2

Obudzcie mnie jak ten cyrk sie skonczy, dziekuje.

0

Ale ze wszyscy nasi biegaja i pressing nakladaja...

2

@ObiektywnyKibic121 a kto pompuje Ronaldo? Dawno o nim nie slyszalem, oprocz tego, ze dzis gra.

1

@Tuc nie.

1

Lecimy po zwyciestwo! Visca el Barca!

0

Oglada ktos UFC? Dobre walki dzis. Oprocz ciekawej glownej karty, Karolina Kowalkiewicz zaraz walczy.

1

@LuisSalvano to wciaz Barcelona.

1

Slyszeliscie, ze Messi odchodzi?

7

@fart czekamy na mecz bez Messiego :p

1

@zTx niektorzy czaja, niektorzy nie. Takie zycie

0

@Gwyn tak, juz widze jak placisz swojemu szefowi, zeby Cie zatrudnil i pracowal za darmo :D

1

@Nieznajomy poniewaz Messi zgodzil sie zostac, wiec Laporta myslal, ze wszystko bedzie git. To, albo po prostu klamal i wiedzial, ze nic z tego nie bedzie i gral na czas.

0

To teraz czekamy na powrot Messiego. Neymar tez wrocil, bo bardzo tego chcial.

3

Pedri jak Messi. Musi grac kazdy mecz. Jak ma zdrowie to niech gra.

9

Messi Messim, ale Visca el Barca. To jest klub, a nie jeden zawodnik. Bedzie dobrze.

2

@Oskar00 na papierze ladnie, ale zobaczymy jak to wyglada jako kolektyw.

0

@TylkoBarca7273 jakies skroty i kompilacje, ale meczow calych nie.

0

@Magicc89PL a moze Puig ma na to wywalone? To jego sprawa. Mniej konkurencji dla niego.

2

@parpe poniewaz duzo ludzi czyta tylko naglowek i od razu mysli, ze wiedza wszystko. Czyli ze Laporta puscil Messiego za jego kadencji. Wiekszosc zapomni, ze to Barto wszystko zaczal.

1

Nie moge sie doczekac reakcji naszych kibicow podczas meczow na CN.

1

@ObiektywnyKibic121 ci co wiedza to wiedza

0

@kampe mes que un club xd

0

Dzieki Leo za wszystko. Bedziemy tesknic.

2

@Firestone La Rambla to wie, a Lenglet i Alba dalej graja.

7

Jak mamy poprawic bledy w grze, skoro graja Ci sami zawodnicy, ktorzy notorycznie popelniaja te same babole?

4

@Pitinho graja nonstop rok w rok. Wakacje, szczegolnie Messiemu, sie naleza.

22

Brawo Riki. Nie sluchaj hejterow i rob dalej swoje. Twoja chwila nadejdzie.

3

Ciesze sie, ze La Liga zaraz rusza. Nie moge sie doczekac tego sezonu. Zapowiada sie mega z aktualna ekipa.

4

Niech mi nikt nie mowi, ze to presezon, tylko Stuttgart itp. Golym okiem widac, ze Depay to topowy zawodnik. Tacy zawodnicy nie potrzebuja 3 sezonow na adaptacje w druzynie. Nie wierze, ze Laporta dokonal tego transferu.

5

Depay sie splacil.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?