0

@PatrychoO Microsoft nawet nie probuje minimalnie zblizyc sie do Sony.

1

@kacperFCB_ mam PS5, ale dla Forzy kupie Xboxa. Gralem w poprzednie czesci na PC. Nie jestem fanem sciganek, ale Forza to mega tytul nawet jak nie lubisz wyscigow.

1

@inViNcibl3 mam nadzieje jak najszybciej. Co za walka.

0

Czy ktos oglada Gaethje vs Chandler? Boze... Co za walka.

0

@AlexDark00 Co z tego jak po jego stratach leca kontry

0

Rysiek na 300% bedzie zapierdzielal teraz :D

21

Juz zapomnialem jak to jest, kiedy Barca prowadzi 3-0 lol

2

@MesQueUnClub96 eh, zapomnialem :(

0

@obora69 swiat sie konczy

2

Jak Xavi nie wypali to wiadomo kto bedzie nastepnym trenerem. Barjuan bedzie mial najlepszy rekord. 100% wygranych meczow pod jego wodza. TOP.

7

Nie wierze, ze strzelilismy 2 gole na wyjezdzie.

0

Komentator na ESPN +, "shocking defending by Barcelona defenders". Kto oglada Barce od lat wie, ze to zaden szok.

4

Czekamy na Xaviego jak na podpisanie kontraktu przez Messiego. Tez pojawialy sie informacje co 5 min jak to juz jest pewne.
Poczekajmy z tym hurraoptymizmem.

1

@aleksandrowielki a dokladniej? Nie sledze, co tam sie w Polsce dzieje za bardzo. Az tak zle jest?

1

W tym kryzysie jakim sie znajdujemy, perelki jak Nico, Gavi czy inni, daja na swiatelko w tunelu na dobra przyszlosc. Potrzeba czasu i dobrego trenera, kto to ogarnie. Ciekawe jak poradzi sobie Xavi. Trzeba mu dac co najmniej 2-3 sezony.

0

@Joe_Pesci swietny ruch. Ludzie kupia God of War, wiec bedzie pokusa, by kupic ps5 dla Ragnarok.

1

@Octane nie chodzi o samo nastawienie, ale tez wiara w trenera i zalozenia taktyczne.

0

Przypominam, ze Blachowicz za okolo 10-15 min wchodzi na oktagon.

0

Przeciez to nie mozliwe, ze jest taka zmiana w nastawieniu zawodnikow dzis, a tydzien temu.

1

@negreanu tak, zaraz Polak wchodzi. Swietne walki dzis, nie tylko glowna karta.

4

@czółkovsky ile takich pilek Ter Stegen wyjal.... lepsze parady robil nawet. Ma po prostu dolek, ale to wciaz swietny bramkarz.

0

Kto oglada UFC dzis? U mnie Blachowicz na lapku, Barcelona na TV. Jedziemy z sobota.

1

@ProMILs ah ta nienawisc. Gosc przebil sie do Realu z biedy, a ktos kto tylko z klawiatury krytykuje mowi, zeby skonczyl kariere. Na pewno Twoja opinia ma jakies znaczenie. Trzeba samemu pograc na takim poziomie, cos osiagnac i dopiero pisac.

1

@barcelonaLM to sie dzieje tutaj w Nowym Jorku. Jest nawet strajk ze strony Sanitation (zapomnialem jak po polsku), wiec nikt nie zbiera smieci.

0

@GadulkiGembulki_FCB myslalem, ze Pele ma z 2000 goli

0

@SuperPatsonFCB nie no, zartuje sobie. Pewnie tak sie ten kanal nazywa.

0

@SuperPatsonFCB no mowi, ze oglada na zywo. Mecz jest teraz :D Po prostu chcial troche hiszpanskim poszpanowac.

1

@Nightingale kazdy pilkarz ma swoje zycie osobiste. Moze poklocic sie z kims z rodziny w dniu meczu i wszystko sie zmienia. To sa ludzie, ktorzy maja wahania formy, chyba ze jestes kosmita jak Messi.

1

@Pilka_jest_okragla zgadzam sie. Sciaganie gwiazd i czekanie az nas zbawia nie jest rozwiazaniem.

5

@Nightingale mysle, ze granie w FIFE troche sie do tego przyczynilo, dlatego tez duzo osob ma bujna wyobraznie jezeli chodzi o oczekiwania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?