Dawid_J
Dołączył/a: kwiecień 2026
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@xofcbxo Losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów z przed kilku lat. Dobieranie przeciwników Realowi :) takie luźniejsze ;)
1
@Mario96w Luis i Dembele. Stawiam 2:0 dla nas.
0
@Alan985Gdzie mieszkasz?
0
Komentarz usunięty
0
@LukaszFan A czy ktokolwiek z FCB, PSG czy samego Naymara coś oficjalnie powiedził, że ktoś coś? Wszystko tylko plotki medialne.
0
@Szymix654 Wudzyn (działki :) )- kujawsko- pomorskie- zapraszam.
0
Kto planuje oglądać meczycho?
0
@marnow Trzymam kciuki, żeby im się udało. I Pogbę jeszcze!!!
0
Z niczego. FCB chciała kupić Verattiego chyba- a szejk nie lubi jak ktoś coś...
1
@Messibestplayerintheworld Podkreślmy strzał Suareza w tej sytuacji- kosmiczny!!! Malcom oczywiście palce lizać!!!
1
@krystus48 No tez mam takie przeczucie.
0
Zaraz, zaraz. Idzie do Zenita bo...
"Żaden z pozostałych klubów zainteresowanych 22-latkiem nie był mu w stanie tyle zaoferować."
hmmm...
2
@Pawlak1992 Moim zdaniem, Suarez dopiero teraz odżyje. To myśliwy, który ma strzelać na bramkę i tylko na tym ma być skupiony. Przecież On z Messim w tym sezonie ciągnęli cała grę offensywną- rozgrywali piłki. Teraz gdy pojawi się realna alternatywa na drugim skrzydle Luis będzie mógł skoncentrować się na tym co potrafi najlepiej. O ile Valdek ustawi Grizmana na lewej stronie, coś mi mówi, że będzie inaczej...
0
@Janiama A gdzie jest Jose Luis Chilavert?
4
@Lola120 Człowieku normalny jesteś?
O takie rzeczy na forum piłkarskim pytasz? Jak masz wątpliwoście, NIE JEDŹ!!!!!ktoś spowoduje wypadek a tobie go przyklepują!!! Ubezpieczyciel Cie puszcza w skarpetkach, a jak byli ranni to masz zarzuty!!!!
p.s. Alkomat na stacji kosztuje 10 PLN. Ponadto poszukaj alkomatów online- dają uogólnione pojęcie o aktualnej zawartości alkoholu.
44
Ejjj...a co gdyby Barcelona oświadczyła, że dogadała się z Grizim w zeszłym sezonie, kiedy jego klauzula spadła do 100 mln? ATM musiałoby oddać jeszcze 20 mln? Nielogiczne to jest kompletnie. Co z tego, że wcześniej zawarli umowe między sobą, jak FCB wykupiła go z ATM za 120 mln.
0
@Dawid_J Nie rozumiem was koledzy. Mam swoje zdanie, a Wy ubliżacie? Zbliżają się mecze towarzyskie i takie rozwiązanie bym przetestował.
Pomijam już fakt, że wypominacie mi błędny zapis nazwisk, a sami z ortografią i interpunkcją jesteście na bakier .
0
Panowie a co sądzicie o takim ustawieniu?
....Dembele...Suarez...Messi...
.....Couthinio........Grizzman.....
..................De Jong....................
Alba.Langleth.Pique.Semedo.
Wiadomo, że nikt na sztywno przypisany by nie był i pożądane byłyby rotacje.
Wydaje mi się, że taki skład, choć dość ofensywny gwarantowałby uzyskanie przewagi w środku pola poprzez Grizmana oraz Couthinio (on w środku radzi sobie dobrze z piłką, gorzej przed polem karnym).
Koronke by rozgrywali Demebele, Suarez i Messi z z drugiej linii wchodziliby Cou i Grizman. Obaj mogliby uzupełniać repertuar akcji offensywnych o strzały z dystansu (obaj to potrafią). W takim ustawieniu w mojej ocenie zarówno Alba jak i Semedo mogliby nastawić się bardziej na działania defensywne, a ich ewentualne wyjścia do przodu byłyby zaskakujące dla obrony rywali.
W takim ustawieniu mamy trzy niezaprzeczalne zdolności offensywne w postaci kontrataków (szybki Dembele i Messi), koronkowy atak pozycyjny (cała piątka DSMCG) oraz uderzenia z za pola karnego (Cou, Griz oraz Messi i Dembele). Moim zdaniem rewelacja, nie wspominając o możliwej, szybkiej zmianie pozycji pomiędzy Messim a Grizim.
Wiem, że w każdym ustawieniu są i plusy i minusy, ale wydaje mi się, że taki zespół byłby prawie kompletny. Martwiłoby mnie jedynie mniejsze zaangażowanie w grze defensywnej COU, ale... Grałby bez presji w ofensywie, bo miałby z kim się nią dzielić.
0
@RysPicz Rewelacja :)
1
Witaj Grizzli :)
Twoje cele to również NASZE cele. A La Rambli lepiej nie wkurzaj, bo skończysz marnie...
Jejku, jak ten transfer by mnie cieszył, gdyby nie wuja Waldziu.
1
@Krzychu1899 W trzeciej lidze 10 000 PLN? Za dużo, może z 2-3 czołowych zawodników tyle zarabia, choć i w to wątpię. Zarobki na poziomie 2 000 PLN-2 500 PLN są bardziej realne- ale nie każdy tyle dostaje, niektórzy grają hobbystycznie :)
0
@xArabx FIFA...............
1
@Amok97 Polecam Death tunel !!! Uwaga ostry film!!! Pokręcony strasznie. W każdej niemal scenie- napięcie.
1
@Esteban_ Dawno nie czytałem tak dobrze napisanego postu. W dodatku zgadzam się z kolegą w 100%.
1
@Kapitan hawk Dobre... dobre...
0
Buahahaha...ale AM wtopiło.
8
Arturo... Najlepszy transfer ostatnich lat. Nie daje bramek. Daje serce i "cochones"...
0
Coś jak Paco :(
1
Ależ piłka jest niesprawiedliwa :(
0
@filip73 Dupa ten mecz.