2

@BartqRKO Polecam łóżko. Siedzę trochę w temacie. Sklep TheBeds.pl. Zadzwoń poproś Dawida- powiedz mi ze jesteś z LaTambli wytłumaczę szerzej co i jak i rabacik ogarniemy.

3

@FafitFCB To by nic nie dało. Musiałby być 4 w kulach.

51

Gość gra od dzieciaka w tym klubie, i na spotkanie idzie jego brat? Kpina.

1

@tomono Za kilka dni Bartek oglosi, ze Messi zostaje i to będzie jego transfer wszechczasow.

3

Zobaczycie, ze będzie jednym z lepszych pomocników w La Lidze.

12

Gość w Sevilli będzie błyszczał. Zobaczycie.

8

@BarcaInfo Ja bym odebrał, jakby do mnie Messi dzwonił. Bzdury kolejne... w każdej sprawie kontaktuje się z klubem jego prawnicy, tata, przyjaciele a teraz nagle on sam?

2

@koksik2700 Wracaj człowieku do łóżka.

0

@VenoM Luis Suarez. Bez żadnego pożegnania :(

4

Aż konto odświeżyłem, bo nie mogę zrozumieć jednej rzeczy.
Póki co to nic nie wiadomo. Nie ma żadnych oficjalnych stanowisk, a jedynie medialne spekulacje. Opluwacie Messiego, opluwacie Suareza a nikt z nas i pewnie „jego najbliższego otoczenia” nie ma pojęcia na jakim etapie są rozmowy. Jak trzeba być ograniczonym, aby pluć na naszą 9, ze klub go odda za darmo ale ma mu pensje wypłacić- pytanie to po co chcą się go pozbyć? Messi chce odejść? Ma do tego prawo. Bartomeu nie chce go puścić? Ma do tego prawo. Być może trwają negocjacje pomiędzy Panami, a być może Bartoneu się zgodził, dogadali kwotę odstępnego i czekają na zakończenie negocjacji z jego nowym klubem. I jakie oświadczenie ma wydać Messi? „Zdecydowałem się odejść, bo... Czekam aż dogadam się z nowym zespołem i oficjalnie ogłoszę transfer. No chyba ze się nie dogadam, to VeB”. Naprawdę ktoś liczy na taki scenariusz? A może odejście Messiego uzależnione jest od sprowadzenia innego gracza, z którym FCB negocjuje? Ciśniecie po zawodnikach, bez chwili refleksji, bez chwili namysłu na podstawie plotek. Cierpliwości. Poczekajmy na oficjalne stanowisko klubu i zawodnika, wówczas będąc bogatsi o tą wiedzę wydajmy osąd.
p.s. Przedszkole do którego uczęszczają dzieci Messiego i Suareza, poinformowało na swojej stronie o opłaceniu przez pełnomocników ich rodzin, czesnego na przyszły semestr.

0

Co z Dembele........?

0

Real oddał 0 strzałów- tak twierdzi POL

1

Niech Real się cieszy, że trafili na taka prosta grupę.

0

@LosBlankos Głowa do góry :)

0

"Leciała ta piłka i płakała"
BUAHAHAHAHAHAHAHAHA.

0

Ale Courtuła jest dobry :}

2

Buahahaha, a komentatorzy jeszcze dobijają kibiców Realu, przypominając remontadę z FCB :)

0

Co ten DiMaria z nimi robi.

0

@selbi Navas lubi to!!

2

Real Madryt- realmadryt.pl -5 : -5
Buahahahaha, jak dobrze, że mamy normalną fajnie skrojona i dopracowaną stronkę :)

0

Ma ktoś pomysł gdzie poprzez płatność SMS mogę obejrzeć meczyk dziś? Jakiś Player.PL czy coś podobnego?

0

W jakimś niemieckim szmatławcu, pojawiła się kiedyś informacja jakoby Manuel N. miał romans z selekcjonerem kadry. Wówczas wydawało mi się to śmieszne... W Niemczech co jakiś czas pojawiają się podobne plotki.

1

Nadal uważam, że przy Grizim odżyje. Brakowało kogoś kto absorbowałby obrońców i tworzył wolny m^ dla Suareza. A nikt na świecie, nikt nie potrzebuje tak mało aby strzelić bramkę. Suarez nie może dryblować ani rozgrywać. On ma piłkę kopać w stronę bramki.

0

No to co? mamy lewego skrzydłowego?

40

Kurde każdy się tutaj szykuje na Xaviego, a powoli wyrasta nam skrzyżowanie Guardioli, Murinio i odrobiny każdego z nas...

1

Odpali..........?
Trzymam kciuki, bo potencjał ma. Wydaje mi się jednak, że zarówno Suarez jak i Messi niechętnie z nim grają. A teraz, może być jeszcze gorzej, gdy stanął na drodze do powrotu Naymara.

0

Szukam chętnego na wspólnego browara w dniu jutrzejszym- Bydgoszcz.

0

I tysiące doniesień z otoczenia szlak trafił.
Prośba do administracji forum, aby kolejnym razem nie wrzucać doniesień mediów- niepotrzebnie pompowany balonik.

5

Wiecie jakie mi się skojarzenia nasuwają z Naymarem...
To jakbym miał przyjaciela, któremu załatwiłbym dobra pracę, zagwarantował dach nad głową a on by mi żonę stuknął. A jak czas zagoi rany, to jeździł do niego i prosił, żeby wrócił...

0

@polo508 Pomnik powinni mu za to postawić. Ja tam mściwy nie jestem, ale...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?