DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Microsoft nawet nie probuje minimalnie zblizyc sie do Sony.
1
@kacperFCB_ mam PS5, ale dla Forzy kupie Xboxa. Gralem w poprzednie czesci na PC. Nie jestem fanem sciganek, ale Forza to mega tytul nawet jak nie lubisz wyscigow.
1
@inViNcibl3 mam nadzieje jak najszybciej. Co za walka.
0
Czy ktos oglada Gaethje vs Chandler? Boze... Co za walka.
0
@AlexDark00 Co z tego jak po jego stratach leca kontry
0
Rysiek na 300% bedzie zapierdzielal teraz :D
21
Juz zapomnialem jak to jest, kiedy Barca prowadzi 3-0 lol
2
@MesQueUnClub96 eh, zapomnialem :(
0
@obora69 swiat sie konczy
2
Jak Xavi nie wypali to wiadomo kto bedzie nastepnym trenerem. Barjuan bedzie mial najlepszy rekord. 100% wygranych meczow pod jego wodza. TOP.
7
Nie wierze, ze strzelilismy 2 gole na wyjezdzie.
0
Komentator na ESPN +, "shocking defending by Barcelona defenders". Kto oglada Barce od lat wie, ze to zaden szok.
4
Czekamy na Xaviego jak na podpisanie kontraktu przez Messiego. Tez pojawialy sie informacje co 5 min jak to juz jest pewne.
Poczekajmy z tym hurraoptymizmem.
1
@aleksandrowielki a dokladniej? Nie sledze, co tam sie w Polsce dzieje za bardzo. Az tak zle jest?
1
W tym kryzysie jakim sie znajdujemy, perelki jak Nico, Gavi czy inni, daja na swiatelko w tunelu na dobra przyszlosc. Potrzeba czasu i dobrego trenera, kto to ogarnie. Ciekawe jak poradzi sobie Xavi. Trzeba mu dac co najmniej 2-3 sezony.
0
@Joe_Pesci swietny ruch. Ludzie kupia God of War, wiec bedzie pokusa, by kupic ps5 dla Ragnarok.
1
@Octane nie chodzi o samo nastawienie, ale tez wiara w trenera i zalozenia taktyczne.
0
Przypominam, ze Blachowicz za okolo 10-15 min wchodzi na oktagon.
0
Przeciez to nie mozliwe, ze jest taka zmiana w nastawieniu zawodnikow dzis, a tydzien temu.
1
@negreanu tak, zaraz Polak wchodzi. Swietne walki dzis, nie tylko glowna karta.
4
@czółkovsky ile takich pilek Ter Stegen wyjal.... lepsze parady robil nawet. Ma po prostu dolek, ale to wciaz swietny bramkarz.
0
Kto oglada UFC dzis? U mnie Blachowicz na lapku, Barcelona na TV. Jedziemy z sobota.
1
@ProMILs ah ta nienawisc. Gosc przebil sie do Realu z biedy, a ktos kto tylko z klawiatury krytykuje mowi, zeby skonczyl kariere. Na pewno Twoja opinia ma jakies znaczenie. Trzeba samemu pograc na takim poziomie, cos osiagnac i dopiero pisac.
1
@barcelonaLM to sie dzieje tutaj w Nowym Jorku. Jest nawet strajk ze strony Sanitation (zapomnialem jak po polsku), wiec nikt nie zbiera smieci.
0
@GadulkiGembulki_FCB myslalem, ze Pele ma z 2000 goli
0
@SuperPatsonFCB nie no, zartuje sobie. Pewnie tak sie ten kanal nazywa.
0
@SuperPatsonFCB no mowi, ze oglada na zywo. Mecz jest teraz :D Po prostu chcial troche hiszpanskim poszpanowac.
1
@Nightingale kazdy pilkarz ma swoje zycie osobiste. Moze poklocic sie z kims z rodziny w dniu meczu i wszystko sie zmienia. To sa ludzie, ktorzy maja wahania formy, chyba ze jestes kosmita jak Messi.
1
@Pilka_jest_okragla zgadzam sie. Sciaganie gwiazd i czekanie az nas zbawia nie jest rozwiazaniem.
5
@Nightingale mysle, ze granie w FIFE troche sie do tego przyczynilo, dlatego tez duzo osob ma bujna wyobraznie jezeli chodzi o oczekiwania.