1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

UEFA niedawno zapowiedziała, że mecze Ligi Mistrzów będą odbywać się o północy, nie wiedziałeś o tym ?

0

Czy znajdę jakiś kanał niekodowany na Cyfrowym Polsacie gdzie będzie leciał mecz ? Byłbym bardzo wdzięczny, bo niestety dzisiaj nie dam rady oglądać na necie ;/

0

futbolhd.pl polecam :)

0

Mecz będzie transmitowany na nPremium3 HD, a jak ktoś nie ma telewizji N to wykupcie sobie na stronie weeb.tv premium na 3 dni za 3 zł i wtedy możecie oglądać mecz w HD :)

0

Powodzenia ;) jeszcze wróci ;)

0

@Maras_94

Tylko chyba allegro ;]

0

Fajnie jakby się znalazł u nas ale nie jest nam za bardzo potrzebny ;) Życzę mu jak najlepiej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?