DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Obudzcie mnie jak ten cyrk sie skonczy, dziekuje.
0
Ale ze wszyscy nasi biegaja i pressing nakladaja...
2
@ObiektywnyKibic121 a kto pompuje Ronaldo? Dawno o nim nie slyszalem, oprocz tego, ze dzis gra.
1
@Tuc nie.
1
Lecimy po zwyciestwo! Visca el Barca!
0
Oglada ktos UFC? Dobre walki dzis. Oprocz ciekawej glownej karty, Karolina Kowalkiewicz zaraz walczy.
1
@LuisSalvano to wciaz Barcelona.
1
Slyszeliscie, ze Messi odchodzi?
7
@fart czekamy na mecz bez Messiego :p
1
@zTx niektorzy czaja, niektorzy nie. Takie zycie
0
@Gwyn tak, juz widze jak placisz swojemu szefowi, zeby Cie zatrudnil i pracowal za darmo :D
1
@Nieznajomy poniewaz Messi zgodzil sie zostac, wiec Laporta myslal, ze wszystko bedzie git. To, albo po prostu klamal i wiedzial, ze nic z tego nie bedzie i gral na czas.
0
To teraz czekamy na powrot Messiego. Neymar tez wrocil, bo bardzo tego chcial.
3
Pedri jak Messi. Musi grac kazdy mecz. Jak ma zdrowie to niech gra.
9
Messi Messim, ale Visca el Barca. To jest klub, a nie jeden zawodnik. Bedzie dobrze.
2
@Oskar00 na papierze ladnie, ale zobaczymy jak to wyglada jako kolektyw.
0
@TylkoBarca7273 jakies skroty i kompilacje, ale meczow calych nie.
0
@Magicc89PL a moze Puig ma na to wywalone? To jego sprawa. Mniej konkurencji dla niego.
2
@parpe poniewaz duzo ludzi czyta tylko naglowek i od razu mysli, ze wiedza wszystko. Czyli ze Laporta puscil Messiego za jego kadencji. Wiekszosc zapomni, ze to Barto wszystko zaczal.
1
Nie moge sie doczekac reakcji naszych kibicow podczas meczow na CN.
1
@ObiektywnyKibic121 ci co wiedza to wiedza
0
@kampe mes que un club xd
0
Dzieki Leo za wszystko. Bedziemy tesknic.
2
@Firestone La Rambla to wie, a Lenglet i Alba dalej graja.
7
Jak mamy poprawic bledy w grze, skoro graja Ci sami zawodnicy, ktorzy notorycznie popelniaja te same babole?
4
@Pitinho graja nonstop rok w rok. Wakacje, szczegolnie Messiemu, sie naleza.
22
Brawo Riki. Nie sluchaj hejterow i rob dalej swoje. Twoja chwila nadejdzie.
3
Ciesze sie, ze La Liga zaraz rusza. Nie moge sie doczekac tego sezonu. Zapowiada sie mega z aktualna ekipa.
4
Niech mi nikt nie mowi, ze to presezon, tylko Stuttgart itp. Golym okiem widac, ze Depay to topowy zawodnik. Tacy zawodnicy nie potrzebuja 3 sezonow na adaptacje w druzynie. Nie wierze, ze Laporta dokonal tego transferu.
5
Depay sie splacil.