DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 McDonald's to syf. Pizza mniejsze zlo, wiec wybor jest prosty. Bierzesz pizze z frytkami.
1
Atletico okradzione z gola
0
Griezmann profesjonalista xD
0
Karny dla Tottenhamu.
Edit. No i Kane z brameczka.
0
@BartqRKO Jezu, jakie tam sa chore pieniadze.
1
@Nano22 w punkt.
0
Ah, szkoda, ze nie bylo naszej zelaznej obrony dzisiaj. Ter Stegen robil co mogl, bo moglo byc znacznie wyzej. Niestety, ale nie mozemy liczyc tylko na Roberta zeby strzelal gole i martwic sie caly mecz, czy bedzie wylew w obronie. To musi byc kolektyw.
5
Robert dawaj 3 bramke, bo inaczej Cie sprzedamy
0
Jak nic potrzeba jakas nastepna dzwignie zalatwic, zeby zaplacic odszkodowanie dla Busiego i Pique. Tak od razu po meczu sie z nimi pozegnac.
1
Pique hahahaahha
4
Pique wyraznie uzyl wzoru Hajto przy obliczaniu lotu pilki.
0
Takie mecze to ja rozumiem, a nie jak Bayern konczy mecz w pierwszej polowie.
27
Najgorsze jest to, ze za ta asyste, Roberto bedzie gral do usranej smierci w Barcelonie :D
6
5 min temu:
Raphinha wypad z boiska! Najgorszy! Bla bla bla meh meh!
Po golu Barcy:
Szacunek dla Raphinhy. Co za grajek. Byle dalej!
Emocje na murawie i La Bambie :D
0
Ktos tu mowil Roberto na lawe, ale gdyby nie on, tej bramki by nie bylo :)
0
Teraz Raphinha jest mierny, ale pamietam jak wszyscy sie nad nim spuszczalismy.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 wylacz i sie nie denerwuj :P
2
"If you do the same thing over and over and expect different results, it's called insanity."
Xavi, co Ty tam robisz?
2
Inter wyszedl z mysla zeby sie bronic, ale zobaczyli jacy jestesmy ciency w obronie, wiec teraz zaczynaja grac.
0
@kuz dopinguj ich tam dobrze, a nie na telefonie siedzisz
0
@Cvzx @Venator
Dawno temu juz o tym czytalem, moze cos sie zmienilo, ale ogolnie chodzi o zabijanie tych mniejszych insektow, ktorze zywia sie roslinami, czy po prostu tam zamieszkuja.
0
@matirix20 kazda dieta jest zdrowa, jezeli wiesz jak to wplywa na Twoje cialo. Jestem weganem juz ze 2 lata, mam wielu przyjaciol, ktorzy rowniez nie jedza miesa juz ponad 10 lat i zawsze slysze same superlatywy.
Troche ode mnie. Najwieksza zmiana to fakt, ze po prostu mam wiecej energii i czuje sie "czysto" po kazdym posilku.
A co do tematu zabijania zwierzat. Nie wiem czy wiesz, ale zeby wyprodukowac jedzenie dla weganow, jest wiecej zabijania :P
Ps. Jak masz wiecej pytan, pisz na priv. Nie przejmuj sie innymi, ktorzy pisza "weganizm to zlo itp". To jest po prostu brak edukacji.
2
@Emhyr brameczka stadiony swiata
1
@TheNekro94 Tak, ale Real moze sobie na to pozwolic, bo wciaz maja 1 miejsce w grupie. My bijemy sie o awans z grupy.
3
Pedri zszedl i nagle to jakos wszystko ustalo..
3
Swietnie sie dzis ich oglada. Jest walka o kazda pilke i widac efekty. Lewy zaraz odpali :)
1
@Kitek1640 pan Alba
0
O, ten co nigdy nie strzela :)
2
Tak z innej bajki. Fainie, ze Ronaldo wreszcie strzelil. Szkoda bylo go widziec w takiej sytuacji. Moze to pomoze mu troche odkopac nieco forme.
0
@k9tek to nie beda jaja, tylko realia :p