4

@xofcbxo Losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów z przed kilku lat. Dobieranie przeciwników Realowi :) takie luźniejsze ;)

1

@Mario96w Luis i Dembele. Stawiam 2:0 dla nas.

0

@Alan985Gdzie mieszkasz?

0

Komentarz usunięty

0

@LukaszFan A czy ktokolwiek z FCB, PSG czy samego Naymara coś oficjalnie powiedził, że ktoś coś? Wszystko tylko plotki medialne.

0

@Szymix654 Wudzyn (działki :) )- kujawsko- pomorskie- zapraszam.

0

Kto planuje oglądać meczycho?

0

@marnow Trzymam kciuki, żeby im się udało. I Pogbę jeszcze!!!

0

Z niczego. FCB chciała kupić Verattiego chyba- a szejk nie lubi jak ktoś coś...


1

@Messibestplayerintheworld Podkreślmy strzał Suareza w tej sytuacji- kosmiczny!!! Malcom oczywiście palce lizać!!!

1

@krystus48 No tez mam takie przeczucie.

0

Zaraz, zaraz. Idzie do Zenita bo...
"Żaden z pozostałych klubów zainteresowanych 22-latkiem nie był mu w stanie tyle zaoferować."
hmmm...

2

@Pawlak1992 Moim zdaniem, Suarez dopiero teraz odżyje. To myśliwy, który ma strzelać na bramkę i tylko na tym ma być skupiony. Przecież On z Messim w tym sezonie ciągnęli cała grę offensywną- rozgrywali piłki. Teraz gdy pojawi się realna alternatywa na drugim skrzydle Luis będzie mógł skoncentrować się na tym co potrafi najlepiej. O ile Valdek ustawi Grizmana na lewej stronie, coś mi mówi, że będzie inaczej...

0

@Janiama A gdzie jest Jose Luis Chilavert?

4

@Lola120 Człowieku normalny jesteś?
O takie rzeczy na forum piłkarskim pytasz? Jak masz wątpliwoście, NIE JEDŹ!!!!!ktoś spowoduje wypadek a tobie go przyklepują!!! Ubezpieczyciel Cie puszcza w skarpetkach, a jak byli ranni to masz zarzuty!!!!
p.s. Alkomat na stacji kosztuje 10 PLN. Ponadto poszukaj alkomatów online- dają uogólnione pojęcie o aktualnej zawartości alkoholu.

44

Ejjj...a co gdyby Barcelona oświadczyła, że dogadała się z Grizim w zeszłym sezonie, kiedy jego klauzula spadła do 100 mln? ATM musiałoby oddać jeszcze 20 mln? Nielogiczne to jest kompletnie. Co z tego, że wcześniej zawarli umowe między sobą, jak FCB wykupiła go z ATM za 120 mln.

0

@Dawid_J Nie rozumiem was koledzy. Mam swoje zdanie, a Wy ubliżacie? Zbliżają się mecze towarzyskie i takie rozwiązanie bym przetestował.

Pomijam już fakt, że wypominacie mi błędny zapis nazwisk, a sami z ortografią i interpunkcją jesteście na bakier .

0

Panowie a co sądzicie o takim ustawieniu?
....Dembele...Suarez...Messi...
.....Couthinio........Grizzman.....
..................De Jong....................
Alba.Langleth.Pique.Semedo.

Wiadomo, że nikt na sztywno przypisany by nie był i pożądane byłyby rotacje.

Wydaje mi się, że taki skład, choć dość ofensywny gwarantowałby uzyskanie przewagi w środku pola poprzez Grizmana oraz Couthinio (on w środku radzi sobie dobrze z piłką, gorzej przed polem karnym).

Koronke by rozgrywali Demebele, Suarez i Messi z z drugiej linii wchodziliby Cou i Grizman. Obaj mogliby uzupełniać repertuar akcji offensywnych o strzały z dystansu (obaj to potrafią). W takim ustawieniu w mojej ocenie zarówno Alba jak i Semedo mogliby nastawić się bardziej na działania defensywne, a ich ewentualne wyjścia do przodu byłyby zaskakujące dla obrony rywali.

W takim ustawieniu mamy trzy niezaprzeczalne zdolności offensywne w postaci kontrataków (szybki Dembele i Messi), koronkowy atak pozycyjny (cała piątka DSMCG) oraz uderzenia z za pola karnego (Cou, Griz oraz Messi i Dembele). Moim zdaniem rewelacja, nie wspominając o możliwej, szybkiej zmianie pozycji pomiędzy Messim a Grizim.

Wiem, że w każdym ustawieniu są i plusy i minusy, ale wydaje mi się, że taki zespół byłby prawie kompletny. Martwiłoby mnie jedynie mniejsze zaangażowanie w grze defensywnej COU, ale... Grałby bez presji w ofensywie, bo miałby z kim się nią dzielić.

0

@RysPicz Rewelacja :)

1

Witaj Grizzli :)
Twoje cele to również NASZE cele. A La Rambli lepiej nie wkurzaj, bo skończysz marnie...

Jejku, jak ten transfer by mnie cieszył, gdyby nie wuja Waldziu.

1

@Krzychu1899 W trzeciej lidze 10 000 PLN? Za dużo, może z 2-3 czołowych zawodników tyle zarabia, choć i w to wątpię. Zarobki na poziomie 2 000 PLN-2 500 PLN są bardziej realne- ale nie każdy tyle dostaje, niektórzy grają hobbystycznie :)

0

@xArabx FIFA...............

1

@Amok97 Polecam Death tunel !!! Uwaga ostry film!!! Pokręcony strasznie. W każdej niemal scenie- napięcie.

1

@Esteban_ Dawno nie czytałem tak dobrze napisanego postu. W dodatku zgadzam się z kolegą w 100%.

1

@Kapitan hawk Dobre... dobre...

0

Buahahaha...ale AM wtopiło.

8

Arturo... Najlepszy transfer ostatnich lat. Nie daje bramek. Daje serce i "cochones"...

0

Coś jak Paco :(

1

Ależ piłka jest niesprawiedliwa :(

0

@filip73 Dupa ten mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?