DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakies pewniaczki na dzisiaj?
Myslalem zeby postawic na Liverpool, Milan, Monaco, Barcelone i Real Sociedad.
21
Jak mozna sie klocic, dawac tyle energii z siebie, siedziec przed tym komputerem I stukac farmazony na klawiaturze, na temat kto jest lepszy... Messi czy Ronaldo.
Przeciez wiadomo, ze Messi GOAT.
3
@michal26 co prawda to prawda. Zyjemy w takich czasach, ze nie wiadomo co jest autentyczne, a co nie.
8
@IronSanHybrid nie znamy historii, ale szkoda goscia.
9
Inaczej to wyglada, kiedy znamy sytuacje Barcelony. Dawno nie widzialem druzyny z takimi problemami co my. Jak nie kontuzje, rytualy z szamanami, to jakies korupcje, przekrestwa, a potem jestesmy zmuszeni do grania zawodnikami Barcy B.
3
@kubix05 pamietam jak musialem uzywac Daemon Tools, czy cos takiego, zeby uruchomic te gre. Nostalgia sie wlaczyla.
1
@zadafcb wielki zawodnik, z kazdej pozycji potrafi pilke kopnac.
0
@sokot wyobraz sobie co bedzie wyprawial jako dyrektor :D
0
Nareszcie mozna legalnie obstawiac meczyki w Nowym Jorku. Dlugo na to czekalem :D
0
Ktos nam podmienil Barcelone...
Visca el Barca!!!!!
3
Swietny mecz, ale trzeba miec chlodna glowe i nie popadac w hurraoptymizm. Xavi ma swietna pake do trenowania.
3
Adama juz sie splacil hehe
0
@DaPidejpi niestety w dzisiejszych czasach najbardziej cenna waluta sa pieniadze, a ludzie zapomnieli dlaczego jestesmy na tej planecie. Dobrze miec pieniadze, one nie sa zle, ale dla wielu jest to jedyny cel w zyciu.
0
@MESSIah16 pamietam te pileczke, zawsze mi sie podobala.
0
@Roobo ah ten Lewandowski. Powinien zakonczyc kariere, bo po prostu cienizna
1
@Compadre az sam sprawdzilem, bo wygrywali 2-0, wiec myslalem, ze bedzie bez niespodzianek i przegraja 2-3, ale jednak jest tylko 2-1 dla Legii...
10
"Jeśli posłuchamy się wskazówek trenera i będziemy mieli chęci, będziemy mogli pokonać Barcelonę."
Jaki typ. Jesli bedziemy miec checi? Grasz dla tak wielkiego klubu, mecz z Barcelona, a ten mowi, ze to wszystko zalezy od tego czy druzyna bedzie miala checi i CZY sie posluchaja wskazowek trenera.
Tylko ja sie z tego zasmialem? :P
0
@martin3131 informacje prosto z szatni.
2
@DaPidejpi nie mialem na mysli Ciebie, ale jest tutaj wiele, wiele osob, ktorzy tak mysla.
3
@Danny Gaucho to jest ta hipokryzja pomiedzy kibicami Realu i Barcy. :)
1
@Hubsao Nie no, zartuje sobie, ale ciesze sie, ze do nas przyszedl.
1
@PatrychoO taki transfer, a zadnej oficjalki. Auba zaczal juz nawet z nami trenowac. Moze Arsenal jeszcze nie wiem, ze stracili zawodnika.
0
@OsamaDembele szok, niedowierzanie
2
Alemany chyba sprzedaje swoja dusze, skoro duzo zawodnikow chce tu grac za darmo. Ciekawe co on tam im obiecywal.
1
@LionelM95 osobiscie schudlem jakies 18kg w 3-4 miesiace i czuje sie swietnie, ale nie polecam dla wszystkich.
0
@daniel32778 uwazaj, bo skrzywdzisz komus uczucia na internetach.
0
- Co pani mysli na temat tego, ze Borek pije wodke w Moskwie?
- a co mnie to obchodzi?
Wlaczylem na sekunde, bo widze ze goracy temat na La Ramblii. Uslyszalem te pytanie I wylaczylem.
1
@IronSanHybrid Tez wlasnie zabralem sie za pierwsza czesc. Wspomnienia z Xboxa 360 powracaja :)
2
@Mario96w hipokryzja przeszla wszelkie pojecie. Wszyscy wiedza, ze te mandaty to glupota i niszczy ekonomie, a wcale nie pomaga spoleczenstwu.
2
@Danger204 Chloe tez fajnie wyglada ;)