0

@LukaszFan chcial byc bohaterem

1

@hayek Ronaldo tez ciagle wymachuje rekoma, wiec kopiuje najlepsych.

5

@LeoMessiah jakas sprawa byla z corka trenera, a Sancho

1

@GeneralXavi po prostu dosrodkowywal na pale i sie nie przykladal do nich.

5

A mowilem wszystkim.... badzmy realistami, a nie wybieramy potencjalnego rywala w 1/16 haha

1

@TwardyPień za 4 lata sie uda

2

Ruszyla nasza husaria

0

@GeraltzKatalonii to Lewy to top pilkarz na swiecie. Nie wiem czy to taki wstyd przegrac z nim pojedynek.

0

@Dawid66 udalo mu sie raz

1

@Borry z karnego na pusta

0

Patelnia jak patelnia, nasz Antek by przestrzelil :(

0

@StarLord9 tak to jest jak jest sie kibicem Barcy xd

0

Bardzo chce, aby Polska wygrala, ale bardzo malo realistyczne to jest, wiec jak juz cos, to niech Hiszpania wygra 10-0, zeby ten cyrk zakonczyc. Moze wtedy zarzad sie obudzi.

5

Ile tu nienawisci. Ronaldo strzelil 2 bramki - swietnie dla niego. Trzeba sie cieszyc z sukcesu innych, a nie siedziec przed komputerem i krytykowac.

5

Widac, ze gramy zachowawczo. Na 100% mobilizacja bedzie w ostatnim meczu o honor.

0

Nie mozna grac tym samym skladem i oczekiwac innych rezultatow. To jest definicja szalenstwa. Szkoda.

1

Ale naszym pilka odskakuje przy kazdym podaniu :D

0

@Barwindg ostatnio rzadko bylem na La Ramblii, a i tak widzialem ten zart 10 razy. Dalej smieszy.

0

@-barca4ever- ping wysoki troche

2

@Janas11224 przeciez Floyd juz dawno skonczyl kariere. Te we walki to nic innego jak walka celebrytow za kase, nic wiecej.

0

@PawkoFCB na Far Cry 6 poczekam, bo to Ubisoft, ale Dying Light 2 wyglada swietnie. O Horizon nawet nie wspominam, bo jak masz PS5, to nie ma sie nad czym zastanawiac.

0

@daniel32778 znalazlem swoja dziewczyne na Tinderze. Juz 2 lata razem jestesmy.

5

@Magicc89PL na pewno nie jest mu latwo by podjac tak ogromna decyzje.

0

@damiano996 to samo, sprzedac i zapomniec.

0

@Drozdu7 Co racja to racja. Kazdy zawodnik to inwestycja dla klubu. Raz wypali, a raz nie. Nastepny transfer Barcy bedzie trafiony w punkt.

1

@Pawlak1992 jest tutaj wielu zwolennikow za tym, aby zostal z Dembusiem. Dembus jeszcze moglby zostac, ale tylko na lawce.

3

Hejt poleci, ale uwazam, ze Antek to przereklamowany pilkarz. Bardzo solidny i na pewno klasa swiatowa, ale niewarty kwoty, jaka za niego zaplacila Barca. Sprzedac jego i Dembusia, bo tutaj przyszlosci nie maja. Dziekujemy za wszystko.

0

Jezu...co to za amatorka tam gra? Zero dokladnosci i pomyslu na gre.

2

Dembele, Aguero, Coutinho..... co maja ze soba wspolnego? Gdyby byli zdrowi, dalej by siedzieli na lawce :D

0

@Quavosk ale news, ze zawodnik druzyny cieszy sie, ze za chwile zdobeda mistrzostwo. Normalnie szok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?