0

Tragedia zal rozpacz koniec barcy.takiej barcy juz niebedzie zeby bylo na conpopatrzec to moze predzej real sie ogarnie bonim na tym zalezy a tu pjanic i jacys inni co nic jiedaja messi blagam.cie odejdz.albo zagroz im.to moze.sie cos porobi

0

Tonacy b4zytwy sie.chwyta toniemy a z takimi transferami.tochyba bede borusi kibicowal bo bedzie lipa juwe sie pozbywa my bierzemy wstyd mi kiedys bylomodwrotnie

0

Pjanic tragedia zamiast odmladzac jest coraz gorzej juz lepiej jak by iniesta wrocil havartez moze byc

0

Dokladnie awe dembele niech wraca i pozawija przeciwnikow. Na krotkim.dystansie robi chlopak robote ofensywna jak malo ktomobecny w barcelonie bo chyba z z 3 ich tam bedzie no 4 fati

0

@Sznejk alexander arnold dobry goscninpasowal by

0

Zgadzam sie jako dyrektor sportowy lipa nieprzemyslane transwery i widzi tylko francuzow zero normalnych transferow.oprocz dembele bo ten chlopak ma.talent ale.ma.i pecha.wiec powinnismy sie z nim porzegnac.i zalapac kogos z doswiadczeniem.i sukcesami.pozatym z szatnia tez ma lipe i to jigdy niebedzie gralo tak jak ma byl zawodnikiem.i kibicem barcy to tez to powinien zauwarzyc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?