Dawid051709
Dołączył/a: kwiecień 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tragedia zal rozpacz koniec barcy.takiej barcy juz niebedzie zeby bylo na conpopatrzec to moze predzej real sie ogarnie bonim na tym zalezy a tu pjanic i jacys inni co nic jiedaja messi blagam.cie odejdz.albo zagroz im.to moze.sie cos porobi
0
Tonacy b4zytwy sie.chwyta toniemy a z takimi transferami.tochyba bede borusi kibicowal bo bedzie lipa juwe sie pozbywa my bierzemy wstyd mi kiedys bylomodwrotnie
0
Pjanic tragedia zamiast odmladzac jest coraz gorzej juz lepiej jak by iniesta wrocil havartez moze byc
0
Dokladnie awe dembele niech wraca i pozawija przeciwnikow. Na krotkim.dystansie robi chlopak robote ofensywna jak malo ktomobecny w barcelonie bo chyba z z 3 ich tam bedzie no 4 fati
0
@Sznejk alexander arnold dobry goscninpasowal by
0
Zgadzam sie jako dyrektor sportowy lipa nieprzemyslane transwery i widzi tylko francuzow zero normalnych transferow.oprocz dembele bo ten chlopak ma.talent ale.ma.i pecha.wiec powinnismy sie z nim porzegnac.i zalapac kogos z doswiadczeniem.i sukcesami.pozatym z szatnia tez ma lipe i to jigdy niebedzie gralo tak jak ma byl zawodnikiem.i kibicem barcy to tez to powinien zauwarzyc.