1

@tomek8756 McDonald's to syf. Pizza mniejsze zlo, wiec wybor jest prosty. Bierzesz pizze z frytkami.

1

Atletico okradzione z gola

0

Griezmann profesjonalista xD

0

Karny dla Tottenhamu.

Edit. No i Kane z brameczka.

0

@BartqRKO Jezu, jakie tam sa chore pieniadze.

1

@Nano22 w punkt.

0

Ah, szkoda, ze nie bylo naszej zelaznej obrony dzisiaj. Ter Stegen robil co mogl, bo moglo byc znacznie wyzej. Niestety, ale nie mozemy liczyc tylko na Roberta zeby strzelal gole i martwic sie caly mecz, czy bedzie wylew w obronie. To musi byc kolektyw.

5

Robert dawaj 3 bramke, bo inaczej Cie sprzedamy

0

Jak nic potrzeba jakas nastepna dzwignie zalatwic, zeby zaplacic odszkodowanie dla Busiego i Pique. Tak od razu po meczu sie z nimi pozegnac.

1

Pique hahahaahha

4

Pique wyraznie uzyl wzoru Hajto przy obliczaniu lotu pilki.

0

Takie mecze to ja rozumiem, a nie jak Bayern konczy mecz w pierwszej polowie.

27

Najgorsze jest to, ze za ta asyste, Roberto bedzie gral do usranej smierci w Barcelonie :D

6

5 min temu:
Raphinha wypad z boiska! Najgorszy! Bla bla bla meh meh!

Po golu Barcy:
Szacunek dla Raphinhy. Co za grajek. Byle dalej!

Emocje na murawie i La Bambie :D

0

Ktos tu mowil Roberto na lawe, ale gdyby nie on, tej bramki by nie bylo :)

0

Teraz Raphinha jest mierny, ale pamietam jak wszyscy sie nad nim spuszczalismy.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 wylacz i sie nie denerwuj :P

2

"If you do the same thing over and over and expect different results, it's called insanity."

Xavi, co Ty tam robisz?

2

Inter wyszedl z mysla zeby sie bronic, ale zobaczyli jacy jestesmy ciency w obronie, wiec teraz zaczynaja grac.

0

@kuz dopinguj ich tam dobrze, a nie na telefonie siedzisz

0

@Cvzx @Venator

Dawno temu juz o tym czytalem, moze cos sie zmienilo, ale ogolnie chodzi o zabijanie tych mniejszych insektow, ktorze zywia sie roslinami, czy po prostu tam zamieszkuja.

0

@matirix20 kazda dieta jest zdrowa, jezeli wiesz jak to wplywa na Twoje cialo. Jestem weganem juz ze 2 lata, mam wielu przyjaciol, ktorzy rowniez nie jedza miesa juz ponad 10 lat i zawsze slysze same superlatywy.
Troche ode mnie. Najwieksza zmiana to fakt, ze po prostu mam wiecej energii i czuje sie "czysto" po kazdym posilku.

A co do tematu zabijania zwierzat. Nie wiem czy wiesz, ale zeby wyprodukowac jedzenie dla weganow, jest wiecej zabijania :P

Ps. Jak masz wiecej pytan, pisz na priv. Nie przejmuj sie innymi, ktorzy pisza "weganizm to zlo itp". To jest po prostu brak edukacji.

2

@Emhyr brameczka stadiony swiata

1

@TheNekro94 Tak, ale Real moze sobie na to pozwolic, bo wciaz maja 1 miejsce w grupie. My bijemy sie o awans z grupy.

3

Pedri zszedl i nagle to jakos wszystko ustalo..

3

Swietnie sie dzis ich oglada. Jest walka o kazda pilke i widac efekty. Lewy zaraz odpali :)

1

@Kitek1640 pan Alba

0

O, ten co nigdy nie strzela :)

2

Tak z innej bajki. Fainie, ze Ronaldo wreszcie strzelil. Szkoda bylo go widziec w takiej sytuacji. Moze to pomoze mu troche odkopac nieco forme.

0

@k9tek to nie beda jaja, tylko realia :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?