0

@DonAndrzejos jak ten czas leci. Wyglada jakby mial 40 lat :D

4

@vangoor nowe wyzwanie? Zmiana srodowiska? Nie wszystkie ruchy w zyciu koncza sie sukcesem.

2

@Kgorecki2500 100% racji masz, to wciaz jego zycie, a taka nienawisc typu, "mam nadzieje, ze wszystkie pieniadze straci" jest smutne w dzisiejszych czasasch. Niech sobie zarabia i zyje jak chce. Ma okazje zarobic wiecej kasy, niech to robi.

Floyd Mayweather powiedzial, "your kids can't eat legacy." Cos w tym jest.

0

@D10SLEO naprawde zyczysz mu, zeby wszystko stracil? Eh, co za nienawisc w ludziach. To jego osobista sprawa. Nic nas to nie obchodzi. Niech mu sie wiedze dobrze gdzies indziej i tyle. Nawet nie wiesz, co mu tam jego agenci mowia. On jest mlody i latwo takiemu zamydlic oczy pieniedzmi.


0

@macio_944 tak, Ronaldo kupuje boty, bo nikt go nie zna. Ludzie, nie czytajcie glupot. Cristiano jest jaki jest, ale caly swiat wie, kim jest lol.

0

@PatrychoO UFL nie jest przypadkiem darmowe? Ciekawe jaki budzet na to maja, ale konkurencja dla FIFY? Oby, ale z darmowym serwisem to srednio to widze.

1

@MeS5i_99 ja uzywam ESPN +, chyba 6 dolarow za miesiec. Cala La Liga dostepna.

13

Sprzedac Depaya

0

Swietnie Busi zatrzymal te kontre.

0

Co to jest za kot

0

@pt9 racja, ale to cala druzyna czekala na Messiego, by cos zrobil. Teraz nie ma komu tego zrobic, nikt nie bierze odpowiedzialnosci.

7

Przygotujmy sie na ciezkie lata. Bez Messiego potrzebna bedzie kompletna przebudowa druzyny.

0

Ten nasz amerykanski Alves kiedys sie rozkreci...

0

Dalej bez zmian.......

8

Te uczucie, kiedy wiesz, ze Messi nie wejdzie na boisko uratowac jakis punkt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC1899Barca PSG tylko 76mln, a takie transfery :D

13

Smiejemy sie z Martina, ale gosc dal nam dzis wazne 3 pkt. Dopiero bedzie jak strzeli 20+ goli :D

0

A co jak dzis wygrywamy 1-0 po bramce Lengleta? W sumie to tez mozemy i przegrac po jego bramce.

0

@SkilledHydra16 piekne widoczki. Nalezy sie byczkowi.

0

@SamuraJack swietnie dla niego. Zakonczyl kariere MMA (bez jakichs powaznych urazow) w mlodym wieku jako mistrz. Pora na cos nowego :D

0

@deyna2018 nie ma mowy

0

@PatrychoO zajebiscie dla niego :)

1

Co jak co, ale Messi to jedyny w swoim rodzaju zawodnik. Kto by pomyslal, ze majac w zespole legende futbolu, bedziemy miec tyle problemow na samym koncu. Teraz wreszcie (mam nadzieje) zarzad sie obudzi i zda sobie sprawe, ze druzyny nie buduje sie pod jednego zawodnika. To ma byc kolektyw, a nie indiwidualnosci.

Mam wielki respekt do Messiego za to co dla nas zrobil. Teraz pora na nowe wyzwania, dla zawodnika, jak i klubu. Bedzie dobrze Cules. Nie ma co miec nic za zle dla Leosia. Tyle lat w klubie. Tyle potu i krwi przelane. Pamietajmy te dobre chwile, a nie to co sie teraz dzieje.

Visca el Barca

1

Messi cale zycie chcial grac w Barcelonie. Dlatego nie uczyl sie angielskiego :D

1

To teraz kibicujemy Messiemu w walce o Zlota Pilke, czy jednak rzucamy wszystkie sily na naszego dunskiego krola?

3

Messi, Mbappe, Neymar, Ramos... taka paka, zdolna grac przepiekna pilke, a I tak pol swiata bedzie tylko czekac na ich porazke i odpadniecie z LM. Pod spora presja bedzie trener PSG.

0

@Archie tak tez moze byc xd

2

Co za czasy. Kiedys to musialo sie stac. Szkoda, ze w takich okolicznosciach, ale co zrobisz. Powodzenia mistrzu, ale mam nadzieje, ze jak trafimy na PSG to ich ladnie pojedziemy.

3

@oskaritto napis Messi widnial na samolocie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?