DawidekFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
New York
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jak co, ale Messi nigdy liderem nie byl, wiec nie ma co sie dziwic, ze nie chce ujawniac swojej decyzji. Odejdzie I tyle. Barca byla przed Messim i bedzie istniec po.
Visca el Barca!
27
Ojciec Messiego wszechobecny pan i wladzca. W jednym dniu o tej same porze byl na dwoch kontynentach na raz. Nic dziwnego ze Leo Messi to kosmita, skoro ojciec ma takie umiejetnosci.
0
@Mat_Cat szacunek, bo wie, ze musi tutaj wrocic i rozmawiac z kolegami z Barcy. Gdyby sie cieszyl jak glupi (do czego mial prawo), wyobraz sobie jak Barcelona by na niego patrzyla.
0
Kto pamieta? Wydaje sie, ze to bylo ze 20 lat temu.
32
Nie moge sie doczekac tych czystek sezonowcow jak Messi odejdzie.
1
@thebaanqn tymczasowo mozesz wykonac transfer
5
@lunas przeciez zaklepalismy go przed obecnym trenerem
0
Widze po komentarzach, ze Messi gra w City juz, a Barca bije sie w LE? Cos mnie ominelo?
0
Wchodze na strone, patrze, ze serwery padly. Wiedzialem, ze chodzi o Messiego.
Eh. Cos sie konczy, cos sie zaczyna. Zawdzieczamy wiekszosc temu kosmicie. Nie myslalem, ze ten dzien przyjdzie tak szybko, ale takie jest zycie. Pozostaje nam zyczyc mu wszystkiego dobrego I miejmy nadzieje, ze kiedys tu wroci.
1
@Volk "Po 1 dlatego zeby Neymarowi nie udalo sie siegnac po LM"
Ah ta ludzka nienawisc do kogos, z kim sie w zyciu jednego slowa nie wymienilo.
0
@Encore eh
0
@BarcaInfo Ci fani co nigdy w zyciu nic nie osiagneli, siedza przed TV z popkornem I maja najwiecej do powiedzenia hehe
4
@viscajasiek jakies klikniecia i Lewandowski
0
@kamil9040 sprzedamy caly sklad
1
@kamilop tak
0
@don'T.R.I.P.e u mnie w Nowym Yorku polowa autobusu jest zamknieta. Zgadnij, gdzie wszyscy co wchodza musza sie pchac. Jeszcze gorszy scisk niz wczesniej. Zero pomyslu.
10
@barcanawieki tak. Irytujace zjawisko
0
Jaki byl dla Was najbardziej ekscytujacy final LM, oprocz meczow z udzialem Barcy? Dla mnie Liverpool - Milan. Pamietam jak za malego ogladalem rodzina. Takich emocjj to nie znalem jeszcze.
0
@LuisSalvano dobry zarcik nie jest zly
2
@Transu96 Dembele za Neymara z doplata 80mln ze strony PSG
1
A ludzie chcieli wreczyc tytul Barcie po przerwie. Przyda sie zimny kubel z woda na glowe. Wrocimy silniejsi z nowym zarzadem. Nie mozna zawsze byc na topie.
Visca El Barca!
3
@dominik127pl Vidal lubil jak to widzial
62
Ansu Fati przewaznie gra czysto, ale dzis powiedzieli mu, ze to derby i nie lubimy Espanyolu, wiec chlopak chcial troche respektu zdobyc.
3
@NeroTFP no to ludzie mowili, ze jakby anulowali lige to nikt nie powinien zostac mistrzem. Pomijajac fakt ile pkt przewagi mial Live nad City, to jednak nienawisc czlowieka strasznie zaslepia rzeczywistosc.
1
Thiago gral w Bayernie przez 7 sezonow?! Jezu. Pamietam jak odchodzil. Czas zapierdziela.
0
@dominik127pl pol wypierdek, bo nie przewidzialem tylko minuty. Moge Wam polowe numerow w totka podac.
1
https://imgur.com/a/gOR3ROr
A nie mowilem? :)
0
@Tasde masz racje, ale bylo widac jak bardzo sie starali.
1
Widac, ze Liverpool totalna wylewka. Mecz inaczej by sie protocol, gdy Liverpool nie mial jeszcze majstra.
3
Real i tak wygra. Macie wielkie nadzieje, a w 95 minucie Ramos strzeli. Po co sie napalac? :p Im mniejsze oczekiwania, tym mniejsze rozczarowanie.