Dawid_J
Dołączył/a: kwiecień 2026
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwa browarki za zdrowie ELEVEN :)
1
Będzie kiedyś wielkim piłkarzem. Miło się go oglądało. Pewny siebie, szybki i silny...
0
Może COU jest potrzebny mecz o stawkę.
1
Kto by pomyślał, że będziemy mieli takiego bramkarza kiedyś. Tak bardzo byłem zły, jak odchodził BRAVO- ale co MATS wyprawia, czapki z głów. Dla mnie absolutny top 3 na świecie, jak nie numer jeden.
0
A co wypisywał ?
6
Najlepsze- Arthur. Najgorsze- Oglądanie meczu na C+ (komentatorzy).
0
Buahahahaha... Jak chcesz mogę jechać z tobą, pomogę Ci odzyskać kasę :) Ładnie bym się "zdenerwował" :)
0
Jest jakaś szansa na link? Nie musi być po polsku ani w HD, byle się nie ścinało.
2
Nie wiem jak was Panowie i Panie, ale mnie uszy bolą od komentarza tych "fachowców" z C+. Pierwszy raz oglądałem i ciesze się, że nie zapłaciłem za to.
Jak można porównać sytuację z blokowanie łokciem strzału na bramkę z blokowaniem piłki przez Vidala ramieniem ?
Czasami miałem wrażenie, że Ci Panowie nie oglądaja uważnie meczu, gubia tempo, swoje opinie wydaja po decyzji sędziego itd. To zdecydowanie najsłabsze w tym meczu :)
0
Poczekajmy do końca sezonu. Coś mi się wydaje, że kilku piłkarzy odejdzie. Stawiam na Vermalena, Cou, Rakitica, Denis, Alenia i może Vidal.
26
Nie ogarniam. Widać, że chłopakowi zależy, że bardzo chce i zamiast wdrażać go stopniowo do drużyny- najlepiej w meczach ligowych, na własnym boisku, przy korzystnym wyniku aby nabierał ogłady i doświadczenia bez zbędnej presji, to każą mu grać i strzelać bramki na boisku Sevilli.
Odnośnie sytuacji w meczu z Sevillą. Dobrze wyszedł na pozycję, dobrze przyją piłkę, efektownie minął bramkarza i co... w wcale nie tak łatwej pozycji (rozpędzony, stosunkowo duży kąt pościgu za piłką- w stosunku do linii bramkowej i ostatecznie nie trafia. W podobnych sytuacjach nie trafiają uznane nazwiska.
Nie wiem czy Malcom ma potencjał na pierwszy zespół Barcelony, ale moim zdaniem jest on przede wszystkim źle wprowadzany do drużyny/gry. On jest młody, i póki co powinien się uczyć od swoich lepszych kolegów, przez pierwszy sezon powinien bawić się grą z nimi i cieszyć z "dobijania" rywali (w FCB ma akurat ku temu warunki), a nie przeżywać niewykorzystane sytuacje. Tak to nie powinno wyglądać.
0
Naymar tez miał się nie zgodzić. A patrząc jak Dembuś się zachowywał w BVB, to nie mam wątpliwości, że miałby twardy orzech do zgryzienia. Szejk ma majątek wyceniany na ponad 100 mld USD (miliardów). Dla niego miliard w tą, czy w tą większego znaczenia nie ma.
1
Cou, Cou- jakby chcieli się zemścić, to by Dembele wyciągneli. Wtedy złapalibyśmy garba.
0
A PSG wykupiło Naymara ?
Naymar z tego co wiem, to sam wpłacił klauzulę za siebie, z pieniędzy za stanie się twarzą mistrzostw w Katarze.
2
Krótka piłka, albo idziesz gdziekolwiek kto zapłaci za Ciebie 15-20 mln (a podobno są takie oferty) drużyna rezerw.
3
Klauzula 400 mln za Dembele ? Mało trochę.
34
Dobrze zrobił Naymar- jak mnie wpieniają takie cwaniaki.
0
Ooooooooooo!!
Brawo Ernesto. Pewnie przegramy ale meczycho może być konkretne. Bradzo, ale to bardzo ciekawi mnie występ Boatenga :) Czuję, że będzie moc.
7
I żeby Ernesto dał mu czasem pograć :)
16
Wybrał grę dla FCB nie pieniądze :)
0
Jeszcze się pozytywnie rozczarujemy grą KPB :) Tak czuję.
Z Munirem nieźle Ernesto pojechał :)
0
To byłoby zbyt oczywiste jak na Ernesto :)
2
4-4-2...
Suarez...Boateng
Coutinho...Arthur...Rakitić...Vidal
Alba...Langlet...Vermalen...Roberto
Cillesen
2
Że jej liścia nie wypłacił... :)
0
Dembele ?
0
Jest szansa na występ Boatenga jutro ?
2
Łooo... Dembi :)
3
Strasznie imponuje mi gra Alenii... Spokój i odwaga...BRAWO !!
1
Cou powinien dostać 2 tygodnie wolnego, wyjechać do Brazylii- odpocząć od piłki. Wróciłby w lepszej formie.
0
https://www.fcbarca.com/87162-podsumowanie-porannych-plotek-transferowych,dyskusja-6930480.html#comment-6930513
:)