DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndrzejos jak ten czas leci. Wyglada jakby mial 40 lat :D
4
@vangoor nowe wyzwanie? Zmiana srodowiska? Nie wszystkie ruchy w zyciu koncza sie sukcesem.
2
@Kgorecki2500 100% racji masz, to wciaz jego zycie, a taka nienawisc typu, "mam nadzieje, ze wszystkie pieniadze straci" jest smutne w dzisiejszych czasasch. Niech sobie zarabia i zyje jak chce. Ma okazje zarobic wiecej kasy, niech to robi.
Floyd Mayweather powiedzial, "your kids can't eat legacy." Cos w tym jest.
0
@D10SLEO naprawde zyczysz mu, zeby wszystko stracil? Eh, co za nienawisc w ludziach. To jego osobista sprawa. Nic nas to nie obchodzi. Niech mu sie wiedze dobrze gdzies indziej i tyle. Nawet nie wiesz, co mu tam jego agenci mowia. On jest mlody i latwo takiemu zamydlic oczy pieniedzmi.
0
@macio_944 tak, Ronaldo kupuje boty, bo nikt go nie zna. Ludzie, nie czytajcie glupot. Cristiano jest jaki jest, ale caly swiat wie, kim jest lol.
0
@PatrychoO UFL nie jest przypadkiem darmowe? Ciekawe jaki budzet na to maja, ale konkurencja dla FIFY? Oby, ale z darmowym serwisem to srednio to widze.
1
@MeS5i_99 ja uzywam ESPN +, chyba 6 dolarow za miesiec. Cala La Liga dostepna.
13
Sprzedac Depaya
0
Swietnie Busi zatrzymal te kontre.
0
Co to jest za kot
0
@pt9 racja, ale to cala druzyna czekala na Messiego, by cos zrobil. Teraz nie ma komu tego zrobic, nikt nie bierze odpowiedzialnosci.
7
Przygotujmy sie na ciezkie lata. Bez Messiego potrzebna bedzie kompletna przebudowa druzyny.
0
Ten nasz amerykanski Alves kiedys sie rozkreci...
0
Dalej bez zmian.......
8
Te uczucie, kiedy wiesz, ze Messi nie wejdzie na boisko uratowac jakis punkt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC1899Barca PSG tylko 76mln, a takie transfery :D
13
Smiejemy sie z Martina, ale gosc dal nam dzis wazne 3 pkt. Dopiero bedzie jak strzeli 20+ goli :D
0
A co jak dzis wygrywamy 1-0 po bramce Lengleta? W sumie to tez mozemy i przegrac po jego bramce.
0
@SkilledHydra16 piekne widoczki. Nalezy sie byczkowi.
0
@SamuraJack swietnie dla niego. Zakonczyl kariere MMA (bez jakichs powaznych urazow) w mlodym wieku jako mistrz. Pora na cos nowego :D
0
@deyna2018 nie ma mowy
0
@PatrychoO zajebiscie dla niego :)
1
Co jak co, ale Messi to jedyny w swoim rodzaju zawodnik. Kto by pomyslal, ze majac w zespole legende futbolu, bedziemy miec tyle problemow na samym koncu. Teraz wreszcie (mam nadzieje) zarzad sie obudzi i zda sobie sprawe, ze druzyny nie buduje sie pod jednego zawodnika. To ma byc kolektyw, a nie indiwidualnosci.
Mam wielki respekt do Messiego za to co dla nas zrobil. Teraz pora na nowe wyzwania, dla zawodnika, jak i klubu. Bedzie dobrze Cules. Nie ma co miec nic za zle dla Leosia. Tyle lat w klubie. Tyle potu i krwi przelane. Pamietajmy te dobre chwile, a nie to co sie teraz dzieje.
Visca el Barca
1
Messi cale zycie chcial grac w Barcelonie. Dlatego nie uczyl sie angielskiego :D
1
To teraz kibicujemy Messiemu w walce o Zlota Pilke, czy jednak rzucamy wszystkie sily na naszego dunskiego krola?
3
Messi, Mbappe, Neymar, Ramos... taka paka, zdolna grac przepiekna pilke, a I tak pol swiata bedzie tylko czekac na ich porazke i odpadniecie z LM. Pod spora presja bedzie trener PSG.
0
@Archie tak tez moze byc xd
2
Co za czasy. Kiedys to musialo sie stac. Szkoda, ze w takich okolicznosciach, ale co zrobisz. Powodzenia mistrzu, ale mam nadzieje, ze jak trafimy na PSG to ich ladnie pojedziemy.
3
@oskaritto napis Messi widnial na samolocie