistrzow to niech to zrobi juve moze to cos nauczy barcelonczykow i wywieza na taczkach tego abidala go juz tam powinno dawno niebyc a powinien to zalatwic mesi
0
@AduŚ07 brawo ty
1
A co do marti eza to wolal bym pewnego chlopaka z bvb wiekszy pozytek by byl z pana na j.s. wiecie kto to taki a na srodek pomocy dybala a nie pianic kto to wogole wymyslil????
1
Moim zdaniem.pjanic tragedia emeryt gdzie tu przyszlosc pozatymnobok widala nie moze stanac a tubtaka lipa abidal zwolnij sie sam jestesnosoba co zepsula do reszty barcelo e jestes kozakiem i od ciebie powinni sie uczyc jakich transwerow nierobic ale za to chcialbym zebys przeszedl do realu madryt to by nam k8bicom barcy ulatwilo wsztstko mam nadzieje ze xawi jak wpadnie to sie go pozbedzie bonobecny szkoleniowiec to mi sie wydaje ze tak sie cieszy ze trenuje barce ze jest mu tonobojetne niech bog ocali barce
0
@KibicBarcy84 dokladnie.sancho z bvb bylby kozak nawet kosztem.martineza za martineza jest juz i suarez i grizman j jeszcze ten sciagnietynostatnio b
...ale.szybki gosc i walecznya martinez pierwszy sezon ktory mu wyszedl.moze ma.warunki na mega grajka ale czy natomiast havartez jestem za ale dal bym ok 70 bani max chlop bez sukcesow
1
Mam nadzieje ze ten chlopak.zostanie na jeszcze sezon wiaze z nim.nadzieje jak.gra to jest problemem dla przeciwnika.krytykowany jak.kiedys mlody ronaldo oby odpalil.tak jak ronaldo
0
@arraco kto.lyka ten lyka
0
@Wallenquist pianic i widal to ta sama polka a widal waleczniejszy wiec bez roznicy jedynie emersona