DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan chcial byc bohaterem
1
@hayek Ronaldo tez ciagle wymachuje rekoma, wiec kopiuje najlepsych.
5
@LeoMessiah jakas sprawa byla z corka trenera, a Sancho
1
@GeneralXavi po prostu dosrodkowywal na pale i sie nie przykladal do nich.
5
A mowilem wszystkim.... badzmy realistami, a nie wybieramy potencjalnego rywala w 1/16 haha
1
@TwardyPień za 4 lata sie uda
2
Ruszyla nasza husaria
0
@GeraltzKatalonii to Lewy to top pilkarz na swiecie. Nie wiem czy to taki wstyd przegrac z nim pojedynek.
0
@Dawid66 udalo mu sie raz
1
@Borry z karnego na pusta
0
Patelnia jak patelnia, nasz Antek by przestrzelil :(
0
@StarLord9 tak to jest jak jest sie kibicem Barcy xd
0
Bardzo chce, aby Polska wygrala, ale bardzo malo realistyczne to jest, wiec jak juz cos, to niech Hiszpania wygra 10-0, zeby ten cyrk zakonczyc. Moze wtedy zarzad sie obudzi.
5
Ile tu nienawisci. Ronaldo strzelil 2 bramki - swietnie dla niego. Trzeba sie cieszyc z sukcesu innych, a nie siedziec przed komputerem i krytykowac.
5
Widac, ze gramy zachowawczo. Na 100% mobilizacja bedzie w ostatnim meczu o honor.
0
Nie mozna grac tym samym skladem i oczekiwac innych rezultatow. To jest definicja szalenstwa. Szkoda.
1
Ale naszym pilka odskakuje przy kazdym podaniu :D
0
@Barwindg ostatnio rzadko bylem na La Ramblii, a i tak widzialem ten zart 10 razy. Dalej smieszy.
0
@-barca4ever- ping wysoki troche
2
@Janas11224 przeciez Floyd juz dawno skonczyl kariere. Te we walki to nic innego jak walka celebrytow za kase, nic wiecej.
0
@PawkoFCB na Far Cry 6 poczekam, bo to Ubisoft, ale Dying Light 2 wyglada swietnie. O Horizon nawet nie wspominam, bo jak masz PS5, to nie ma sie nad czym zastanawiac.
0
@daniel32778 znalazlem swoja dziewczyne na Tinderze. Juz 2 lata razem jestesmy.
5
@Magicc89PL na pewno nie jest mu latwo by podjac tak ogromna decyzje.
0
@damiano996 to samo, sprzedac i zapomniec.
0
@Drozdu7 Co racja to racja. Kazdy zawodnik to inwestycja dla klubu. Raz wypali, a raz nie. Nastepny transfer Barcy bedzie trafiony w punkt.
1
@Pawlak1992 jest tutaj wielu zwolennikow za tym, aby zostal z Dembusiem. Dembus jeszcze moglby zostac, ale tylko na lawce.
3
Hejt poleci, ale uwazam, ze Antek to przereklamowany pilkarz. Bardzo solidny i na pewno klasa swiatowa, ale niewarty kwoty, jaka za niego zaplacila Barca. Sprzedac jego i Dembusia, bo tutaj przyszlosci nie maja. Dziekujemy za wszystko.
0
Jezu...co to za amatorka tam gra? Zero dokladnosci i pomyslu na gre.
2
Dembele, Aguero, Coutinho..... co maja ze soba wspolnego? Gdyby byli zdrowi, dalej by siedzieli na lawce :D
0
@Quavosk ale news, ze zawodnik druzyny cieszy sie, ze za chwile zdobeda mistrzostwo. Normalnie szok.