4

Ufff... jak dobrze,że Suarez odszedł. Mamy teraz LdJ. Prawdziwego kozaka.

0

@kaamil1910 100% racji.

0

@goldmetaxa Walczył. Ale był bezsilny. Nikt mu na pozycje nie wyszedł.

0

@mr Barca Lol. Przeciez on tutaj nie zostanie.

1

LDJ > L. Suarez

5

Messi odszedł odblokowal Grizzmana, i Suarez już nie drażni machaniem łapami.

0

Araujo jaki kozak.

0

@tomek8756 Troche się boisz? Optymista.

0

Dlaczego nie gra Luis Suarez? Przeciez jego piłka szuka w polu karnym. Myslicie, że qejdzie w drugiej połowie?

0

Araujo i Mingueza nasze najlepsi napastnicy.

0

Przeciez za faul na Qu powinien być karny- według przepisów oczywiscie.

0

Myślicie, że jest realne żeby PiS wyprowadził nas z UE?

0

Módlmy się, żeby Memphis nie doznał kontuzji.

2

Podziele się z wami moimi obawami;
Boje się, że przed nami wiele lat posuchy. Nasz zespół zatracił swój charakter. Obecna drużyna to zlepek przypadkowych piłkarzy, którzy grają ze sobą pierwszy sezon w dodatku nie ma możliwości oparcia na nich przyszłości bowiem kończą się ich kontrakty. Obecna drużyna nie ma kręgosłupa, nie ma lidera. Dywagacje MD nad przyszłym okienkiem transferowym, jak my powinniśmy się skupić na zatrzymaniu w drużynie TerStegena i Araujo i być może Fatiego (jak się pozbiera po kontuzji). Reszta zespołu to szrot. Niby Pedro, niby De Jong są swietni, niby perspektywiczni ale kiedy ostatnio z dobrym rywalem zrobili różnicę. Kiedy posłali prostopadłe ciasteczko...od przypadku do przypadku błysną w LL i to wszystko. Dwa, trzy lata temu gdy był Messi, Suarez czy nawet Rakitic człowiek wiedział, że prędzej czy później coś wpadnie. Akcje były wyraziste, z charakterem, teraz tego nie ma...i boje się, że długo nie będzie. Na szczęście nie jestem ekspertem i najpewniej moje obawy się nie sprawdzą :)
Edytuj

1

Podziele się z wami moimi obawami;
Boje się, że przed nami wiele lat posuchy. Nasz zespół zatracił swój charakter. Obecna drużyna to zlepek przypadkowych piłkarzy, którzy grają ze sobą pierwszy sezon w dodatku nie ma możliwości oparcia na nich przyszłości bowiem kończą się ich kontrakty. Obecna drużyna nie ma kręgosłupa, nie ma lidera. Dywagacje MD nad przyszłym okienkiem transferowym, jak my powinniśmy się skupić na zatrzymaniu w drużynie TerStegena i Araujo i być może Fatiego (jak się pozbiera po kontuzji). Reszta zespołu to szrot. Niby Pedro, niby De Jong są swietni, niby perspektywiczni ale kiedy ostatnio z dobrym rywalem zrobili różnicę. Kiedy posłali prostopadłe ciasteczko...od przypadku do przypadku błysną w LL i to wszystko. Dwa, trzy lata temu gdy był Messi, Suarez czy nawet Rakitic człowiek wiedział, że prędzej czy później coś wpadnie. Akcje były wyraziste, z charakterem, teraz tego nie ma...i boje się, że długo nie będzie. Na szczęście nie jestem ekspertem i najpewniej moje obawy się nie sprawdzą :)

0

@Criss18Barca Właśnie o to chodzi. Część organizm zaabsorbuje, a reszta go oczyści (to co może). Później uzupełniać. Przy wzmorzonym wysiłku, zwłaszcza długotrwałym dobrze nawodniony organizm szybciej się regeneruje. Na pełny sen, sam autor napisał, że nie ma szans więc dieta i nawodnienie to jedyne co przychodzi do głowy aby przetrwaćjeszcze półtorej miesiąca.

1

@Matheo123 Dieta, dieta i raz jeszcze dieta. Po pierwsze pij dużo wody z rana, 400-500 ml na czczo. Śniadanie pełnowartościowe pieczywo lub bułka. Dużo białka (jajka, sery,szynki). Obiady wiadomo węglowodany. Podwieczorek, w ostatnich godzinach pracy jedz owoce- cukry dadzą energi na ostatnie godziny pracy, a ich spadek spowoduje znurzenie i pozwoli spokojnie zasnąć. Pij około 2,5-3 litry wody(nie przesadz z mineralna). Uwierz, po 3-4 dniach poczujesz różnice. Niby oczywiste, ale kto tak regularnie robi...

0

@Firestone Nadszedł czas wielkiego Luka ;)

2

@MesQueUnClub96 Zamierzam włączyć w 88 minucie i zobaczyć jak zgarniają 3 pkt. Szkoda tracić czas na ich mecze- jest tylko jeden scenariusz.

0

Chcielibyście aby Suarez wrócił do zespołu?

1

@kamiVeB Athletico.

0

@gumaz Zatrudniam sztab psychologów i mentorów. Naciskam na zarzad aby wymienić kadrę medyczna- zasiedzieli się. Informuję kibiców, ze najbliższe dwa lata to czas ratowania klubu- a jak się uda to ogrania kilku talentow. Wymagam od zarządu utrzymania w zespole MtS, DJ oraz młodych zawodników. Jestem szczery wobec kibiców, urządzam otwarte treningi fizyczne aby kibice mogli obserwować jak kto się angażuje. Od zawodników wymagam utrzymania się w top 4 LL i wyjścia z grupy w LM. Skupiam się na walce o Puchar Króla.

0

Jezu jak dobrze, że pozbyliśmy się tego Suareza. Martin go godnie zastąpił, a Luk jeszcze podniósł poprzeczkę.

2

@tomek8756 Jedyny karny jaki mógł być to dla nas, za rękę w polu BM

1

Co za różnica jak skład. Najważniejsze, że gra Barcelona. Obyśmy dobrze zagrali i stwarzali sytuacje. Wynik jest istotny ale na tym etapie nie najważniejszy. Życzę wielu sytuacji bramkowych i emocji. Browary i chipsy w dłoń bracia treneży !!!

0

@szkutnik91 Death Tunel - każda scena trzyma w napieciu. Mega puenta, choć fabuła wydaje się banalna- na pierwszy rzut oka.

0

@Kengo Spokojnie. Turbo informację, przyszly zdobywca złotej piłki zaraz wyrowna.

1

A co z PSG?.....

0

@Criss18Barca Ciekawe. Za.

0

Jeżeli nie udzwignął ciężaru z Messim i Suarezem u boku, to jak ma to niby zrobić teraz- wiedząc, że to jego ostatnia szansa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?