DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arab_ek Ty i ja mielismy szczescie, bo do dzis w USA nie ma PS5 w sklepach. Sa limitowane okazje na kupno online, ale duzo scalperow jest i po
1s wszystko wykupione.
1
Nie dosc, ze ciezko jest kupic PS5, to jeszcze Sony zdecydowalo, zeby zwiekszyc jej cene.
Pamietam jak kupilem swoja konsole. Spotkalem sie z gosciem przy posterunku policji. Dziwne czasy byly.
2
@adi7adi8 a moze ma po prostu wieksze ambicje i chce grac w najwyzszych rozgrywkach? Te klotnie Messi vs Ronaldo to chyba tylko dzieci uwieczniaja.
0
Rakow wystraszyl sie, ze moze byc jedynym polskim klubem w pucharach. Taka jest pilka. To co, za rok znowu sprobujemy. Hehe.
2
@DonMatteo901 no trzeba mocno sie przyjrzec, zeby cos zobaczyc :P
2
Obysmy kogos znalezli za pana S. Roberto, bo jak Mane, Sane i spolka tam wpadna to nie bedzie czego tam z murawy zbierac.
2
Wiekszosc szykowala sie na PSG, bo musiala byc ustawka. Dostalismy Bayern. To tez ustawka. Chcemy wygrac Lige Mistrzow, to trzeba grac z najlepszymi. Xavi dostal swietna druzyne, wiec czas na ciezka prace.
0
@Kgorecki2500 takie mecze zdarzaja sie najlepszym. To na pewno nie czyni BvB prostej druzyny, bo mecze w LM to inna mentalnosc i motywacja.
1
@Sulimo no nie wiem czy Ajax oraz BvB to dosc proste druzyny...
25
Pan Janusz uslyszal, ze Manchester City gra z Barcelona, wiec polecial do Hiszpanii, kupil sobie piwko na Camp Nou w oczekiwaniu na Robercika, a Xavi nawet na minute go nie wpuscil...
0
To co, Pena jednak dobry?
2
@FC1899Barca przeciez Boga jako Boga nie ma. Nie ma czegos takiego jak sprawiedliwosc. To jest zycie.
0
Ferran sprawa jest.....
3
Ale Fati jakie wejscie smoka. Top
3
PSG bilans po 3 kolejkach 17-3
Bayern 15-1
xd niezle zaczeli
5
@FC1899Barca zatrzymac Messiego to ogromne osiagniecie dla kazdego zawodnika, tak wiec dlaczego nie? :)
2
@ciema rowniez Usman vs Edwards, Aldo vs Merab oraz Costa vs Rockhold. Marcin Tybura rowniez na karcie jest.
1
@FCB_dimiC wiesz, kazda druzyna, ktora gra przeciwko Barcelonie, szczegolnie te mniejsze ekipy, ustawia autobus, zeby jakies punkty wyrwac. Jak graja przeciwko Rayo czy innymi Gironami, wiadomo, ze bedzie otwarta gra, to i wiecej sytuacji stworza. Inna mentalnosc.
4
@tomek8756 grzecznie chcial przejechac sie na gape
0
Co z tym Paco? Z tego co pamietam to nie byl to az tak mierny grajek, a nawet gole potrafil strzelac, a teraz nie moze znalezc klubu?
0
@Stasik91 nigdy nie ogladalem Hejt Parku, nawet nie sluchalem Kowala, ale patrzac na ten filmik, to z gosciem nie da sie normalnie porozmawiac. Ciagle przerywa i jakis nabuzowany jest.
0
@tristan87 pomysl byl pewnie taki, ze uda sie obnizyc pensje pewnym zawodnikom oraz sprzedac balast, ktory siedzi na trybunach. Niestety, zycie w Barcelonie jest zbyt piekne, a kontrakty za wysokie, zeby to tak latwo rozwiazac.
1
@Solmyr dlatego przedluzyli kontrakt z Roberto, bo pewnie on tam bedzie gral..
7
@Siro Rakow godnie reprezentuje Polske na miedzynarodowej arenie.
0
@michal26 nawet nie licze na Silve, aczkolwiek tak samo myslalem z Lewym i innymi transferami. Nie wiem co im ten Alemany obiecal i jakie kontrakty dal, ze nagle wszyscy do Barcy chca przychodzic, a my nawet zawodnikow zarejestrowac nie mozemy.
7
Tak, kupujmy Silvy, Foythy i inne perelki, a Kounde niech sobie siedzi na trybunach, a inni niech pobieraja kosmiczne sumy. Mam nadzieje, ze to sie wszystko wyjasni na dobre jak najszybciej, bo to sie robi juz naprawde smieszne.
0
@tbas to tylko pokazuje, ze wiele ludzi skupia sie tylko na kilku meczach, a nie na calosci. Legia i Lech osiagnely duzo wiecej niz Rakow, ale teraz tylko Rakow sie liczy.
7
@tristan87 przeczytalem Hakimi, a potem zrodlo, "japier*****." Ma to sens.
4
obysmy wygrali, bo wtedy bedzie, ze bez Busiego nie ma gry.
1
@VegetaPolska powiem tak. Jezeli ktos nie chce Toba rozmawiac i olewa Cie w taki sposob, przestan w ogole sie starac. Po co zawracac sobie glowe ludzmi, ktorzy nie maja ochoty z Toba przebywac? Jest tyle ludzi na swiecie, ktorzy nie mogliby sie doczekac zeby z Toba gdzies wyjsc.