0

Puig wejdzie na rzuty karne zeby zaskoczyc wszystkich

2

Dawac tego Firpo i Umtitiego, moze do dogrywki nam nie strzela

0

@ranger3120 twraz wiemy, ostro

0

@Pogba widzialbys go w Barcie czy nie ten poziom?

0

Jak gra nasz byly ulubieniec Andre Gomes? Widze, ze ciagle w pierwszym skladzie. Ktos obserwuje Everton?

6

@NaFazieHitman to sa te detale :D

0

@Mixtape lol.

1

@Barcaa12 wiekszosc tych co glosuja na Bidena zwyczajnie zrobilo to, bo nienawidza Trumpa, a na kogos trzebq glosowac

2

Widac, ze trener postawil na doswiadczenie. Na pewno beda roszady podczas meczu. Nie ma sie co ekstytowac. Faworytami I tak nie jestesmy. Bedzie co bedzie.

5

@amanter socialisci sie ciesza

2

@RonnieVEB wiadomo.

0

@RonnieVEB oczywiscie, ze nadal wyczekuje. Nie o to mi chodzilo.

3

Kiedys czekalismy z niecierpliwoscia na wystep MSN. Co by tam Neymar wyczarowal, Messi z wolnego wkrecil, a Suarez pogryzl. Dzis jedyna niecierpliwosc to czekanie na koniec gwizdka, zeby nie bylo wiekszej kompromitacji. To sa te detale.

Niektorzy z nas posiadaja skarb, ktorego nikt nam nie zabierze, a zadna Inna osoba go nie zdobedzie. Ogladanie wspanialej Barcy, ktora jechala po wszystkich bez wazeliny.

1

@GadulkiGembulki a moge bez piwka czy nie bardzo?

1

@KmN ja wczoraj w 2 godzinki wygralem, ale mialem szczescie, bo gdyby bank nie zabral sie za wszystkie hotele dziewczyny (myslelismy ze juz koniec gry, bo prawie wszystko miala), to bym przegral.

1

@PatrychoO wypadl na 3 miesiecy.

5

@FC1899Barca chcialbys miec taka forme jak on, ale lepiej siedziec na fotelu w domu i hejtowac tych, ktorzy ciezko pracuja.

0

@Ksyku262 gralo sie

0

@zodiak_10 nie zdziwie sie jak do nas przyjdzie. W tym klubie nic mnie juz w sumie nie zdziwi.

2

Te czapki to fejk, bo w 1274 w Japonii tego nie bylo. Cos tu nie pasuje.

2

Obroncy Valencii nawet nie musza do Alby podchodzic. Wiadomo, ze bedzie wrzuta na slepaka :D

0

Wincyj tych wrzutek.... niby profesjonalisci, a jednak nie potrafia wyciagnac lekcji.

1

@kombo13 z Griezmannem na czele na pewno :D

0

@Cobra303 wiadomo. Chodzilo mi o to, ze jak bedzie narzekal, ze inni traca pilke, to sam moglby jej mniej tracic.

5

Messi zly na Braithwaite, bo stracil pilke, ale jak 10 razy pod rzad sam straci to spoko. Dzis w sumie Messi napedza, ale glupie straty mial.

13

Powtorka z sytuacji Griezmanna.
Roy Hudson, "oh no.. please don't show it again"
Uwielbiam go.

0

@Krychaaa10 no troche za kare siedza.

0

@Bobo25 mam PC.

0

Panowie,
Wlaczylem PS4 Pro, pobral mi sie update, a potem podczas instalacji wystapil blad. Teraz konsola przy wlaczeniu dochodzi do loga PlayStation, a potem tylko czarny ekran.
Probowalem restart software i wszystkie opcje z safe mode.

0

Na powaznie. Messi ma po prostu naturalny spadek formy ze wzgledu na wiek (choc Ronaldo i kilku innych to wyjatki) i jego czas sie po prostu konczy? Czy jednak znowu odpali jak dostanie motywacji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?