0

Jakies pewniaczki na dzisiaj?
Myslalem zeby postawic na Liverpool, Milan, Monaco, Barcelone i Real Sociedad.

21

Jak mozna sie klocic, dawac tyle energii z siebie, siedziec przed tym komputerem I stukac farmazony na klawiaturze, na temat kto jest lepszy... Messi czy Ronaldo.

Przeciez wiadomo, ze Messi GOAT.

3

@michal26 co prawda to prawda. Zyjemy w takich czasach, ze nie wiadomo co jest autentyczne, a co nie.

8

@IronSanHybrid nie znamy historii, ale szkoda goscia.

9

Inaczej to wyglada, kiedy znamy sytuacje Barcelony. Dawno nie widzialem druzyny z takimi problemami co my. Jak nie kontuzje, rytualy z szamanami, to jakies korupcje, przekrestwa, a potem jestesmy zmuszeni do grania zawodnikami Barcy B.

3

@kubix05 pamietam jak musialem uzywac Daemon Tools, czy cos takiego, zeby uruchomic te gre. Nostalgia sie wlaczyla.

1

@zadafcb wielki zawodnik, z kazdej pozycji potrafi pilke kopnac.

0

@sokot wyobraz sobie co bedzie wyprawial jako dyrektor :D

0

Nareszcie mozna legalnie obstawiac meczyki w Nowym Jorku. Dlugo na to czekalem :D

0

Ktos nam podmienil Barcelone...

Visca el Barca!!!!!

3

Swietny mecz, ale trzeba miec chlodna glowe i nie popadac w hurraoptymizm. Xavi ma swietna pake do trenowania.

3

Adama juz sie splacil hehe

0

@DaPidejpi niestety w dzisiejszych czasach najbardziej cenna waluta sa pieniadze, a ludzie zapomnieli dlaczego jestesmy na tej planecie. Dobrze miec pieniadze, one nie sa zle, ale dla wielu jest to jedyny cel w zyciu.

0

@MESSIah16 pamietam te pileczke, zawsze mi sie podobala.

0

@Roobo ah ten Lewandowski. Powinien zakonczyc kariere, bo po prostu cienizna

1

@Compadre az sam sprawdzilem, bo wygrywali 2-0, wiec myslalem, ze bedzie bez niespodzianek i przegraja 2-3, ale jednak jest tylko 2-1 dla Legii...

10

"Jeśli posłuchamy się wskazówek trenera i będziemy mieli chęci, będziemy mogli pokonać Barcelonę."

Jaki typ. Jesli bedziemy miec checi? Grasz dla tak wielkiego klubu, mecz z Barcelona, a ten mowi, ze to wszystko zalezy od tego czy druzyna bedzie miala checi i CZY sie posluchaja wskazowek trenera.

Tylko ja sie z tego zasmialem? :P

0

@martin3131 informacje prosto z szatni.

2

@DaPidejpi nie mialem na mysli Ciebie, ale jest tutaj wiele, wiele osob, ktorzy tak mysla.

3

@Danny Gaucho to jest ta hipokryzja pomiedzy kibicami Realu i Barcy. :)

1

@Hubsao Nie no, zartuje sobie, ale ciesze sie, ze do nas przyszedl.

1

@PatrychoO taki transfer, a zadnej oficjalki. Auba zaczal juz nawet z nami trenowac. Moze Arsenal jeszcze nie wiem, ze stracili zawodnika.

0

@OsamaDembele szok, niedowierzanie

2

Alemany chyba sprzedaje swoja dusze, skoro duzo zawodnikow chce tu grac za darmo. Ciekawe co on tam im obiecywal.

1

@LionelM95 osobiscie schudlem jakies 18kg w 3-4 miesiace i czuje sie swietnie, ale nie polecam dla wszystkich.

0

@daniel32778 uwazaj, bo skrzywdzisz komus uczucia na internetach.

0

- Co pani mysli na temat tego, ze Borek pije wodke w Moskwie?
- a co mnie to obchodzi?

Wlaczylem na sekunde, bo widze ze goracy temat na La Ramblii. Uslyszalem te pytanie I wylaczylem.

1

@IronSanHybrid Tez wlasnie zabralem sie za pierwsza czesc. Wspomnienia z Xboxa 360 powracaja :)

2

@Mario96w hipokryzja przeszla wszelkie pojecie. Wszyscy wiedza, ze te mandaty to glupota i niszczy ekonomie, a wcale nie pomaga spoleczenstwu.

2

@Danger204 Chloe tez fajnie wyglada ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?