O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Manchester City
  • Barcelonie kibicuję od dziecka ;]

Statystyki

  • Dni w serwisie 5589
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 2

Komentarze

1

0

1

0

UEFA niedawno zapowiedziała, że mecze Ligi Mistrzów będą odbywać się o północy, nie wiedziałeś o tym ?

0

Czy znajdę jakiś kanał niekodowany na Cyfrowym Polsacie gdzie będzie leciał mecz ? Byłbym bardzo wdzięczny, bo niestety dzisiaj nie dam rady oglądać na necie ;/

Zobacz wszystkie

1

1

0

Mecz będzie transmitowany na nPremium3 HD, a jak ktoś nie ma telewizji N to wykupcie sobie na stronie weeb.tv premium na 3 dni za 3 zł i wtedy możecie oglądać mecz w HD :)

0

0

Czy znajdę jakiś kanał niekodowany na Cyfrowym Polsacie gdzie będzie leciał mecz ? Byłbym bardzo wdzięczny, bo niestety dzisiaj nie dam rady oglądać na necie ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?