DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puig wejdzie na rzuty karne zeby zaskoczyc wszystkich
2
Dawac tego Firpo i Umtitiego, moze do dogrywki nam nie strzela
0
@ranger3120 twraz wiemy, ostro
0
@Pogba widzialbys go w Barcie czy nie ten poziom?
0
Jak gra nasz byly ulubieniec Andre Gomes? Widze, ze ciagle w pierwszym skladzie. Ktos obserwuje Everton?
6
@NaFazieHitman to sa te detale :D
0
@Mixtape lol.
1
@Barcaa12 wiekszosc tych co glosuja na Bidena zwyczajnie zrobilo to, bo nienawidza Trumpa, a na kogos trzebq glosowac
2
Widac, ze trener postawil na doswiadczenie. Na pewno beda roszady podczas meczu. Nie ma sie co ekstytowac. Faworytami I tak nie jestesmy. Bedzie co bedzie.
5
@amanter socialisci sie ciesza
2
@RonnieVEB wiadomo.
0
@RonnieVEB oczywiscie, ze nadal wyczekuje. Nie o to mi chodzilo.
3
Kiedys czekalismy z niecierpliwoscia na wystep MSN. Co by tam Neymar wyczarowal, Messi z wolnego wkrecil, a Suarez pogryzl. Dzis jedyna niecierpliwosc to czekanie na koniec gwizdka, zeby nie bylo wiekszej kompromitacji. To sa te detale.
Niektorzy z nas posiadaja skarb, ktorego nikt nam nie zabierze, a zadna Inna osoba go nie zdobedzie. Ogladanie wspanialej Barcy, ktora jechala po wszystkich bez wazeliny.
1
@GadulkiGembulki a moge bez piwka czy nie bardzo?
1
@KmN ja wczoraj w 2 godzinki wygralem, ale mialem szczescie, bo gdyby bank nie zabral sie za wszystkie hotele dziewczyny (myslelismy ze juz koniec gry, bo prawie wszystko miala), to bym przegral.
1
@PatrychoO wypadl na 3 miesiecy.
5
@FC1899Barca chcialbys miec taka forme jak on, ale lepiej siedziec na fotelu w domu i hejtowac tych, ktorzy ciezko pracuja.
0
@Ksyku262 gralo sie
0
@zodiak_10 nie zdziwie sie jak do nas przyjdzie. W tym klubie nic mnie juz w sumie nie zdziwi.
2
Te czapki to fejk, bo w 1274 w Japonii tego nie bylo. Cos tu nie pasuje.
2
Obroncy Valencii nawet nie musza do Alby podchodzic. Wiadomo, ze bedzie wrzuta na slepaka :D
0
Wincyj tych wrzutek.... niby profesjonalisci, a jednak nie potrafia wyciagnac lekcji.
1
@kombo13 z Griezmannem na czele na pewno :D
0
@Cobra303 wiadomo. Chodzilo mi o to, ze jak bedzie narzekal, ze inni traca pilke, to sam moglby jej mniej tracic.
5
Messi zly na Braithwaite, bo stracil pilke, ale jak 10 razy pod rzad sam straci to spoko. Dzis w sumie Messi napedza, ale glupie straty mial.
13
Powtorka z sytuacji Griezmanna.
Roy Hudson, "oh no.. please don't show it again"
Uwielbiam go.
0
@Krychaaa10 no troche za kare siedza.
0
@Bobo25 mam PC.
0
Panowie,
Wlaczylem PS4 Pro, pobral mi sie update, a potem podczas instalacji wystapil blad. Teraz konsola przy wlaczeniu dochodzi do loga PlayStation, a potem tylko czarny ekran.
Probowalem restart software i wszystkie opcje z safe mode.
0
Na powaznie. Messi ma po prostu naturalny spadek formy ze wzgledu na wiek (choc Ronaldo i kilku innych to wyjatki) i jego czas sie po prostu konczy? Czy jednak znowu odpali jak dostanie motywacji?