Dawid_J
Dołączył/a: kwiecień 2026
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszystko to jakoś bardzo dziwnie wygląda. Messi, Suarez maja tajemniczą kontuzję, Dembele od chwili wizyty delegacji w PSG ma kontuzje, Rakitic nie gra.
Mam jakieś dziwne przeczucie, że dzieje się coś niedobrego. I wcale może nie chodzić o Naymara.
0
@kkbarca Zajebiście :(
0
I pytanie który zespół mając do wyboru LM i VVD wybiera tego drugiego?
0
@Felippe96 Przecież żadnej konferencji nie będzie.
0
Ejjj... Na IPLA TV miała być bezpłatna transmisja- a nie ma!!
0
@Lola120 Zawsze można kogoś wypożyczyć na szybko.
0
4320 Cules- Tyle emocji a On jeszcze nie wrócił i nie wiadomo czy w ogóle jego te negocjacje dotyczą. Może np. chodzić o Rakitica lub wypożyczenie Dembele!!
0
A może te spotkania wcale nie dotyczą Naymara a jedynie Rakitica- a media tylko wariują!!!
0
Kurde. Żona z pracy przyszła!!!Ja mam na 7 do pracy. Niech ten samolot z Naymarem już startuje!!!!!!!
2
@KamQiX Wciel się w Suareza lub Vidala- będziesz wiedział co z nim począć !!!
0
@Krystek9318 Olać Dembele. Nie mówię, że Rakietę trzeba trzymać. Jedynie okazać mu szacunek.
0
@Kuubuz "Większość przypuszczam"
1
@student97r S. King
0
@Qlewer Szkoda Rakiety!!!
4
Naymar...niby nic, niby ponad połowa osób nie chce jego powrotu a od kilku dni poza nocami ilość cules online zawsze powyżej 2000...
Większość przypuszczam, że chce jego powrotu ale boi się przyznać, żeby nie wyjść na frajerów jak nas wydyma i zostanie lub pójdzie do PSG!!!!!
2
Szkoda Rakiety. Walił tyle pięknych bramek!!
"I rakitic, i GOLLL!!! Ależ GOLLL...nawet taki fachowiec jak nawas nie poradził sobie z taka rakietą ziemia- powietrze".
Błagam...pożegnajmy go należycie!!!!
1
Mam nadzieję, że pożegnamy go w odpowiedni sposób. Wierny do końca!!
0
@TheCaptainVeB Wierny do końca.
2
Rafinia i Perez petarda :D
0
@AmigoBlancos My mieliśmy 2 mecze kryzysu po odejściu Neymar$a.
1
Zapoda ktoś linkiem?
0
Coś tutaj śmierdzi...
Barcelona mając pełny skład, z szeroka ławka rezerwowych staje na głowie aby sprowadzić piłkarza, który oficjalnie nie zajął ŻADNEGO stanowiska w sprawie swojego ewentualnego transferu. Barcelona chce sprowadzić piłkarza który się na nią wypiął, skarży się z nią w sądzie o pieniądze i jeszcze śmie wymagać lepszej oferty za siebie?
Gdybym ja był na miejscu Naymara, publicznie zapytałbym FCB o kwotę którą muszę dopłacić aby ułatwić transakcję. Jak Naymar chce odejść do FCB, to jemu powinno zależeć.
Nie chcę go tutaj. Jeżeli wróci w takich okolicznościach, zamiast spodziewanej skruchy będziemy obserwować gwiazdora do którego "foszków" dostosował się jeden z największych klubów świata i z nożem w zębach walczył o jego sprowadzenie.
7
@clyde Ktokolwiek za EV.
10
@szkutnik91 Jak musi się czuć ten Rakitic, jeżeli jest to prawda. Gość deklaruje, że chce grać w FCB do końca, robi wiele dla klubu, a Ci jadą i nim negocjują- ciekawe czy odbyli z nim rozmowę wcześniej czy dowiaduje się o wszystkim z mediów.
6
A ja proponuje taki skład...
................Suarez...............
Naymar.................Dembele
.......Grizman.....Messi........
.................De Jong...............
Alba...Umtiti....Pique...Semedo
................Ter Stegen................
I niech się dzieje wola nieba. Padały by pewnie wyniki 7-5, 8-4, 9-7 :D
0
Koledzy i koleżanki, co nas obchodzi co robi Naymar w wolnym czasie. Skupmy się na jego wartości sportowej i marketingowej, tylko to powinno mieć znaczenie. Był u nas, sprawdzał się? Sprawdzał. Chłopak za namową ojca (nie daje wiary aby sam chciał) poszedł do PSG- po dwóch latach się ogarnął w końcu i widzi, że lata uciekają, a on do zapisania się w historii ma jeszcze długą drogę. Chce wrócić tam, gdzie ma na to szansę. On doskonale zdaje sobie sprawę, z tego, że będzie musiał się zrzec wielu rzeczy. Pytanie czy jest na to gotowy. Moim zdaniem gdyby nie był, szedłby do Realu. Poznamy odpowiedź, kiedy się dowiemy jaki klub wybierze.
p.s. z Realu odejdzie jeszcze szybciej niż z PSG...
0
@Zodiac Zawisza Bydgoszcz.
19
Nadal nie rozumiesz, że takich chwil nie kupuje się za pieniądze?
Możesz jeszcze wrócić do nas. Do rodziny. Będziesz nieco mnie bogaty...ale będziesz miał co wspominać.
0
jednak czytaja La Ramblę
0
@nabial + .............................................